вторник, 2 марта 2021 г.

“ЮН-ПРЕС” запалює зірки!

“ЮН-ПРЕС” запалює зірки!

В  ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва відбулося  урочисте нагородження учасників проєкту “МАЛІОк. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК”, організованого Департаментом молоді та спорту КМДА спільно з ГО “Фундація Тамари Коломієць “Новотвір”.

Юні журналісти представили 5 команд, які продовж двох місяців зустрічалися в Музеї братів Кличків із зірками спорту, знімали відеосюжети, брали участь у майстер-класах відомих спортивних журналістів. Це було круте абсолютно безкоштовне навчання в першій в Україні школі спортивної журналістики для дітей та молоді.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Проєкт спрямований на підвищення престижу спорту в Україні та медіапідтримку особистих досягнень відомих українських спортсменів. Спочатку був задум від Мар’яни Ангелової (з підказки заступника міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта): “А  що, якби на площі Зірок спортивної слави у Києві ми могли подивитися відео про наших зірок спорту! О, це можливо – відео знімуть діти і його можна буде переглянути через QR-код”.

Далі запустили онлан-челендж розповідей “За що я люблю спорт”, щоб відібрати кращих юнкорів.  А потім – майстер-класи від гуру спортивної журналістики,  засновника Національного Реєстру Рекордів України та “Всесвітньої української спортивної агенції”, голови Клубу незвичайних рекордсменів Валентина Щербачова; культового спортивного журналіста і коментатора Роберто Моралеса; актора-імітатора голосів, іноземних мов та звуків, двічі рекордсмена Книги Рекордів України, актора театру, кіно та дубляжу, голосу українських “Сімпсонів”, “Тачок”, “Сауспарк”, “Сезон полювання” тощо Юрія Коваленка; автора та режисера проєкту екстремальних досліджень “Insiders Project”, “Сила тяжіння”, документального фільму "Байконур. Вторгнення" Ангела Ангелова; тележурналіста, керівника НВМ тележурналістики Інституту журналістики Університету Грінченка, керівника проєкту "Зірочки про зірок" Мар'яни Ангелової.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

От, погодьтеся, у нас були найкрутіші тренери і зірки спорту?! А як же проходили самі зйомки?

Спочатку діти з досвідченим інтерв’юером Мар’яною Ангеловою створили базовий список запитань. Адже відеоролики мають бути у певному форматі. Напруження, хвилювання. Зірочки перечитують питання, тренуються… І ось тут заходять вони – наші Зірки, чемпіони. Треба було бачити обличчя молодих журналістів. Мабуть, саме так виглядає щастя.  Далі все, як у професіоналів. Камери, світло, запис. Зірочки дуже старанно будували опитуванняя, імпровізували, журналісти із великим стажем позаздрили б. Ну, і колективне фото на згадку. Зірка та команда зірочок. Селфі також дозволялося. Куди ж ми без індивідуальної гри...

Так пройшло 5 записів. Далі були розшифровки, монтаж, дизайн. Але зараз ми маємо те, для чого так багато працювали – 5 чудових інтерв‘ю серії “МАЛІОК. ЗІРОЧКИ ПРО ЗІРОК”: Ольга Лящук,  Вадим Гутцайт, Наталія Добринська, Ілля Кваша, Марина Юр'єва.

І нагороди знайшли своїх героїв. Серед юних журналістів найактивнішою виявилися команди гуртка “Спортивна журналістика” (керівник – Максим Іллюк) і “Кроссмедіа” (керівник – Надія Іллюк). Та й інші команди, де кураторами були педагоги ІТА “ЮН-ПРЕС” Єлизавета Барилик, Олеся Катрич і Наталя Плохотнюк не пасли задніх. Були дипломи, подяки, подарунки. А головне – нові знання й знайомства!

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Наталя Плохотнюк

Теги: новости киева, дети, юн-пресс, департамент молодежи и спорта, фундація Тамари Коломієць “Новотвір”, спортивная журналистика, маліокзірочки про зірок

понедельник, 1 марта 2021 г.
12:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Во вторник, 2 марта, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:24
В 2020 году браки в Киеве заключались в 5 раз чаще, чем расторгались
20:19
1+1 спростовує фейковий сюжет про рейдерство ринку “Столичний” Владою Молчановою та Stolitsa group
20:05
Полицейские разоблачили в Киеве продавцов фальшивых справок об отсутствии коронавируса
19:41
В. Володін: плідна взаємодія влади та бізнесу дала змогу в січні-лютому перевиконати бюджет Київщини майже на 50 млн гривень
19:26
Депутаты из “Успешного Киева” проведут аудит коммунальных предприятий и наведут порядок с МАФами
19:03
Столичные коммунальщики предупредили о возможных оползнях из-за таяния снега
18:44
НАПК прекратил государственное финансирование партии “Слуга народа”
18:25
Цьогоріч Київщина продовжить реалізацію низки проєктів у рамках програми “Велике Будівництво”
18:10
Президент Зеленский подписал закон о новых штрафах за нарушение требований пожарной безопасности в природных экосистемах
18:03
За неделю бойцы ГСЧС ликвидировали в Киеве 70 пожаров
17:47
Прокуратура Киева уличила во взяточничестве сотрудников Деснянской РГА (фото, видео)
17:35
“Киевгорсвет” в 2020 году заменил на светодиодные 6515 ртутных и натриевых уличных светильников
17:24
Министр здравоохранения Степанов вакцинировался против COVID-19 (фото, видео)
17:05
На платформах 19 станций столичного метрополитена установили дефибрилляторы
Календарь событий