понедельник, 17 января 2022 г.

КОДА роздала пільги підприємствам та організаціям осіб з інвалідністю Київщини

КОДА роздала пільги підприємствам та організаціям осіб з інвалідністю Київщини

Київська обласна державна адміністрація надала пільги на оподаткування трьом підприємствам та громадським організаціям осіб з інвалідністю столичного регіону. Ще одному такому підприємству Київщини мають затвердити пільги після подання до Міністерства соцполітики. 

Як стало відомо KV, 15 жовтня голова КОДА Василь Володін підписав розпорядження №572 “Про визнання доцільним надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно додатку №1, пільги було надано трьом підприємствам: Білоцерківське виробниче підприємство “Весна” Українського товариства глухих, ТОВ “Мета торг”, ТОВ “Праймекс”. 

У додатку №2 зазначено, що доцільним визначено надати пільги підприємству об’єднання громадян “Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих”. Щодо цього Департамент соціального захисту населення Київської ОДА зробив подання до Міністерства соціальної політики України. 

Зазначається, що такі пільги надаються згідно з абзацом другим пункту 7 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій, громадських організацій осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 року №1010.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Весна”

Білоцерківське виробниче підприємство “Весна” Українського товариства глухих отримало дозвіл на право користування пільгами на оподаткування у період з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року.

Підприємство було зареєстровано у 2000 році у місті Біла Церква. Займається виробництвом спецодягу. Його засновником є Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Українське товариство глухих”. Керівником та представником підприємства є Людмила Миколаївна Тюхта, яка балотувалась до Білоцерківської міської ради від партії Блок Петра Порошенка у 2015 році. 

“Мета торг”

Підприємство ТОВ “Мета торг” отримало пільги у період з 1 жовтня 2020 по 31 березня 2021 року. Воно було створено 9 місяців тому – у січні 2020 року. Зареєстровано у місті Вишневе Бучанського району.

Засновником підприємства вказано громадську організацію “Стабільний розвиток”. Вид діяльності – виробництво готових текстильних виробів, крім одягу. Керівником підприємства є Олександр Петрович Божко, який також є засновником ГО “Стабільний розвиток”. 

“Праймекс” 

Компанія “Праймекс” користуватиметься пільгами на оподаткування у період з 1 жовтня 2020 по 31 березня 2021 року. Вона також була створена 9 місяців тому – у січні поточного року. Зареєстрована у місті Ірпінь Бучанського району. Її засновником є громадська організація “Варто разом”. 

Займається виробництвом готових текстильних виробів, крім одягу. Керівником вказана Олена Вікторівна Яковець. Також вона є керівником організації, яка заснувала “Праймекс”. Ще Олена Яковець є бенефіціаром приватного підприємства “Маг-Нат”. 

“Білоцерківське УВП УТОС”

Щодо надання пільги підприємству об’єднання громадян “Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих” було прийнято рішення визнати доцільним надання пільг по сплаті податків у період з 1 жовтня по 30 вересня 2021 року. 

Підприємство було створено у 1999 році. Зареєстровано у місті Біла Церква. Основний вид діяльності – діяльність інших членських організацій, які не включені в інші категорії. Та інші – виробництво електророзподільної та контрольної апаратури, неспеціалізована оптова торгівля. 

Керівником та представником підприємства є Анатолій Анатолійович Савчук. У минулому році він балотувався депутатом Верховної Ради від партії “Опозиційний блок”. Раніше працював у КОДА головним спеціалістом Департаменту містобудування та архітектури. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, 3 липня губернатор Київської області Василь Володін підписав розпорядження про надання пільг на податки двом підприємствам громадських організацій інвалідів. Тоді пільги надали Обухівському навчально-виробничому підприємству Українського товариства сліпих і навчально-виробничому підприємству "Інвапром" Білоцерківського міського товариства інвалідів "Фенікс".

Читайте: Губернатор Володин изменил состав комиссии по предоставлению льгот

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, василий володин, льготы, предприятия инвалидов, льготы на налоги

понедельник, 17 января 2022 г.
09:46
На прошлой неделе столичные спасатели ликвидировали 85 пожаров
09:22
Жителей Киева и Киевщины предупредили о сильном ветре
09:02
В минувшее воскресенье в Украине более 23 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 января 2022 года
воскресенье, 16 января 2022 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:51
В Василькове сегодня ночью на два часа отключат электричество во всем городе
17:31
На столичной стройке произошел инцидент, девелопер предлагает награду за помощь в розыске организаторов провокации
17:03
В Киеве на три дня отменили курсирование нескольких рейсов городской электрички
16:02
В КГГА с 17 января начнут принимать документы от кандидатов на должность начальника КП “Автодорсервис”
15:05
Главе Соломенской РГА Ирине Чечетке указали на аварийную лестницу у станции метро “Берестейская”
14:04
Компанию, связанную с мэром Одессы Трухановым, “выбросили” из тендера по строительству Киевской обходной дороги
13:02
За останню добу на коронавірус захворіли 198 жителів Київщини
12:03
Депутат Киевсовета указал коммунальщикам на недоработки по установке счетчиков тепла в Оболонском районе
11:01
В Василькове на Киевщине после аварии возобновили электроснабжение почти всех домов
10:06
В Вышгородском районе Киевщины в результате ДТП погибла 11-летняя девочка
09:02
В минувшую субботу в Украине почти 40 тысяч человек сделали прививки против COVID-19
Календарь событий