суббота, 22 января 2022 г.

В Києві у грудні розпочинається цикл концертів UNIVERSUM CLASSIC та UNIVERSUM JAZZ (афіша)

В Києві у грудні розпочинається цикл концертів UNIVERSUM CLASSIC та UNIVERSUM JAZZ (афіша)

В грудні 2021 року дві українські агенції EDERI MANAGEMENT та STAGE ART на пропозицію єдиного у Східній Європі концертного залу-музею UNIVERSUM HALL започатковують новий спільний проєкт – мультидисціплінарний цикл концертів UNIVERSUM CLASSIC та UNIVERSUM JAZZ. Концерти з 4 грудня 2021 року будуть проходити на 2-х локаціях: UNIVERSUM HALL на проспекті Глушкова, 1 (ВДНГ, павільйон №6) та Кірха Святої Катерини по вул. Лютеранській, 22.

Про це KV повідомили організатори.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На локації Кірха Святої Катерини (вул. Лютеранська, 22) буде проведено два концерти: 

 • 4 грудня о 18:00 – Viva Piazzolla! (UNIVERSUM CLASSIC, Кірха Святої Катерини). У програмі “Пори року у Буенос-Айресі” та інші твори Астора П’яццолли: Аргентинські Танго: “Café 1930”, Танго для скрипки та контрабаса, “Chiquilin De Bachin”, “Adiós Nonino”, “Oblivion”, “La Muerte del Ángel”, “Libertango”.

Танго і “Пори року в Буенос-Айресі” Астора П’яццолли  – це не про природу і танці, це про людину. Сам композитор уточнював, що йдеться про різні періоди життя жителя Буенос-Айресу, мовою танго про душу міста.

Передати п'ьяццолівський новий зміст танго, коли еротичність, що колись була скандальною, тепер стала екзотичною й привабливою, буде камерний ансамбль “Равісан” Національного будинку органної та камерної музики України. У складі камерного ансамблю “Равісан” заслужені артисти України Наталія Кравченко (фортепіано) та Олег Мороз (кларнет), лауреати міжнародних конкурсів Олег Дудниченко (скрипка), Артем Полуденний (віолончель) та запрошені артисти: заслужений артист України Максим Сидоренко (фортепіано) і лауреати міжнародних конкурсів Андрій Дубій (баян), Тімур Бабашин (контрабас).


Квитки можна придбати за посиланням.

 • 5 грудня о 19:00 – Пори року” Антоніо Вівальді (UNIVERSUM CLASSIC, Кірха Святої Катерини). У програмі цикл концертів “Пори року” та інші твори Антоніо Вівальді: Кончерто гроссо ре мінор та Концерт “Rustico” соль мажор, Фолія. Солісти – М.Білич та К.Шарапов. Виконавці – Камерний ансамбль “Київ” Національного будинку органної та камерної музики України у складі: заслуженої артистки України Ганни Нужі (віолончель), лауреатів міжнародних конкурсів -  Кирила Шарапова (скрипка), Михайла Білича (скрипка), Наталії Кулеби (альт), Інни Довбні (клавесин), Андрія Васіна (клавесин).

По популярності у світі музику концертів “Пори року” Вівальді можна зрівняти хіба що з Біблією. Вже четверте сторіччя ми наспівуємо, чуємо у мобільниках, слухаємо аранжування та кавер версії цієї безсмертної музики епохи бароко. Концерт “Весна” занесена, як взірець музики до Windows 3.0.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Вишукане та витончене виконання музики епохи бароко ансамблем “Київ” Національного будинку органної та камерної музики України  завжди викликає у слухачів захоплення. Колектив, створений у 1989 році, є переможцем Міжнародних конкурсів камерних ансамблів у Флоренції (Італія),  у Токіо (Японія), імені Володимира і Регіни Горовиць та багато гастролює Україною, Італією, Німеччиною, Польщеюі, Японією, Фінляндією. Унікальність колективу в універсальності артистів, які здобувши визнання як лауреати міжнародних конкурсів однаково віртуозно виконують ансамблевий репертуар і сольні твори, тому у програмах колективу чільне місце належить сольним номерам.Квитки можна придбати за посиланням.

На локації UNIVERSUM HALL (просп. Глушкова, 1, ВДНГ, павільйон №6) заплановано проведення ще 6 концертів.

