воскресенье, 24 октября 2021 г.

Намітились кандидати в прокурори чотирьох районів Києва (документ)

Намітились кандидати в прокурори чотирьох районів Києва (документ)

Наприкінці минулого року в прокуратурі міста Києва з’явилися вакантні місця на посади прокурорів шести місцевих прокуратур столиці. Отримати нових співробітників вже готові прокуратури Голосіївського, Дарницького Подільського та Солом'янського районів. Зголосилися пройти кандидатський відбір кваліфіковані та молодші юристи, інспектори, помічники суддів та правові спеціалісти з різним досвідом роботи. 
 
Як стало відомо KV, станом на 1 жовтня 2019 року на сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів був опублікований перелік тимчасових вакантних посад у місцевих прокуратурах міста Києва. 
В документі зазначається, що на обліку в Прокуратурі міста Києва є 10 вільних вакансій на посади прокурорів у місцевих прокуратурах №№ 1, 2, 3, 5, 7 та 9 на час відпустки основного працівника.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Голосіївський район

На місце прокурорів Київської місцевої прокуратури № 1 претендує два кандидата: Наталія Василівна Мороз та Артем Махмутович Кадиров.

Із поданої 7 жовтня 2019 року декларації Наталії Мороз стало відомо, що вона мешкає в Хотові Києво-Святошинський району. До подання кандидатури, працювала помічником судді Святошинського районного суду міста Києва. 

У відкритих джерелах зазначається, що вона має вищу юридичну освіту, яку отримала в Київському національному університеті Внутрішніх Справ України та Одеській юридичній академії (магістр права). 

З 2007 року упродовж п’яти місяців працювала юрисконсультом рекламного агентства ТОВ "Профі-Консалтинг" в Києві; більше півтора року (2008-2009 рр.) юрисконсультом виконавчого сектора в АКБ ''Правекс-банк". З вересня 2009 по червень 2012 року – секретарем судового засідання в районному суді міста Києва.

Мороз указала, що їй належить житловий будинок на 110,5 кв.м та земельна ділянка на 0,102 га в Хотові. Із цінного рухомого майна має автівку Toyota Auris 2008 року випуску, яку придбала у 2015 році. На основному місці роботи в Теруправлінні Державної судової адміністрації України в м. Києві за 2018 рік вона заробила більше 284 тис. гривень. Також на її рахунку є зобов'язання за договором страхування у розмірі 1 тис. гривень.

Киянин Артем Кадиров свою декларацію кандидата спрямував до розгляду днем раніше – 6 жовтня 2019 року. У ній він задекларував об'єкти нерухомості, що належать його батьку (дві столичні квартири, гараж) та матері (автівка Renault Kangoo 2011 року випуску). 

У звітному періоді він вказав заробітну плату, отриману за двома основними місцями роботи в 2018 році. А саме:  на Київському дослідному ремонтно-механічному заводі*  (надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна, виробництво готових металевих виробів) - більше 50 тис. гривень та в ТОВ "ДБП Ріал Естейт"**  (будівництво житлових і нежитлових будівель) – більше 168 тис. гривень. На банківському рахунку в нього записано більше 145 тис. гривень. Також він задекларував і доходи батьків. 

За даними Єдиного державного реєстру декларацій, він подавав свою кандидатуру в Державне бюро розслідувань та на посаду прокурора місцевої прокуратури. 

В липні 2015 року на сайті Work.ua Кадиров опубліковав своє резюме для пошуку роботи юристом. Там зазначено, що він народився 23 березня 1992 року в Києві, закінчив Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка за спеціалізацією “Кримінальне право”, кваліфікований юрист. Із досвіду роботи має лише практику в Прокуратурі Деснянського району міста Києва. 

Дарницький район

Посісти крісло прокурора Київської місцевої прокуратури № 2 планує поки що один кандидат. Це – Владислав Володимирович Євтушенко. Із Єдиного державного реєстру декларацій випливає, що Євтушенко неодноразово подавав свою кандидатиру на посади слідчого, прокурора, детектива та головного експерта відділу супроводження справ у судах, головного спеціаліста відділу з питань звільнення суддів управління з питань суддівської кар'єри секретаріату Вищої ради правосуддя. 

