понедельник, 6 декабря 2021 г.

“20 об’єктів “Великого будівництва” на Київщині будуть готові до кінця 2020 року” – Валерій Кравчук

“20 об’єктів “Великого будівництва” на Київщині будуть готові до кінця 2020 року” – Валерій Кравчук

КОДА звітує: “Велике будівництво” триває, роботи йдуть за планом, і є сподівання здати усі об’єкти, яких усього на Київщині 20, до кінця цього року. Йдеться про 7 дитсадків, 8 шкіл та 5 стадіонів. Існують і певні складнощі із введенням деяких об’єктів у експлуатацію, але питання вирішується.

Про це KV стало відомо із коментаря виконуючого обов’язки керівника департаменту регіонального розвитку Київської ОДА Валерія Кравчука.

За його словами, у департаменті виконали свої плани щодо завершення та відкриття шкіл та садочків; у вересні відкрили 3 об'єкти. Ускладнення виникли зі школою у місті Українка, знаним довгобудом. Будівництво нового корпусу школи, розпочате ще в 2016 році, вже завершено, але тривають роботи з введення в експлуатацію.

“Наразі у нас затримується введення в експлуатацію школи №1 у місті Українка. Про неї вже писали  у ЗМІ. Річ у тім, що коли ми отримували документи про готовність об'єкту перед передаванням його в експлуатацію, ми запросили працівників ДСНС, після перевірки якими була виявлена певна кількість порушень пожежно-технічної безпеки, складено відповідний документ і ми почали виправляти ці зауваження. Дата введення в експлуатацію через це посунулася. Наразі більшість недоліків виправлено, лишається вирішити питання, пов’язані з евакуацією учнів та персоналу на випадок пожежі.

Ми розробили компенсаційні заходи і з ними звернулися до експертів, зокрема, передали їх до ДСНС перед тим погодивши з науково-технічним центром “Український союз пожежної та техногенної безпеки”. Після цього ми подали усе це науковій раді при Міністерстві розвитку громад та територій. Якщо ці заходи і розрахунки будуть прийняті, то, я сподіваюся, ми зможемо врегулювати питання введення в експлуатацію протягом місяця”, – сказав директор департаменту.

Кравчук додає, що новий корпус розрахований на 350 учнівських місць, що особливо важливо для громади, яка динамічно зростає. А також зараз, коли діють додаткові обмеження в навчальному процесі на час карантину. Утім, каже в.о. директора департаменту, з моменту реалізації основні техніко-економічні показники проєкту залишились без змін, хоча він і підлягав коригуванню через вступ в дію нових нормативних документів (ДБН). Всі можливі рішення нових норм були застосовані при коригуванні. 

“На етапі підготовки до введення в експлуатацію виявлено низку проблем, пов’язаних з пожежною безпекою. Більшість з них вже нами усунуті. Також, проведені розрахунки часу та шляхів евакуації людей з урахуванням фактичних розмірів шляхів евакуації. Їх спрямовано у профільні відомства для перевірки і рекомендації їхнього розгляду на секції будівництва і архітектури науково-технічної ради Міністерства розвитку громад і територій України. Ми сподіваємось на оперативну роботу служб, від яких залежить вирішення питання введення  в експлуатацію об’єкту та вирішення низки питань, пов’язаних з цим”, – коментує в.о. директора департаменту Валерій Кравчук.

Поділився він і ходом виконання планів у рамках “Великого будівництва”: в.о. директора департаменту регіонального розвитку вказує, що будівництво і здача об’єктів у експлуатацію йде за графіком.

