неділя, 15 грудня 2024 г.

XIX-ий Міжнародний фестиваль-конкурс “Прес-весна на Дніпрових схилах” відкрито!

XIX-ий Міжнародний фестиваль-конкурс “Прес-весна на Дніпрових схилах”  відкрито!

Організатори  Фестивалю запропонували дослідити сучасний інформативний простір та розшифрувати медіа-код своєї країни, міста або світу. Актуальність теми не викликає сумніву, адже інформація, як і символіка, культура, традиції несе в собі медіа-код країни.

Для когось це –  самобутність української нації, наші особливості, гімн, вишиванка, тризуб, такі видатні постаті як Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, наш слід в Інтернеті та всесвітньому медіа-просторі, який відрізняє нас від інших народів. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Під час урочистої церемонії відкриття Фестивалю дитячої та юнацької журналістики учасників і гостей привітали: заступник Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський; директор Департаменту освіти і науки м. Києва Олена Фіданян;  директор Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська;  актор, режисер, командир роти кіборгів, народний депутат України Андрій Шараскін;  офіцер Національної гвардії України Христина Бойчук;  ветеран  93-ї бригади, сапер Анатолій Фатєєв; ветеранка батальйону ім. Кульчицького Ляна Кромбет.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Громадський діяч, молодіжний посол ЮНІСЕФ, співзасновник БФ “Вільні UA”, волонтер, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя відповів на цікаві запитання від вихованців “ЮН-ПРЕСУ” й дав дієві  поради учасникам "Прес-весни" та майбутнім журналістам: "Не бійтеся помилитися. Помилки — це частина процесу. На помилках ми вчимося". Для Тараса Тополі медіа-кодом України є візерунки вишиванки, кожен вишитий хрестик несе за собою свою історію. 

Під час “Фестивальної кінотеки” юні журналісти взяли  бліц-інтерв’ю  з кінодокументалісткою, сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Лесею Воронюк.  А потім подивилися  документальний фільм “СПАДОК НАЦІЇ” (автор ідеї та сценарист – Леся Воронюк, режисер – Олександр Ткачук).

Президент Академії української преси, доктор філологічних наук, професор Валерій Іванов розповів про цікаві проєкти Академії й про Журналістські стандарти в Україні та світі.

Сьогоднішній день приніс багато емоцій усім глядачам, був цікавим та насиченим, тому ми з нетерпінням чекаємо продовження та бажаємо всім учасникам перемоги. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

КиевVласть

Вікторія Шемігон, Ольга Крамаренко, Валерія Нестеренко, гурток "Репортери"

Теги: новости киева, фестиваль, юн-пресс, конкурс журналистики, пресс-весна 2021, день первый

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.