вівторок, 21 травня 2024 г.

Киевская учительница, которую выгнали из дома, попыталась найти правду у нардепов

Киевская учительница, которую выгнали из дома, попыталась найти правду у нардепов

Под стенами Верховной Рады Украины появились две женщины – Анна Макаровна и Нина Ивановна Москаленко, которых рейдеры уже буквально выгнали на улицу из домика возле ботсада на Печерске, где предпочитает возводить свои дворцы украинская знать.

Год назад, в апреле 2012 года, на домик учительницы украинского языка положил глаз высокопоставленный бандит. Москаленко было сделано предложение – убираться по добру – по здоровому, иначе она и её семья плохо кончат. Нина Москаленко не поверила угрозам, так как считала, что живёт в правовом, конституционном государстве, где человек и его имущество охраняются законом.

 

230

Милиционер заявил, что акция женщин незаконна

По истечении года эта надежда полностью развеялась. Против Нины Ивановны Москаленко Печерской милицией под контролем прокуратуры было возбуждено два уголовных дела по обвинению в убийстве отчима и нанесении физических повреждений рейдеру.

Её незаконно арестовывали и помещали в тюрьму, из которой она попадала на больничную койку. Рейдеры буквально на глазах милиции уничтожили всю растительность в саду и огороде, убили собаку, обрезали электрические провода и перекрыли воду. Разломали двери, завалили забор и установили железный, чтобы за ним ничего не было видно. Разломали крышу дома и повыбивали все окна, разрушили придомовые постройки.

Читайте также: Киевскую учительницу снова посещали рейдеры

 

Всё это проводилось при полном бездействии правоохранительных органов района и города, хотя письменные обращения были неоднократными.

Судья Печерского районного суда Сергей Волк за два заседания отобрал у Анны Макаровны её 1/3 дома. Апелляционный суд подтвердил это решение, а кассационный суд Украины безосновательно даже не начинает судебного производства, не смотря на поданную кассационную жалобу.

Вчера днём изгнанные из своего жилья женщины пришли к Верховной Раде, но кроме одного нардепа – Владимира Арьева – к ним никто не вышел.

 

229

К пикетчицам вышел только один депутат – остальные на женщин не обратили внимания

Женщины простояли под металлическим ограждением до 17 часов и всякий раз их пытались прогнать, как собак, украинские милиционеры, которые утверждали, что акция гражданок – незаконная, а Москаленко нет разрешения держать в руках плакат с текстом: “Уважаемый президент, верните мне жильё. Генеральская мафия рейдерским методом захватила мой дом около ботанического сада. Генерал Денисюк С.Ф., генерал Москальчук А.А., депутат Грицак В.Н.”.

 

источник: Новый Регион

Теги: Аналитика

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.