вторник, 26 октября 2021 г.

XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”

XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”

17 - 19 травня Київ і Київський Палац дітей та юнацтва прийматиме юних журналістів, фотографів, блогерів, телевізійників, майстрів мікрофону й телекамери  на Міжнародному Фестивалі, цьогорічна тема якого “Брендинг моєї країни, брендинг моєї родини”.

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах” – це журналістика без кордонів, яка щороку об’єднує юних журналістів різних країн світу для зустрічі у Києві у спільному прагненні - реалізації в журналістиці!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV” 

На XVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс завітають близько 300 учасників із 7 країн світу: Білорусі, Польщі, Франції, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Словенії та  з 17 областей України. Серед учасників фестивалю більше 40 дітей з Луганської й Донецької областей. Також у заходах Фесту візьмуть участь понад 500 киян – учасників і переможців міських форумів, прес-боїв, фото-фристайлів, літературних та журналістських  конкурсів.

Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі – журналісти-практики провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.

Особливо цінним для організаторів та учасників Фестивалю “Прес - весна на  Дніпрових схилах” є обмін досвідом, який відбувається між делегаціями різних країн.

До Оргкомітету Фестивалю надійшло близько 1000 робіт  у 10 номінаціях: “Літературний твір”, “Газета”, “Журналістська робота”, “Інтернет-журналістика та ІТ-проект”, “Медіа-проект”, “Телефільм”, “Фоторепортаж”, “Радіоробота”, “Голос покоління Z”, “Традиції та новаторство”.

Традиційні програмні заходи Фестивалю: урочиста церемонія нагородження переможців, алея “Прес-весни”, квести,  майстер-класи від фахівців та нічна редакція “ІнфоМанія”. Крім того на учасників та гостей “Прес-весни на Дніпрових схилах” чекають:  робота On-LINE редакції, вечірка “Open Air”, екскурсія “Вечірній Київ у Дні Європи”, брифінг “Древній Київ. Подорожуй у часі!”, ярмарок медіа-ідей “Вільна преса – вільна країна”, інтерактивні локації відділів КПДЮ та вишів, бліц-досвід керівників делегацій тощо.

“Прес-весна на Дніпрових схилах” – це чудова можливість реалізувати себе у творчості та сфері медіа не тільки журналістам-початківцям, але й їхнім наставникам: керівникам гуртків, прес-центрів, студій, редакцій газет, які взяли участь у номінації Фестивалю “Традиції та новаторство”. Однією з особливостей Фестивалю є номінація “Голос покоління Z”, де юні учасники оцінюють роботи дорослих журналістів-професіоналів, які пишуть про молодь і для молоді.

Організаторами та партнерами фестивалю є Міністерство освіти та науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київський Палац дітей та юнацтва, Національна спілка журналістів України, Національна спілка письменників України, Академія Української преси, Національна Спілка журналістів України; Національна Спілка письменників України; Державний комітет телебачення та радіомовлення; Київський молодіжний центр; Всеукраїнське товариство “Просвіта” імені Тараса Шевченка, Парк “Київська Русь”, Інтернет-видання “КиївVласть”, “Український репортер” і “Вечірній Київ”.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV” 

Запрошуємо на Фестиваль дитячої та молодіжної творчості, свободи слова, натхнення!

КиевVласть

Теги: конкурс, фестиваль, юн-пресс, Прес-весна на Дніпрових схилах

вторник, 26 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:32
Киев и Тирана подружились
20:23
Специальная комиссия проверит безопасность строительства в Киеве канатной дороги через Днепр, – Владислав Трубицын
20:04
Святошинская РГА продлила аренду приемной нардепа Арьева
19:42
У столичных автобусов №102 и троллейбусов №35 появилась новая остановка
19:28
Госрегистратора подозревают в подделке документов на недвижимость в Белой Церкви
19:01
Кличко разрешил компании “свободовца” Андреева греть киевлян
18:42
Полиция разоблачила публичный дом в Бучанском районе Киевщины (фото)
18:24
“Киевтеплоэнерго” просит силовиков повременить с проверками на период запуска тепла в городе
18:03
На Київщині капітально відремонтували міст на дорозі, яка з’єднує два райони
17:43
На Київщині з’являться 23 сміттєсортувальних комплекси та станції
17:26
На территории детского сада на Киевщине произошел взрыв газа (фото)
17:03
Киев планирует запретить закупки автотехники в Беларуси
16:46
“Укрзализныця” с 4 ноября возобновит курсирование поезда Киев-Варшава
16:27
С улиц Киева планируют убрать 263 элемента благоустройства (адреса)
16:04
С 1 ноября на Киевщине начинается запрет на лов рыбы на зимовальных ямах (карта)
Календарь событий