Євтушенко зареєстрований у місті Покрові Дніпропетровської області, але наразі проживає в Києві. Так, у 2018 році він отримав дві зарплати загальним обсягом більше 56 тис. гривень як молодший юрист в спеціалізованій юридичній компанії  з обслуговування іноземних інвестицій  ТОВ “Інвестмент Сервіс Юкрейн"*** (консультування з питань комерційної діяльності й керування в Києві та Дніпрі, діяльність у сфері права). А також більше 33 тис. гривень – на підприємстві “Таврія” **** (вирощування зернових культур), власником якого він є. Також він надає юридичні консультації, публікуючись в аналітичних виданнях, “Лига Закон, “Юрист&Закон” та ін.

Із активів у Євтушенка – 20 тис. в криптовалюті, а у власності – з три десятка земельних участків в селі Новософіївка Нікопольського району, площа яких у більшості сягає до 2 га. Також він винаймає квартиру в Києві площею 38,75 кв.м та користується квартирою на 29,95 кв.м в місті Покров Дніпропетровської області.

Подільський район

На пост прокурора Київської місцевої прокуратури № 7 міста Києва претендує знову один кандидат – Лоліта Енріківна Рамазанова. 

Згідно декларації Лоліти Рамазанової, поданої 5 жовтня 2019 року, їй належить частина квартири в смт Софіївці Дніпропетровської області площею 41,7 кв. м. Також в її безоплатному користуванні є квартира в Кривому Розі на 45,82 кв.м. 

За рік вона заробила більше 103 тис. гривень, працюючи головним спеціалістом з правових питань відділу з питань фінансового та правового забезпечення діяльності Криворізької районної ради Дніпропетровської області. Цю посаду вона обіймала упродовж 2017-2019-х років. До цього майбутня прокурорка була головним спеціалістом з питань правового забезпечення в Софіївській райдержадміністрації.
Солом'янський район

Також, починаючи з 2016 року, Рамазанова пропонувала свою кандидатуру на зайняття вакантних місць  старшого секретаря Дзержинського районного суду й прокурора місцевої прокуратури Дніпропетровської області. 

Судячи з інформації на її сторінці у Facebook, наразі Рамазанова проживає в Києві, а з 8 жовтня 2019 року розпочала працювати у Прокуратурі міста Києва. 

Претендентом на крісло прокурора Київської місцевої прокуратури № 9 став Ігор Ігорович Голіней. В його декларації від 8 жовтня 2019 року зазначено, що він одружений і виховує доньку, зареєстрований в Чернівцях, але фактично проживає в Києві. Таким чином, йому надані у безоплатне користування київська квартира на 60,6 кв.м, а в Чернівцях площею 82,4 кв.м, яка належить Ірині Михайлівні Голіней. 

Кандидат у прокурори вивчав право в Київському національному університеті ім.Т. Шевченка та Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича. Їздить він на Mercedes-Benz S550 2009 року випуску. Його річні статки складають трохи більше 200 тис. гривень, які він заробив в Офісі великих платників податків ДФС, працюючи з 2016 року головним державним інспектором відділу супроводження судових спорів з планових перевірок юридичного управління. 

Готівкою кандидат тримає 95 тис. гривень та більше 10,5 тис. доларів. Дохід дружини склав більше 44 тис. гривень зарплати, матеріальна допомога на дитину та готівка у розмірі 4100 євро. 

Свою кандидатуру на посаду прокурора місцевої прокуратури він подає вже два роки поспіль.

Варто відмітити, що всі вищезазначені кандидати включені до резерву на заміщення вакантних посад прокурорів та успішно склали кваліфікаційний іспит, пройшовши спеціальну перевірку.

Раніше KV повідомляла, що Верховна Рада прийняла в другому читанні президентський законопроект № 1032 про реформу органів прокуратури. Закон вводить нову структуру органів прокуратури: замість ГПУ триває формування Офісу генпрокурора, що включає переатестацію прокурорів. 

Як розповів KV юрист, антикорупційний експерт громадської організації StateWatch і член атестаційної комісії в Генпрокуратурі Олександр Лємєнов, прокурори місцевих прокуратур проходитимуть атестацію в останню чергу і про її початок буде відомо вже ближче до літа.

“Зараз проводиться набір працівників до Офісу генерального прокурора і згодом, я думаю, з березня, буде вже відбуватися паралельно переатестація працівників регіональних прокуратур міста Києва та області.

Нагадаємо, Білоцерківська, Бориспільська, Кагарлицька місцеві прокуратури та їхні відділення очікують на призначення нових прокурорів. Серед кандидатів – слідчі, адвокати, підприємці та держслужбовці різних рангів, які успішно пройшли відповідну перевірку. Під кінець 2019 року визначили ім’я лише одного керівника -  Кагарлицької місцевої прокуратури. Ним став адвокат зі Львова.   

