п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

В театре на Подоле состоялась премьера детективного спектакля “Имитация”

В театре на Подоле состоялась премьера детективного спектакля “Имитация”

В театре на Подоле на малой сцене состоялась премьера спектакля-детектива “Имитация” по роману Ивана Франко. Редакция КиевVласть посмотрела театральную постановку и рассказывает, почему каждый может найти в ней себя.

“Мы выбрали Франко, потому что очень любим его в театре на Подоле. И нам хотелось быть первыми, кто поставит его замечательный, но не очень известный роман “Для домашнего очага”, который и через сто лет после написания остается актуальным, ведь всегда есть коррупция и схемы, от которых страдают не заказчики, а исполнители”, – отметил режиссер Игорь Матиев.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Театр на Подоле не впервые обращается к произведениям Ивана Франко. Ранее состоялась премьера спектакля “Сойкино Крыло” по одноименной лирической драме украинского писателя.

Произведение “Для домашнего очага” основано на реальных событий, а именно громких судебных процессах по делам торговли людьми, которые состоялись в 1883 — 1892 годах во Львове. Сюжет состоит в том, что муж главной героини через 5 лет возвращается домой с войны и расследует таинственные вещи, которые происходили в городе. Сама же героиня, госпожа Вайс, по-своему решила проблему безденежья, мотивируя свои поступки фразой: “Для домашнего очага”, что и послужило названием для романа.

“Это работа о двуличии мира, о том, что мы на публике делаем одно, а наедине с собой – другое, а потом еще и осуждаем, по сути, тех, кто поступает так, как мы”, – дополнил Матиев.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

После просмотра спектакля, зритель понимает, что это современное произведение, ведь за 100 лет темы, поднятые в произведении, также актуальны.

“Люди не изменились, изменился антураж, обстоятельства, но человеческие потребности – нет. Мне кажется, что эта тема сейчас очень интересная и своевременная”, – добавил режиссер.

У режиссера-постановщика спектакля вышло сделать так, что взгляд от главных персонажей нельзя оторвать. На протяжении всего спектакля прослеживаются контрастные цвета – синий и красный, которые помогают дополнить общую картину. Зритель буквально находится среди артистов и может наблюдать за всеми деталями, которые происходят на заднем плане.

Над спектаклем работали актеры – Екатерина Шенфельд, Екатерина Вайвала, Игорь Николаев, Константин Темляк, Станислав Мельник, Евгений Ковирзанов, художник-постановщик и художник по костюмам – Таисия Карась, режиссер-постановщик и автор инсценировки – Игорь Матиев.

Хотелось бы добавить, что зритель чувствует себя частью происходящего, особенно в те моменты, когда актеры становятся около тебя. Посмотрев “Имитацию”, каждый для себя может вынести разное, но главное – что ты уходишь с пищей для ума. 

С ближайшим расписанием спектаклей можно ознакомиться на сайте театра. 

Пишите нам на почту: [email protected]

Фото: Театр на Подоле, Ira Marconi 

КиевVласть

Анастасия Хиценко

Теги: новости киева, досуг, стиль, театр на подоле, спектакли, премьера

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.