Вічний рух мистецтва
Знайти свій стиль – складний шлях. Це щось на кшталт великої авантюри або гри, де техніка та унікальність так само важливі, як і нераціональні чинники. Євген Шаповалов вибрав для себе саме таку комбінацію. Відображається це в його творах: поступовий перехід від пастельної техніки до олійного живопису, зі збереженням попереднього бачення форми та структури на полотні.
Родом Євген Шаповалов із Чернігова. “Моя мета і місія в цьому житті творити і надихати. Світ мистецтва дуже цікавий для мене, це цілий Всесвіт, щоб вивчати і бути творцем, створюючи та споглядаючи,” – розповідає художник.
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"
Не зважаючи на свій не дуже великий вік, чоловік вже встиг стати членом Спілки Художників України, взяти пальму першості у багатьох конкурсах для художників та провести низку персональних виставок. До речі, чергова з них відкриється вже 13 березня о 19:00 за адресою м. Київ, вул. Олександра Пироговського 19/8 і триватиме аж до 30 березня. Вхід для всіх гостей вільний.
У світі мистецтва художник з дитинства. Завжди малював і знав що буде цим займатися. Серйозною творчістю почав займатися з 2010 року.
Відтоді його роботи починають прагнути об’єму, пошуку нового виходу і остаточного подолання кордонів форми. Цей шлях по-своєму пройшли багато художників попередніх епох. Кожен з них у процесі творчості відкривав як для світу, так і для себе нові віяння у мистецтві.
У цей вічний рух вкладена якась незбагненна людська естетика. Це краса, бажання знову і знову відкрити тi ж само двері, в очікуванні отримати та побачити інший результат.
Такий розвиток прослідковується і у творах Євгена, у його захопленні давніми цивілізаціями, в особливій зацікавленості до античної культури і сучасного мистецтва.
Працює Євген у різних жанрах, таких як ню, портрет, абстракція, натюрморт, іноді пейзаж.
“Я вважаю, що дуже важливо пробувати себе в різних напрямках. Це сприяє гарному розвитку та створює художнику можливість відкрити в собі нові горизонти.”
“Я згоден із тим, що все вже перепробували і дедалі важче знайти щось нове. Єдине, що скажу, художник може робити все, але тільки не повторюватися. Так казав мій учитель Євген Михайлович Кріп . Зараз художників багато, але якості мало. Тому потрібно робити хороший творчий продукт,” – зізнається митець.
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"