неділя, 30 червня 2024 г.

В столиці презентували трейлер антології фільмів “Українські воєнні історії”

В столиці презентували трейлер антології фільмів “Українські воєнні історії”

В Києві відбувся показ перших трейлерів майбутньої антології фільмів “Українські воєнні історії”. Це перший в світі фільм про війну, що знімали на війні. Зйомки проходили в реальних зонах бойових дій за участі військовослужбовців.

Про це KВ стало відомо з презентації “Українських воєнних історій”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Фільм складається з трьох новел, викладених у різних жанрах – вестерн,  драма, і навіть комедія. Першими презентували трейлер та бекстейдж, де можна подивитись в яких умовах знімали фільм.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Рейтинг фільму хочуть зробити 12+, орієнтувавши його таким чином й на молодшу аудиторію. Для цього було зроблено навіть окремий трейлер. 

Зйомки проходили в Харківській, Київській та Одеській областях за участю 127, 122 та 126 бригади ТРО ЗСУ. В якості реквізиту використовували так званий “російський ленд-ліз” – покинуту рашистами техніку. Окрім важкої техніки, реальними були й бойові патрони, й міни, й гранатомети. Продюсером багатообіцяючого проекту став полковник Олексій Дмитрашківський, голова служби зв'язків з громадськістю ТРО України. За його словами, саме це стало викликом на знімальному майданчику.

“Для мене найважливіше – це життя людей. Все ж таки, ми знімали не у самих безпечних місцях, з використанням дійсно бойового озброєння, і це було найважче. Зйомки тривали близько місяця. Бюджету в нас як такого не було, компанія “ОККО” погодилась і оплатила нам оренду автомобілів, світла й пост-продакшн. Були й ще люди, які сприяли зйомкам, але це більш сприяння, а не спонсорство. Це був командир 127 бригади за позивним “Дядя Рома”, який справді  нам дуже допоміг. Це дуже розуміюча людина, яка зрозуміла, що це дійсна історія яку треба знімати. Професійних акторів в нас було всього 2 людини та масовка. Масовки було теж не дуже багато – 6 людей. Це був перший знімальний день у Харкові,коли гурт “Папа Карло” привів своїх друзів та близьких і ми відзняли масовку. У Харкові ми знімали 10 днів, 4 в Одесі і поблизу Одеси, та 2 дні у Києві. Ми маємо ще необхідність дозняти прорізну лінію, об’єднаємо всі три історії в одній студії. Фільм вже готовий, доводиться хіба що зараз частково переозвучувати, бо виникли проблеми із звуком і не вистачає прорізної лінії”, – розповів продюсер у коментарі KВ.

Окрім компанії “ОККО”, свою допомогу пропонували й всесвітньо відомі компанії, серед яких –  HBO та Netflix.

“Перший задум був знімати цей фільм для Netflix та HBO. Навіть були перемовини з ними, дуже їм сподобався сценарій і сама ідея. Ця ідея знімати війну на війні це перший такий досвід в усьому світі. HBO було дуже зацікавлено, вони навіть запропонували, що якщо фільм “зайде”. вони забезпечать фінансування до кінця війни. Але я не думаю, що ми готові продаватись, хоча ми б хотіли знайти тих, хто готовий профінансувати нас до кінця війни, бо героїчних, трагічних і навіть комедійних історій дуже багато, і хлопці хочуть ділитись їми. Ми хочемо також зняти по ним документальний фільм”, – додав Дмитрашківський.

Обіцяють вихід фільму вже у лютому 2023 року. Документальний серіал “Готові до спротиву”, про який зазначив продюсер,  передбачає 32 серії про кожну з бригад Сил територіальної оборони ЗСУ. Зйомки проходитимуть протягом 2023 року. Прем’єрні покази кожної серії будуть відбуватися саме в тих громадах, де сформований відповідний підрозділ Сил територіальної оборони.

Як раніше писала KВ, телеканал “1+1” покаже документальний проєкт “Відбудуємо”, присвячений відновленню культурної спадщини українського народу, яка постраждала від рук російських окупантів. Автором ідеї є Іван Тімшин, виробником фільму – ТОВ “Банк Ідей”, режисер стрічки – Корній Грицюк, продюсер – Наталія Яковлева.

Читайте: Телеканал “1+1” покаже документальний проєкт про відбудову культурної спадщини України

Фото: KВ

КиївВлада

Анастасія Олійник

Теги: війна росії проти україни, напад росії на україну, трейлер, фільм, зйомки, українські воєнні історії

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій