п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

У театрі на Подолі відбулася прем'єра фантастичної вистави “Приворотне зілля”

У театрі на Подолі відбулася прем'єра фантастичної вистави “Приворотне зілля”

18 листопада у київському театрі на Подолі відбулася довгоочікувана прем'єра фантастичної вистави “Приворотне зілля” братів Капранових. Режисером сценічної постановки став Сергій Павлюк. Видання КиевVласть відвідало театральну постановку та розповідає, чому її важливо побачити кожному.

Для нашої країни суворі містичні посилання повні споконвічного сенсу. Магія просто розчинена у повітрі та воді, вона тече у наших жилах і просочує саму землю. Саме цю тему автори вирішили взяти для написання сценарію, бо вважають, що вона і в нашу технологічну епоху залишається актуальною. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Двом співробітникам силових структур дають незвичайне завдання: треба знайти відьом та людей, які знаються на магії та залучити їх на службу сучасній державі. Для виконання мети вони мають поїхати в село Зелене, де точиться звичайне життя, де роблять і відробляють, чарують і нашіптують, химерять і знахарюють, приворожують та спокушають.  Навіть сьогодні, у вік техніки, містика залишається потужною силою, з якою треба рахуватися всім, а особливо чоловікам. І до кінця не зрозуміло, чи зможуть вони встояти перед потойбічними силами.

Особливості постановки в тому, що протягом двох з половиною годин глядач спостерігає шалено дотепний та іронічний сюжет. Режисер-постановник  та автори віднесли цю виставу до жанру містично-комедійний триллер.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Над виставою працювали актори: Сергій Сипливий, Констянтин Стоянчев, Ірина Грищенко, Роксолана Мулик, Валентина Сергеєва, Федір Ольховський, Ігор Волков, Анна Тамбова, Олександр Данильченко, Алла Сергійко, Кирило Карпук, Артем Каратаєв, Максим Коцюк.

Неможливо не звернути увагу на декорації на сцені: телевізори, на яких крутились вирізки з радянських фільмів та мультфільмів, яскраве кольорове світло та ставок, який дуже схожий на справжній. 

Усі актори настільки вжилися в свої ролі, що з’являється ефект присутності. Провокаційні жарти і поцілунки додають родзинку до постановки та залишають приємний післясмак фантастичного дійства.

Фото: театр на Подолі

КиевVласть

Анастасія Хіценко

Теги: стиль, культура, мистецтво, куди сходити, вистави, театр на подолі

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.