неділя, 28 квітня 2024 г.

Справи насущні: скільки та на що у лютому 2024-го витрачала Золочівська сільська рада

Справи насущні: скільки та на що у лютому 2024-го витрачала Золочівська сільська рада

Протягом лютого розпорядники бюджетних коштів Золочівської сільської громади з центром в Гнідині на Бориспільщині замовили послуг, робіт та товарів на 3,34 млн гривень. Майже половина вказаної суми була спрямована на електроенергію, ще майже чверть – на вісім квадрокоптерів на замовлення сільради. Найбільшими підрядниками місяця в цій громаді стали великі енергетичні компанії, зокрема, ТОВ “Енергум” з орбіти відомих в столиці братів Олександра та Вячеслава Супруненків, а також ТОВ “Мегаенерго Постач”, що раніше належало українському топ-менеджеру та чинному депутату Харківської облради від “слуг” Віктору Суботіну.

Як стало відомо KВ з даних публічного модуля аналітики BI.Prozorro, у лютому 2024 року Золочівська сільська рада Бориспільського району і підпорядковані їй заклади та підприємства уклали за результатами публічних закупівель 30 договорів загальною ціною 3,34 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Протягом лютого в Золочівській громаді, центром якої є село Гнідин, через Prozorro закупівлі проводили три розпорядники коштів – Золочівська сільрада, Вишенський ліцей та КП “Гнідинкомунсервіс”.

Найбільші видатки

Найбільше коштів – 1,58 млн гривень – в лютому було спрямовано на електричну енергію. З цих грошей на понад 1 млн гривень електрики на цілий рік замовив Вишенський ліцей, на решту 548 тис. гривень – Золочівська сільрада, якій електрика постачатиметься в першому кварталі поточного року.

На другому місці закупівля сільрадою квадрокоптерів трьох видів на загальну суму 736,89 тис. гривень. За ці гроші придбано пʼять квадрокоптерів DJI Mavic 3, два – DJI Mavic 3 Classic with RC Remote та один – DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal). Крайній термін постачання обладнання – 1 березня поточного року.

Третє місце серед найбільших видатків громади в лютому посіли договори на постачання продуктів харчування для Вишенського ліцею Золочівської сільради, який виступив замовником. Всього протягом місяця цей навчальний заклад здійснив “продуктових” закупівель на загальну суму 480,27 тис. гривень. Найбільшою статтею витрат стало мʼясо, якого купили на 300 тис. гривень. На решту – фруктів та овочів, зокрема, 1,3 тони яблук, 1,2 тони бананів та 40 кілограм лимонів. 

На четвертій сходинці з ціною майже 100 тис. гривень – договір Вишенського ліцею на постачання дизельного палива. Відповідна угода передбачає закупівлю 2083 літрів дизеля, яке повинно поставлятися навчальному закладу протягом поточного року.

Читайте: Біля амбулаторії Гнідина відремонтують парковку

Заключним в ТОП-5 найбільших покупок Золочівської громади в лютому стали угоди вищезгаданого ліцею на закупівлю дверей для укриття на 99,99 тис. гривень. Замовлено 3 металевих дверей та 5 квадратних метрів металопластикових. Відповідні договори в системі Prozorro не опубліковані, відтак не вдалося дізнатися термінів постачання та інші подробиці угоди.

В кого замовляли 

Протягом лютого золочівська селищна влада робила через Prozorro замовлення у 16 компаній і підприємців. Географія місць реєстрації переможців торгів досить широка -  тільки половина з них зареєстровані в Києві та столичному регіоні, решта – в інших областях країни.

Найбільше замовлення місяця на постачання електрики Вишенському ліцею на 1,03 млн гривень дісталося ТОВ “Мегаенерго Постач” (*). За цей підряд змагалося пʼять компаній, з яких найвигіднішу ціну запропонувало ТОВ “Енергетичне партнерство”. Проте пропозицію останнього відхилили через невідповідність тендерним умовам і перемогу здобуло ТОВ “Мегаенерго Постач”.

Друге за вартістю замовлення, яке стосується постачання електричної енергії сільраді на 548 тис. гривень, без конкуренції отримало ТОВ “Енергум” (**).

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Мегаенерго Постач” зареєстровано в 2016 році в Харкові. Засновник та керівник – Ріта Чорнобай. У 2021 році кінцевим бенефіціаром компанії був Віктор Суботін – депутат Харківської облради від “Слуги народу” та член виконкому Харківської міської ради, а також багаторічний керівник АТ "Українські енергетичні машини" (колишній “Турбоатом”). Нагадаємо, Віктор Суботін також обирався до Харківської обласної ради в 2010 році від Партії регіонів. А у 2015 році балотувався до цієї облради від БПП “Солідарність”, але обраний не був.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Мегаенерго Постач” уклало 269 договорів на 170 млн гривень.

ТОВ “Енергум” зареєстровано в 2014 році в Києві. Засновники – АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Асвіо Капітал”, Олександр Варавка та Владислав Ігнатченко. Кінцевий бенефіціар – Вячеслав Супруненко, директор – Олександр Радченко. Компанія входить в бізнес-групу братів Супруненків – Олександра та Вячеслава. 

Олександр Супруненко – народний депутат України VІ скликання (“Партія регіонів”, №145 у виборчому списку) та VIII скликання (позафракційний), депутат Київради VII скликання (самовисуванець). Його брат, Вячеслав Супруненко – депутат Київради V, VI та VII скликань, колишній зять екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

В результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Енергум” уклало 740 договорів на 941 млн гривень.

Читайте: Ексзятю Черновецького дозволено знов видобувати мінводу “Софія Київська”

До складу Золочівської сільської громади входять три села Гнідин (адміністративний центр), Вишеньки та Петропавлівське. Голова громади – Олександр Лазаренко (на колажі).

Читайте матеріали КиївВлади про замовлення Києва, а також міст, селищ та сіл Київщини

* ТОВ “Мегаенерго Постач” (код ЄДРПОУ: 40464528)

** ТОВ “Енергум” (код ЄДРПОУ: 39568531)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини київщини, новини київської області, війна росії проти україни, напад росії на україну, Бориспільський район, справи насущні, гнідин, олександр лазаренко, золочівська сільська рада, брати супруненки, золочівська сільська громада, енергум, мегаенерго постач

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.