суббота, 12 июня 2021 г.

Олена Шуст: “Спільними зусиллями і рішеннями ми зможемо покращити життя кожного мешканця Обухівщини та Київщини”

Олена Шуст: “Спільними зусиллями і рішеннями ми зможемо покращити життя кожного мешканця Обухівщини та Київщини”

Обухівський район вимагає негайного вирішення проблем зі сміттєзвалищами. Населені пункти району потребують термінового ремонту систем водопостачання та водовідведення. Шкільні заклади треба негайно ремонтувати, а медичні установи потерпають від нестачі медичного обладнання та ліків. Всі ці проблеми можна вирішити, якщо привести до Київської обласної ради професійних та порядних депутатів.

Про це в інтерв`ю KV розповіла Олена Шуст, кандидат у депутати до Київської облради від “Слуги Народу” по територіальному виборчому округу №8 (№3 у списку від Обухівського району).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Я ніколи не стояла осторонь людських негараздів! Маючи багаж, як життєвого, так і професійного досвіду, можу стверджувати, що безвихідних ситуацій не існує, головне – доцільні ресурси для їх вирішення та надійні люди поруч. Нам пощастило жити в  Україні, в країні, яка багата не лише своїми природніми ресурсами, а й щирими, талановитими та працьовитими людьми! Моя мета – зробити життя дійсно комфортним для кожного жителя від маленького села до великого мегаполісу”, – зазначає Олена Шуст. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

- Чому саме зараз Ви йдете до облради і від партії “Слуга Народа”?

- Кожні вибори дають нам змогу критично оцінити зроблене та побудувати плани реальних змін, що діятимуть не на папері, а в житті!  Усвідомлюючи, що видимі питання, які потребують негайного вирішення, це лише мала частина від реальної ситуації проблематики, що існує в містах та селах, я свідомо вирішила балотуватися до Київської обласної ради від Обухівського району. Знаю, що саме з політичною партією  “Слуга Народу” ми зможемо підняти всі замовчування на поверхню та реальними діями змінити застарілий устрій на ефективний та дієвий механізм, який буде працювати  саме для людей!

- Як Ви бачите розвиток Обухівського району? Які Ваші дії?

- Нашою командою було сформовано список тих питань, невирішеність яких заважає, як прогресивному розвитку найнеобхідніших секторів, так і тих осередків, які сприятимуть саморозвитку та примноженню досягнень. Вкрай важливо не допустити появи нової проблематики чи погіршення наявної негативної ситуації в громаді та на територіях ОТГ.

Наразі у Миронівці, Кагарлику, Ржищиві та Богуславі потрібно негайно вирішувати екологічну проблему, впровадивши  високотехнологічні  системи водопостачання вже зараз, а не чекати, коли  настане вкрай критична ситуація. Сміттєзвалища – це взагалі окрема розмова. У нас є розроблений проєкт вирішення цього питання шляхом облаштування сміттєзвалищ та побудови сміттєпереробного заводу, що надасть і додаткові робочі місця та додаткові фінансові надходження району у вигляді податків.

- В якому стані медичне забезпечення на Вашому окрузі? Адже нині це актуально, як ніколи.

- Медична сфера, яка має бути на декілька кроків попереду у своєму розвитку, за відсутності фінансування, просто занепадає. Ми маємо забезпечити інноваційними апаратами та медикаментами лікарні та медичні пункти, щоб кожна людина отримувала належну допомогу у будь-який час і в будь-якому місці.

- Знаємо, що Ви приділяєте багато часу саме освітній сфері району, чому?

- Я, як людина, яка працює в освітньому закладі, є доктором економічних наук та керівником міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету, не можу без сліз дивитися на дитячі садочки та школи мого округу, які мають бути осередками прогресу для успішного розвитку та навчання дітей, а в реальності це установи, які просто виживають з останніх сил! Задля забезпечення належних умов та технічного оснащення потрібно провести повну реконструкцію усіх приміщень, по-іншому ніяк.

Тільки разом, спільними зусиллями і рішеннями ми зможемо покращити життя кожного з нас.

Прошу кожного мешканця Обухівщини прийти 25 жовтня на виборчу дільницю та свідомо проголосувати за людей, які справді переймаються долею району та зможуть не словом, а ділом змінити життя на краще.

Фото: надано пресслужбою партії

КиевVласть

Спілкувався Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, слуга народа, Обуховский район, політична агітація, киевский облсовет, новости киевщины местные выборы 2020, елена шуст, территориальный избирательный округ номер восемь

суббота, 12 июня 2021 г.
13:21
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:01
В воскресенье, 13 июня, в Киеве ограничат движение транспорта на Северном мосту
16:21
Киеву необходимы новые правила размещения МАФов, - депутат Трубицын
16:06
В Киеве за сутки зафиксировали более 200 новых случаев COVID-19
15:04
В ночь на воскресенье, 13 июня, столичные троллейбусы № 27 изменят маршрут движения
14:26
Шкрибляк и Ефимов препятствуют принятию закона о государственном экологическом контроле
14:03
В первом квартале 2021 года численность населения Киева сократилась более чем на 3,5 тысячи человек
13:05
На улице Пуховской в Киеве вследствие падения опоры ЛЭП перекрыто движение транспорта (фото)
12:32
“Антиолигархический закон Кабмина”: налог на продажи с огорода, подорожание нового жилья, гидроэлектроэнергии, пива и сигарет
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 102 жителя Київщини
11:06
Завтра, 13 июня, в столичном парке “Отрадный” состоится общегородское празднование Дня отца
10:02
Зеленский назначил главой Бориспольской РГА Руслана Дяченко
09:04
В Украине за минувшие сутки зафиксировано 1274 новых случая COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 12 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 12 июня 2021 года
пятница, 11 июня 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 12 июня пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
Календарь событий