 • 11 грудня о 15:00 – концерт “Від Генделя до Гудмана” (UNIVERSUM CLASSIC, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). У програмі концерту музичні бестселери “всіх часів і народів”: Георг Фрідріх Гендель – Концертна сюїта ре мажор на 6 частин, Вольфганг Амадей Моцарт – Романс та Рондо з концерту для валторни, Рафаель Мендес – Романс та Фантастичний танок, Астор П’яццолла – Сюїта “Марія з Буенос-Айресу”, Леонард Бернстайн – Сюїта “Вестсайдська історія”, Майкл Камен – Квінтет, Вільям Хенді – “Beale Street Blues”, Лютер Хендерсон -  “Tuba Tiger Rag”, Джонн Леннон– Пол Маккартні – “Мішель”, Хуан Тізол – Дюк Еллінгтон  – “Караван”, Бенні Гудмен – “Goodbye blues”.

Багатожанрова програма під силу тільки таким віртуозним універсальним солдатам музики, як “Київ-Брасс” будинку органної та камерної музики України у складі: народних артистів України Андрія Ільківа (труба), Михайла Головіна (труба), Дмитро Тарана (валторна), Сергія Кашина (тромбон), Василя Будяківського (туба).

Щоб слухачі отримали ліки для свого емоціонального здоров'я в наш ковідний час, артисти склали програму таким чином, що музика захоплює вас і не відпускає до останньої зіграної ноти. Від бароко до класики, від романтизму до блюзу – вас підкорить кожен звук. Музиканти володіють бездоганним відчуттям стилю творів різних епох і країн, у різноманітному репертуарі колективу представлені композиції різних жанрів та стильових напрямків: від Бароко до класичного джазу. Красивий теплий звук, блискуча техніка, чиста інтонація – саме такі риси притаманні виконавській манері квінтету. 

“Київ-Брасс” щойно повернувся з чергових гастролей по містах Німеччини. А з року створення – 1990 – ансамбль своїми виступами встиг підкорити концертні майданчики багатьох країн Європи, крім того, здобувши амбітні звання “Перший талант світу” на музичному фестивалі в Тулузі (Франція) та лауреатів і дипломантів у Міжнародних конкурсах камерних ансамблів у Парижі та брас-квінтетів у Нарбоні. Колектив неодноразово і з успіхом брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, де завжди отримував високі нагороди, зокрема, Другу премію на Міжнародному конкурсі камерних ансамблів у Парижі (1992), Диплом на Міжнародному конкурсі брас-квінтетів у Нарбоні (Франція, 1994), звання “Перший талант світу” на музичному фестивалі в Тулузі (Франція, 1995).


Квитки можно придбати за посиланням.

 • 12 грудня о 15.00  – концерт DUO DI BASSO – Музична вітальня (UNIVERSUM CLASSIC, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). До програми концерту увійшли: Дж. Россіні – дует 1 частина, Зденек Лукаш -  Duo di Basso, Зденек Лукаш – Рондо, Едгар Меєр – Дует, Геральд Генцмер – 6 багателей.

Як вам такий діалог між контрабасом і віолончеллю? Спеціально написаний репертуар, спеціальні аранжування – і музична програма від бароко до джазу у виконанні молодого покоління українських віртуозів – лауреатів міжнародних конкурсів Юрія Приріза (контрабас) та Гліба Сасько (віолончель).

Юрій Приріз з Дрогобича. Ще під час навчання у Музичній академії України його запросили до складу оркестру Національної Філармонії України. Але його творча натура бажала індивідуального вираження. Його запрошують до міжнародного проєкту I Culture Orchestra, де він підкоряв міжнародні концертні сцени, вчився у великих – контрабасиста Леона Боша (Велика Британія). В його доробку співпраця з такими зірками як Джошуа Белл, Ґотьє Капюссон, Аві Авіталь, Моріс Штеґер, Крістоф Зітцен. Його запрошують до своїх оркестрів і проектів світові Маестро – Рікардо Муті, Кирило Карабиць, Дмитро Яблонський. У 2018 артист створює проєкт Contrabass and Co. Він грає на 5 струнному контрабасі Рубнер, який на замовлення зробив майстер Міхаель Ґласс.

