п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Коронавірус на Київщині: влада знову збільшує кількість обладнаних киснем ліжок для хворих на ковід

Коронавірус на Київщині: влада знову збільшує кількість обладнаних киснем ліжок для хворих на ковід

Обласна влада продовжує звітувати про нарощення кисневих резервів у лікарнях та закриття на карантин нових шкіл і дитсадків. Утім, загальна кількість закладів освіти, що працюють дистанційно, цього тижня зменшилася. Відбулося це у тих містах, що перебувають поза межами умовної “червоної” зони.

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу заступника голови Київської ОДА Олега Торкунова, що відбувся 9 грудня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кисень

За словами Торкунова, на сьогодні в Київській області діє 26 перепрофільованих закладів охорони здоров’я для госпіталізації хворих із covid-19. Вони містять 2665 ліжок, завантажені на 41%. На кисневій підтримці – 1015 пацієнтів. 

За словами Торкунова, продовжується розширення кисневого забезпечення: задля досягнення 80%-го забезпечення лікарень киснем до 15 грудня планується здійснити поставку 260 кисневих концентраторів, кожен з яких на два виходи, та завершити роботи з централізованого забезпечення киснем – це ще 188 виводів, з яких 16 у Василькові, 68 у Кагарлику, 70 – у Рокитному, 44 – в Переяславі. До 25 грудня цього року у планах КОДА – забезпечити киснем 95% ліжок, які призначені для лікування хворих на covid-19.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Статистика

Минулої доби зафіксували 945 нових випадків коронавірусної хвороби; летальних випадків – 15, одужали – 882 особи, протестували 1756 пацієнтів; всього по області протестовано 225 900 пацієнтів. 

Навчальний процес

В умовах карантину продовжують працювати навчальні заклади. У порівнянні з минулим тижнем зменшилась кількість закладів, що навчаються дистанційно. Станом на 8 грудня на дистанційному навчанні – 22 заклади освіти, на минулому тижні було 46. У закладах освіти міста Біла Церква учні початкових класів продовжують навчатися очно, учні 5-11 класів навчаються дистанційно.

Через випадки захворювання на коронавірус на дистанційне навчання переведені окремі класи у 96 закладах освіти – це 308 класів, у яких навчаються 7500 учнів. Найбільше класів перебуває на дистанційному навчанні у Києво-Святошинському, Вишгородському, Макарівському, Кагарлицькому районах, та містах Ірпінь та Бровари. 

На початку цього тижня надішли повідомлення про підтвердження захворювання на коронавірус у 44 учнів та 42 вчителів. Всього на лікуванні перебуває 397 учнів та 581 вчитель. 

На карантин закрито 15 закладів дошкільної освіти у Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Рокитнянському, Ставищенському, Яготинському районах, Студениківській ОТГ, містах Васильків та Бориспіль. 

З 22 закладів професійної освіти Київської області у 13-ти освітній процес триває за змішаною формою навчання, 8 закладів працюють у звичайному режимі, в 1 закладі – Яготинському центрі професійно-технічної освіти – процес навчання продовжується дистанційно. Серед учнів закладів професійної освіти кількість хворих на covid – 16 осіб, серед працівників – 31 особа. 

З 11 закладів фахової передвищої освіти у 3 освітній процес продовжується очно. Дистанційно навчаються студенти 4 закладів, ще 4 – за змішаною формою навчання. Серед усіх хворих на covid студентів – 8 осіб, викладачів – 3. 

“Обласна влада закликає усіх жителів області жорстко дотримуватися протиепідемічних правил та не наражати на небезпеку себе та оточуючих”, – резюмував Олег Торкунов.

Як писала KV, з початку епідемії на коронавірус в області перехворіло більше 40 тисяч людей і третина з них видужали. У всьому регіоні тестування роблять лише 4 заклади, 3 з яких комунальні.

Читайте: Коронавірус на Київщині: безбар’єрний Славутич та розробка проєкту бюджету 

А позаминулого тижня у медзакладах завантаженість ліжок перетнула 50% рубіж, влада планувала перепрофілювати ще вісім медзакладів, щоб одержати додаткових 1140 ліжок.

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, коронавирус, кога, карантин, карантин, кода, COVID-19, COVID-19, власть киевщина, василь володін, коронавірус, школы, василий володин, департамент здравоохранения, школи, влада київщина, садики

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.