понедельник, 1 марта 2021 г.

Літній відпочинок таращанських школярів разом із GoCamp

Літній відпочинок таращанських школярів разом із GoCamp

В Україні вже не перший рік діє мовний проект Go Camps. У проекті беруть участь та навчають учнів англійської мови іноземні волонтери. У пору літнього таборування волонтери перебувають із дітворою в таборах відпочинку та вдосконалюють живе спілкування англійською мовою.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

З 12 по 23 червня на базі Таращанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 успішно проходив мовний проект GoCamp, мета якого – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в XXI столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.

Протягом 10-ти днів 34 учня  5-7 класів здобували необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою в невимушеній обстановці, поглиблювали свої знання під час веселих та цікавих розваг, адже з ними працював волонтер Silvino. Сам він із Бразилії. Уже 5 років, як навчається в Ірландії, де здобуває професію фінансиста, а також бере активну участь у волонтерських заходах, допомагає людям, які потрапили в складні життєві ситуації.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У цій програмі вивчення мови – не мета, а засіб, за допомогою якого діти перебувають у багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Саме це за мету взяли вчителі школи Л.І. Велієва, В.С. Крутоус, М.О. Гнатівський та волонтер Silvino, які обрали один із тематичних напрямків роботи літніх мовних таборів – “Спорт і здоров’я”. Програму табору вони побудували таким чином, аби створити школярам якомога ефективніше англомовне середовище.

Разом із дітьми педагоги й волонтер проводили квести, конкурси, розваги, турніри, спортивні ігри. А кожен наступний день був не схожий на попередній. Спорт, дозвілля, активний відпочинок, здорове харчування, гігієна тіла й душі та режим дня – під такими девізами діти вчилися вести здоровий спосіб життя, та ще й удосконалювати свою англійську.

Цікавими були походи до лісу, екскурсії до національного дендрологічного парку “Софіївка”, що в м. Умань Черкаської області, до столиці нашої держави, по місті Тараща.

“Поїздка в “Софіївку” була незабутньою як для нас, так і для волонтера. Нам було дуже цікаво слухати розповідь екскурсовода, а ще пізнавальніше – перекладати розповідь Silvino”, - зазначає Михайло Барало, учасник табору.  

“А мені найбільше сподобався похід до лісу. Там ми багато розважалися, грали в ігри, спілкувалися англійською. А ще наші вчителі приготували нам смачну юшку на вогні, чим дуже здивували нашого волонтера, оскільки такого способу приготування їжі він ніколи не бачив. Silvino навіть узяв рецепт, щоб приготувати цю страву в Ірландії”, - ділиться враженнями учасниця табору Валерія Бакал.

На завершення табору його учасники взяли участь у танцювальному флешмобі, а на офіційному закритті зміни волонтер Silvino вручив кожному учаснику серифікат, який засвідчує їхню участь у GoCamp 2017. Школярі насамкінець зазначали, що це була незабутня зміна – пізнавальна й цікава, весела й корисна, креативна й повчальна!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

КиевVласть

Ярослав Яцевський

Теги: школьники, отдых, английский язык, летний лагерь, GoCamp, языковой проект, носители языка

понедельник, 1 марта 2021 г.
08:24
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
09:04
За сутки в Украине выявили 4 285 новых носителей коронавируса
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 1 марта 2021 года
воскресенье, 28 февраля 2021 г.
18:03
Инсталляция “Алиса в стране чудес” из парка “Победа” покинет столицу
17:05
Киевляне возмущены заменой деревянных дверей на металлические на станциях метро со статусом памятника архитектуры
16:04
В Киеве за сутки умерли от коронавируса 14 человек
15:03
Столичные коммунальщики расчистили подземный переход на Драгоманова (фото, видео)
14:02
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж трьохсот жителів
13:04
Сегодня, 28 февраля, возможно ограничение на вход на трех центральных станциях киевского метро из-за футбола
12:02
Мэр Белой Церкви заявляет о дефиците коек в больницах для больных COVID-19 (видео)
11:02
На Киевщине при ликвидации пожара спасатели обнаружили тело мужчины
10:04
В Украине зафиксировано почти 6 тысяч новых носителей коронавирусной болезни
09:01
Столичные спасатели вытащили из Русановского канала женщину, которая пыталась спасти свою собаку (видео)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 февраля 2021 года
Календарь событий