вторник, 19 января 2021 г.

КОДА роздала пільги підприємствам та організаціям осіб з інвалідністю Київщини

КОДА роздала пільги підприємствам та організаціям осіб з інвалідністю Київщини

Київська обласна державна адміністрація надала пільги на оподаткування трьом підприємствам та громадським організаціям осіб з інвалідністю столичного регіону. Ще одному такому підприємству Київщини мають затвердити пільги після подання до Міністерства соцполітики. 

Як стало відомо KV, 15 жовтня голова КОДА Василь Володін підписав розпорядження №572 “Про визнання доцільним надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно додатку №1, пільги було надано трьом підприємствам: Білоцерківське виробниче підприємство “Весна” Українського товариства глухих, ТОВ “Мета торг”, ТОВ “Праймекс”. 

У додатку №2 зазначено, що доцільним визначено надати пільги підприємству об’єднання громадян “Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих”. Щодо цього Департамент соціального захисту населення Київської ОДА зробив подання до Міністерства соціальної політики України. 

Зазначається, що такі пільги надаються згідно з абзацом другим пункту 7 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій, громадських організацій осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 року №1010.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Весна”

Білоцерківське виробниче підприємство “Весна” Українського товариства глухих отримало дозвіл на право користування пільгами на оподаткування у період з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року.

Підприємство було зареєстровано у 2000 році у місті Біла Церква. Займається виробництвом спецодягу. Його засновником є Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Українське товариство глухих”. Керівником та представником підприємства є Людмила Миколаївна Тюхта, яка балотувалась до Білоцерківської міської ради від партії Блок Петра Порошенка у 2015 році. 

“Мета торг”

Підприємство ТОВ “Мета торг” отримало пільги у період з 1 жовтня 2020 по 31 березня 2021 року. Воно було створено 9 місяців тому – у січні 2020 року. Зареєстровано у місті Вишневе Бучанського району.

Засновником підприємства вказано громадську організацію “Стабільний розвиток”. Вид діяльності – виробництво готових текстильних виробів, крім одягу. Керівником підприємства є Олександр Петрович Божко, який також є засновником ГО “Стабільний розвиток”. 

“Праймекс” 

Компанія “Праймекс” користуватиметься пільгами на оподаткування у період з 1 жовтня 2020 по 31 березня 2021 року. Вона також була створена 9 місяців тому – у січні поточного року. Зареєстрована у місті Ірпінь Бучанського району. Її засновником є громадська організація “Варто разом”. 

Займається виробництвом готових текстильних виробів, крім одягу. Керівником вказана Олена Вікторівна Яковець. Також вона є керівником організації, яка заснувала “Праймекс”. Ще Олена Яковець є бенефіціаром приватного підприємства “Маг-Нат”. 

“Білоцерківське УВП УТОС”

Щодо надання пільги підприємству об’єднання громадян “Білоцерківське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих” було прийнято рішення визнати доцільним надання пільг по сплаті податків у період з 1 жовтня по 30 вересня 2021 року. 

Підприємство було створено у 1999 році. Зареєстровано у місті Біла Церква. Основний вид діяльності – діяльність інших членських організацій, які не включені в інші категорії. Та інші – виробництво електророзподільної та контрольної апаратури, неспеціалізована оптова торгівля. 

Керівником та представником підприємства є Анатолій Анатолійович Савчук. У минулому році він балотувався депутатом Верховної Ради від партії “Опозиційний блок”. Раніше працював у КОДА головним спеціалістом Департаменту містобудування та архітектури. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, 3 липня губернатор Київської області Василь Володін підписав розпорядження про надання пільг на податки двом підприємствам громадських організацій інвалідів. Тоді пільги надали Обухівському навчально-виробничому підприємству Українського товариства сліпих і навчально-виробничому підприємству "Інвапром" Білоцерківського міського товариства інвалідів "Фенікс".

Читайте: Губернатор Володин изменил состав комиссии по предоставлению льгот

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, василий володин, льготы, предприятия инвалидов, льготы на налоги

понедельник, 18 января 2021 г.
12:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Больше всего рекордов Украины в 2020 году было установлено в Киеве
20:23
Очередной сотрудник полиции Киева задержан по подозрению во взяточничестве (фото)
20:07
За 2020 год в столице демонтировали 4,5 тысячи элементов благоустройства
19:45
Владелец “Фуршета” Баленко получил 21 га в районе залива Десенки под строительство многофункционального центра
19:24
Около Дарницкого вокзала в Киеве начал работать круглосуточный пункт обогрева и бесплатного питания
19:04
КП “Киевгорсвет” в декабре прошлого года заказало капремонт освещения на 6 улицах (список)
18:45
Больницам Киева приказали усилить противопожарные меры
18:30
Прокуратура через суд вернула общине Киева нежилые помещения стоимостью 10,5 млн гривен
18:24
Проєкти економічного розвитку регіонів - новий пріоритет програми “Велике будівництво”
18:04
За 2020 год индекс потребительских цен в Киеве вырос почти на 6%
17:45
Киевлянин остался без пальцев при попытке разобрать петарду
17:26
Прокуратура вернула в коммунальную собственность 26 га земли в Ракитнянском районе
17:06
К концу 2020 года в Киеве должны были установить 23 детские площадки (адреса)
17:02
Губернатор Киевщины Володин представил своих новых заместителей
16:43
В “Укрзализныце” озаботились безопасностью пассажиров пригородных поездов
Календарь событий