вівторок, 21 січня 2025 г.

“Як тебе не любити” в онлайн-форматі

“Як тебе не любити” в онлайн-форматі

У кожного народу, як стверджує одна романтична сага, є два береги. Від одного людина відпливає, а до іншого неодмінно причалює. На нашій життєвій дорозі зустрічаємо чимало берегів, не менш значних: “Берег надії, юності, кохання”. Любов – це велике щастя та відповідальність, це постійне очікування та жертовність, це розуміння й бажання принести коханим миті радості. Щасливі ті, хто прирівняти готові любов до мудрості, і мудрість до любові.

Саме ці істини лягли в основу відкритого міського конкурсу авторської прози,  поезії та пісні “Як тебе не любити…”, який відбувся в Інформаційно-творчому агентстві “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва.  На превеликий жаль, цього року конкурс проходив  у “заекранні”, тобто, онлайн.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Про найсильніше людське почуття можна говорити словами, музикою, піснею, танцем – будь-якою творчістю. Любов до матері й до Вітчизни, до музики й до тварин, до природи й до друга, любов-кохання й любов-страждання, любов-натхнення й любов-подвиг.

Діти, молодь і навіть дорослі (звісно, поза конкурсом) виконували власні прозові твори й вірші, читаючи їх наживо та записавши відеоролики, демонстрували акторську майстерність та творчу імпровізацію.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Оцінювали творчість юних справжні  майстри слова: журналіст, координатор проєкту “Молодіжний журнал “Стіна” Наталя Костилєва, радіожурналіст, радіоведуча Юлія Скоробогач, художниця Світлана Шиль.

Після суперечок і хвилювань журі назвало переможців конкурсу.

У номінації “Авторська проза” І місце розділили  Владислава Олійник і Олександр Кухар, студенти оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т. Шевченка,  ІІ місце –  Арсеній Романенко, 6-класник ЗОШ № 149.

Номінація “Авторська поезія” відкрила багато нових імен. Тут перемогу розділили 11-річний  Ілля Свістунов, вихованець Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді "Десантник" Святошинського району столиці та  семикласник ЗОШ № 149 Арсен Ковальчук. На ІІ місці –  студентки оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т. Шевченка Анна Коваленко та  Аліна Лупинка. ІІІ місце вибороли вихованка гуртка журналістики з м. Полтава Єлізавета Дядечко й студентка ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка Тетяна Опришко.

У номінації “Акторська майстерність”  члени журі віддали перемогу  Іллі Свістунову та  Вікторіі Шемігон (ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка).

А також  було виділено Спецномінацію “Майстер слова”, переможцями якої стали: Анна Мандрик  і Верес Марія (Авіаційно-космічний ліцей), Валерія Томашевська, (ОМК  КНУ ім. Т. Шевченка), Вікторія Шемігон,  Наталя Стретович  (ЗОШ № 149) .

Окрасою конкурсу стала пісня “Як тебе не любити, Києве мій” у виконанні Єлизавети Рябенко, 9-класниці медичної гімназії 33 міста Києва.

Всі переможці й лауреати конкурсу отримають дипломи. А їх роботи побачать світ на сторінках інтернет-видань “Молодь без кордонів” і “КиевVласть”.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Наталя Плохотнюк

Теги: юн-пресс, победители, як тебе не любити, конкурс прозы, поэзии и песни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.