Гліб Сасько – киянин із сімʼї музикантів. Як підтвердження визначення “діти-індіго” хлопець у 6 років почав навчання в КССМШ ім. М.В. Лисенка. Ще студентом він стає лауреатом численних міжнародних і національних конкурсів, нині йому 18, а в доробку сольні виступи у Польщі, Німеччині, Австрії, Ізраїлі та ОАЕ. Брав участь у майстер-класах з визначними музикантами Європи. Є учасником Молодіжного Симфонічного Оркестру України та “NEW ERA ORCHESTRA”.


Квитки можна придбати за посиланням. 

 • 18 грудня о 15:00 – FOLK OF THE WORLD  (UNIVERSUM CLASSIC, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). В програмі концерту: “Five sheep four goats”, “Waltz after Lasse in Lyby”, “Ribers #8”, “Sonderho Bridal Trilogy”, Гра “Бздури”, “Vigstamoin”, “Peat dance”. Виконує – струнний квартет Contrabass & Co у складі лауреатів міжнародних конкурсів: Віктор Глибочану (скрипка), Софія Грабовська (скрипка), Андрій Макій (альт), Юрій Приріз (контрабас).

Засновник квартету Юрій Приріз амбітний, але контрабасисту дуже важко пробитися в “музичні люди”. Тож він зробив себе сам і об'єднав друзів у  Contrabass & Co. Яскравий і цікавий експеримент з однодумцями. 

Класична й академічна музика живе іншими історичними ритмами, ніж інші форми існування музики, її життєвий пульс звичайно повільний і розмірений, проте час від часу  приходять революціонери і змішуючи жанри, стилі, форми являють нам дивні зворушливі і прискорені концерти.


Квитки можна придбати за посиланням.


 • 18 грудня о 20:00 – ДЖАЗ ТРІО УСЕЇНА БЕКІРОВА  (UNIVERSUM JAZZ, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). У програмі концерту прозвучать авторські джазові твори Усеїна Бекірова у виконанні музикантів світового рівня. Для вас гратимуть: Усеїн  Бекіров – клавішні інструменти, Роман Пилипенко – барабани, Артем Лебедєв – бас-гітара.

Виступ Тріо Усеїна Бекірова – це колаборація музикантів, кожен з яких професіонал у своїй сфері і відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами. 

Сам Усеїн Бекіров – заслужений артист України, кримськотатарський джазовий музикант, зірка сучасного українського джазу. У його композиціях звучать народні мелодії кримських татар, українців, азербайджанський та балканський фольклор. Провідними стилями в творчості Усеїна Бекірова є ethno-jazz, funk та fusion. До авторських проектів музиканта належать “Freenationale-бенд”, “Ethnovation”, “Бекіров-бенд”, “Тріо Усеїна Бекірова”, “Квартет Усеїна Бекірова” та ін. Усеїн Бекіров є постійним учасником європейських джазових фестивалів, серед яких “HanseStadtFest” (Франкфурт), “Krakov Jazz” та ін., а також знакових українських джазових фестивалів: “Koktebel Jazz Fes”, “Alfa Jazz Fest”, “ДоДж”, “Chernihiv Jazz Open”, “Джазділіжанс”, “Jazz Bez”, “Kyiv Open Air”, проектів “Jazz Коло” Ігоря Закуса, “Тема з варіаціями.Live” Олексія Когана та інші. Як піаніст та саундпродюсер співпрацював у проектах з такими музикантами як Богдан Гуменюк, Денніс Аду, Микола Кістеньов, Алла Кудлай, Віктор Павлік, Джамала, Потап, гурт “Алібі”, Тіна Кароль, Таїсія Повалій, Едуард Приступа (Діля), Ельзара Баталова, Баррі Бренхард та інші. Грає разом із колективом “Київські солісти”, гуртами “Ethnovation”, “Oakmen” та у власному джазовому квінтеті “Bekirov band”. Квитки можна придбати за посиланням.

 • 19 грудня о 16.00 – Christmas concert – Вокально-інструментальна барокова музика  (UNIVERSUM CLASSIC, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). В програмі концерту: Джуліо Каччіні – Ave Maria, Генрі Пёрселл -  Music for a while, Антоніо Вівальді -  “Sposa son disprezzata”, Георг Фрідріх Гендель – арія Альцини, Вольфганг Амадей Моцарт – арія Сюзанни, Вінченцо Белліні – дует Ave Maria, Франц Шуберт – Ave Maria та Романс, Тірітомба – Неаполітанська пісня, Луїджі Ардіті – IL bacio, Жорж Бізе – Сегеділья та Сарсуэла, Френсіс Пуленк – Дороги кохання, Гершвін – Фантазія та Summer time, Астор П‘яццола – Ave Mariа, Франц Грубер – Тиха ніч, різдвяна християнська пісня. 