“Зараз у нас у рамках Великого будівництва у розробці 20 об’єктів: 7 дитсадків, 8 шкіл та 5 стадіонів. Ми завершили 2 стадіони, 2 дитсадки і 2 школи, включно із гімназією у місті Буча. До кінця року плануємо завершити об’єкти за умови, що не буде тих чи інших перешкод. Питання введення до експлуатації буде виникати, але ми працюємо на упередження. Сьогодні ми налагодили співпрацю з ДСНС і запрошуємо їх на освітні об’єкти, і вони вказують на недоліки, ми їх виправляємо, ми вносимо за необхідності корективи до проєктів і виправляємо в межах доведеної суми фінансування. У нас наразі немає об’єктів, які потребували б додаткового фінансування.

Звіт Департамента регіонального розвитку КОДА про темпи будівництва

Читайте: Ступінь готовності проєктів “Великого будівництва” на Київщині за тиждень зріс до 71%

Поділився Кравчук і планами на наступний рік та методами вирішення проблем, що виникають у процесі будівництва:

“Проблемних об’єктів на сьогодні більше немає, але ми будуємо плани на 2021 рік у рамках “Великого будівництва”, розробили рекомендації до балансоутримувачів, щоб під час розробки проектно-технічної документації вони враховували усі необхідні критерії – інженерія, термосанація, благоустрій і тому подібне. Ці критерії дадуть нам можливість комплексно вирішувати усі проблеми, що виникають під час будівництва. Наразі ми виходимо на те, аби запропонувати керівництву області формування переліку за результатами опрацювання нашим департаментом. У нас уже є пропозиції щодо реконструкції 10 шкіл. 10 дитсадків та 10 стадіонів. За цією ж методикою проводитимуться розробка та відбір проєктів на наступний рік, і ми будемо визначати пріоритетність об’єктів”. 

Читайте: На Київщині відкриється ще один дитсадок, збудований за програмою президента “Велике будівництво”

Нагадаємо, як писала KV, на Київщині триває капремонт та будівництво у рамках національної програми “Велике будівництво”. До великих планів обласної адміністрації потрапив Макарівський район – своєї черги на капітальний ремонт дочекалися два автомобільні мости біля сіл Юрівка та Княжичі, які повністю або частково були зруйновані і небезпечні через можливий обвал. Роботи сукупною вартістю у майже 60 млн гривень обіцяють завершити до кінця грудня.

Читайте: “Велике будівництво” на Макарівщині: мости

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, кога, ремонт, реконструкция, буча, капитальный ремонт, киевщина, гимназия, департамент регионального развития, большое строительство, василий кравчук, школа в украинке

понедельник, 6 декабря 2021 г.
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
16:45
Кличко поручил рекламировать безбарьерность
16:23
Влада Київщини закликає не вестись на фейки щодо виплати 1 тис. гривень за щеплення
16:02
У восьми областях та Києві скасовуються обмеження “червоного” рівня епіднебезпеки, — Олексій Чернишов
15:46
ТРЦ Gulliver стал лучшим торгово-развлекательным центром по версии Всеукраинской бизнес-премии CABINET BOSS top 50
15:26
Прокуратура обвиняет начальника столичного коммунального предприятия в растрате четверти млн гривен на ремонте подземных переходов
15:11
Футбольный клуб из Киевщины победил харьковчан в Высшей лиге
15:03
Майже 100%: на Київщині завершують прокладання нового асфальту
14:40
“Велике будівництво” басейнів на Київщині триває
14:24
В Белой Церкви открылся первый в городе ресторан McDonald’s (фото)
14:23
На Киевщине полицейскому сообщили о подозрении в совершении смертельного ДТП
14:10
Министр обороны Резников поздравил украинцев с Днем Вооруженных Сил Украиныи объявил челлендж “30 дней благодарности” (видео)
14:01
В комсобственность Киева через суд вернули памятник архитектуры на проспекте Победы стоимостью свыше 2,5 млн гривен
13:44
Для дитячого садку в селі Синяк на Київщині замовили фінальні роботи з благоустрою території
13:24
Нардеп Грищук просит построить новые пешеходные мосты через железную дорогу на Караваевых дачах
13:01
Минэнерго инициирует введение временных администраций в частных энергокомпаниях
Календарь событий