середа, 10 серпня 2022 г.

В Киеве прошла церемония награждения победителей национальной кинопремии “Киноколо”

В Киеве прошла церемония награждения победителей национальной кинопремии “Киноколо”

22 октября в рамках открытия фестиваля “Киевская неделя кинокритики” состоялось вручение наград национальной кинопремии “Киноколо”. Лучшим фильмом стала картина Валентина Васяновича “Атлантида”.

Премию в номинации “лучший кинофильм года” по результатам голосования жюри получила драма “Атлантида” Валентина Васяновича о событиях из будущего, которые происходят в 2025 году после победы Украины в войне с Россией. Валентин Васянович также получил приз в качестве лучшего режиссера. Премьера киноленты состоялась на Венецианском фестивале, где фильм получил Гран-при секции “Горизонты”. В украинский прокат кинокартина выйдет 5 ноября. Драма “Атлантида” также представит Украину на премии “Оскар”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В номинации “автор лучшего полнометражного дебюта” победила Наталья Ворожбит с фильмом “Плохие дороги”. Премьерный показ киноленты состоялся в программе “Неделя критики” Венецианского кинофестиваля, где получил премию “Circolo del Cinema” и назвали “наиболее инновационным фильмом в конкурсе”. Фильм “Плохие дороги” — экранизация одноименной пьесы Натальи Ворожбит. В Украине его покажут в кинотеатрах в начале 2021 года.

Лучшим документальным фильмом назвали картину Ирины Цилык “Земля голубая, будто апельсин”. Сюжет киноленты рассказывает историю семьи, которая живет на территории Донбасса, где проходит война. Ранее этот фильм получил приз в номинации “лучший дебют” на американском фестивале “Sundance”. Фильм появится в прокате с 26 ноября.

Лучшим анимационным фильмом в этот раз стала работа Анатолия Лавренишина “Виктор Робот”. Ранее фильм получил приз зрительских симпатий на Одесском кинофестивале. Лента расскажет о мире будущего, где жизнь зависит от энергии искусственной звезды, которая внезапно ломается. Мультфильм выйдет в прокат летом 2021 года.

В номинации “лучший короткометражный игровой фильм” победила работа режиссера и продюсера Станислава Битюцкого “Нетерпимость”.

Комитет премии “Киноколо” насчитывает 44 человека, среди которых находятся кинокритики и киноведы, а также журналисты профильных изданий.

Фото: Arthouse Traffic

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: новости киева, досуг, стиль, кино, фестивали, премия, киевская неделя критики

середа, 10 серпня 2022 г.
11:26
На Київщині у 1353 освітніх закладах завершено перевірку укриттів та бомбосховищ, - КОВА
11:17
За кілька днів в Ірпені почнеться заселення в модульне містечко (фото)
10:58
В Дарницькому районі Києва горіла квартира із людьми всередині
10:45
На Київщині 955 випускників закінчили навчальний рік із золотими та срібними медалями
10:20
У липні при імпорті легкових автомобілів через Київську митницю було сплачено більше 500 млн гривень
09:48
Армія рашистів втратила близько 42,8 тисячі вояків та 232 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:26
У середу, 10 серпня, ярмарки пройдуть в шести районах Києва (адреси)
09:18
На столичній Троєщині горить житловий будинок
08:50
Вночі московити вбили 10 людей у Марганці на Дніпропетровщині
08:32
У застосунку ДІЯ тепер можна зареєструвати майно, пошкоджене з 2014 року
08:12
Противник намагається відновити наступ на напрямку Донецьк – Піски, бойові дії тривають, - Генштаб
вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.