У Різдвяні часи завжди відбуваються дива і здійснюються мрії, тому треба збиратися і творити. Саме це будуть робити у цей день співаки і співачки, вихованці Національної музичної академії ім. Петра Чайковського, лауреати міжнародних престижних співацьких конкурсів. Під барочну музику від найяскравішого в цій сфері Генрі Перселла, до блюзів Гершвіна, ви будете малювати свої мрії почуттями, а інтерактивні візерунки навколо створять омріяну дійсність.

Ви зануритесь в атмосферу Різдва під шедеври вокального мистецтва разом з молодими талантами України.

Квитки можна придбати за посиланням

 • 19 грудня о 20:00 – Шоу Андрія Соловйова “Новорічний джаз рояль” (UNIVERSUM JAZZ, UNIVERSUM HALL на пр. Глушкова,1, ВДНГ, павільйон №6). До вашої уваги найпопулярніші світові новорічні хіти у новому джазовому звучанні, а також авторські композиції відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова. Цього вечора на сцені разом із Андрієм будуть відомі українські музиканти, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою.

Феєрверк віртуозної гри на роялі, тонкого почуття гумору та шикарної музики! Все це – концерт “Новорічний джаз рояль” композитора та піаніста Андрія Соловйова – улюблене шоу глядачів незалежно від їхнього віку. Тут кожен зможе насолодитися вишуканою новорічною джазовою музикою та почути цікаві факти з історії джазової музики.

Цього вечора ви почуєте як змінювалася музика починаючи з 30-х років минулого століття до сьогоднішнього часу, а особливу неповторну атмосферу прикрасять образи на унікальній проекційній циклорамі!


Квитки можна придбати за посиланням.

Буде цікаво і незвично. Комфорт і всі умови для відпочинку, невимушена дружня атмосфера і, в той же час, високий професійний рівень. БАР також є!

Нагадуємо, відповідно до постанови Кабміну № 1236 від 09.12.2020 року та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС Київської міськдержадміністрації (протокол № 68),  відвідування заходів можливе за умов:

 • наявності COVID-сертифікату про повну вакцинацію  (“зелені сертифікати” – оригінал документу або ж через мобільний додаткок порталу “Дія”)

або

 • негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 (або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2), що здійснений протягом не більше 72 годин

або

 • документу про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу “Дія”.

Документи будуть перевірятися при вході до UNIVERSUM HALL, а їх відсутність буде підставою для відмови глядачеві відвідати захід.

Незмінними залишаються обов‘язкове дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

Заходячи до зали також необхідно буде пройти температурний скринінг.

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, досуг, конценрты, UNIVERSUM CLASSIC, UNIVERSUM JAZZ

пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
20:05
Усадьба Барбана из-за снятия ареста с земучастка, на котором она расположена, находится под угрозой демонтажа
19:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
19:41
По случаю Дня Соборности к памятникам Шевченко и Грушевскому в Киеве возложили цветы (фото)
19:24
Смертельный пожар на Киевщине: задержана 18-летняя мать, оставившая детей без присмотра
19:04
У Білій Церкві на Київщині хочуть побудувати новий парк
19:02
У задержанной в Киеве уроженки Николаевщины изъяли наркотиков на 250 тысяч гривен (фото)
18:44
Международный аэропорт “Борисполь” присоединился к Всеукраинской акции памяти защитников Донецкого аэропорта (видео)
18:20
На Киевщине задержали объявленного в международный розыск Интерпола беглеца (видео)
18:01
Власти Киева рекомендовали перевести всех работников на дистанционный режим работы из-за коронавируса
17:41
Бюджет Боярской общины в конце года недополучил почти 45 млн гривен - Александр Зарубин
17:37
В Киеве будут судить врачей за вымогательства при выдаче тел умерших от COVID-19
17:22
В “Интергал-Буд” рассказали о ходе строительства ЖК “Голосеевский”
17:09
ТРЦ Gulliver 31 января проведет розыгрыш наручных часов
Календарь событий