Читайте: Святе місце: хто претендує на посади прокурорів Борисполя, Кагарлика та Білої Церкви (документ)

* ПАТ "Київський дослідний ремонтно-механічний завод" (код ЄДРПОУ: 05528421). 

** ТОВ "ДБП Ріал Естейт" (код ЄДРПОУ: 32766311). 

*** ТОВ “Інвестмент Сервіс Юкрейн" (код ЄДРПОУ: 36019456). 

**** ТОВ “Таврія”  (код ЄДРПОУ: 32616850). 

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новини київщини, новини київської області, кандидат, влада київщина, розпорядження, дарницький район, генеральна прокуратура україни, подільський район, прокуратура міста київ, голосіївський район

воскресенье, 24 октября 2021 г.
07:15
Сегодня, 24 октября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 октября 2021 года
суббота, 23 октября 2021 г.
18:04
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:30
Одну з доріг у Бучанському районі капітально ремонтують у рамках “Великого будівництва”
17:05
В Броварах на Киевщине на переработку сдали тысячи перерезанных экземпляров Библии
16:40
COVID-19 діагностували в 975 жителів Київщини
16:04
В Киеве СБУ разоблачила двух сотрудников ГБР, которые “крышевали” недобросовестных застройщиков
15:35
Рекламная кампания “Интергал-Буд” признана одним из лучших Digital-проектов
15:05
Правоохранители разоблачили группу рейдеров, завладевшими зданиями в историческом центре Киева
14:40
У регіони виїжджатиме група для моніторингу організації місцевою владою заходів щодо подолання COVID-19, — Олексій Чернишов
14:04
КП “Киевтеплоэнерго” начало отопительный сезон в многоквартирных домах столицы
13:05
За поджог замруководителя ОП Жовквы подозреваемым обещали заплатить 7 тыс. долларов - прокуратура
12:02
Майже 500 одиниць спецтехніки: Василь Володін перевірив, наскільки Київщина готова до ліквідації наслідків екстремальних погодних умов
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
Календарь событий
Киевсовет поддержал католиков в вопросе передачи костела Святого Николая религиозной общине
22 октября 2021 г. 09:00
Киевсовет поддержал католиков в вопросе передачи костела Святого Николая религиозной общине
Депутаты Киевсовета решили обратиться в Министерство культуры и информационной политики в поддержку требования представителей римско-католической общины в вопросе передаче ей костела Святого Николая (ул. Большая Васильковская, 75). Поводом появления такой инициативы в стенах столичного горсовета, вероятно, послужило недавнее обращение к президенту Владимиру Зеленскому епископа Киевско-Житомирской диецезии Римско-Католической церкви Виталия Кривицкого. В нем епископ указывал на то, что сегодня не ведется диалог с приходской общиной, а планы Министерства культуры и информационной политики по реставрации этого памятника архитектуры (в нем долгое время функционировал Национальный дом органной и камерной музыки Украины) вызывают у представителей римо-католической церкви опасения, что передачу здания костела намерены затянуть еще на десятилетия.
Зеленскому и Шмыгалю пожаловались на строящийся возле Феофании ЖК Life Story
21 октября 2021 г. 15:00
Зеленскому и Шмыгалю пожаловались на строящийся возле Феофании ЖК Life Story
Общественная организация (ОО) “Стоп коррупции” уведомила высшее руководство страны о нарушениях при строительстве 16-этажного ЖК Life Story. Речь идет о первом столичном проекте LEV Development ивано-франковца Александра Островского (на коллаже слева) и львовянина Василия Левицкого (на коллаже справа). Объект возводится недалеко от музея “Пирогово” и парка Феофания на улице Метрологическая по заказу ООО “Экзитос ЛТД”, которое принадлежит руководителю киевского офиса LEV Development Василию Варге (на коллаже снизу). По данным активистов, Государственная архитектурно-строительная инспекция (ГАСИ) два раза отказывала застройщику в выдаче разрешения на строительство этого ЖК из-за множественных нарушений, но в итоге на непонятных основаниях стройку разрешила. Теперь высотки возводятся на принадлежащем ООО “Экзитос ЛТД” земельном участке, который предназначен для индивидуального жилого, гаражного и дачного строительства.