п'ятниця, 3 травня 2024 г.

У Києві відбулась 12-та церемонія Національної музичної премії YUNA

У Києві відбулась 12-та церемонія Національної музичної премії YUNA

У п’ятницю, 16 червня, у столичному Жовтневому палаці (МЦКМ) відбулась 12-та щорічна церемонія Національної музичної премії YUNA. Артисти, за висновками журі, отримали класичні та спеціальні нагороди, якими відзначали особливий внесок у підтримку української культури та суспільства.

Про це передає кореспондент KВ з місця подій.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Авторами пісень-переможців YUNA стали гурт “Без Обмежень”, KOLA, Енджі Крейда, Chico & Qatoshi, KARTA SVITU та SHUMEI.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Цього року процедура нагородження була змінена, зважаючи на військовий стан: замість звичайних номінацій було створено єдину категорію “Пісні незламної України”. 

“Музика об’єднує, мотивує, дає сили, дає ліки на рани, залишається чимось особливим й робить з нас людей. Саме тому ми й вирішили робити цю церемонію сьогодні, незважаючи на воєнні часи”, – зазначив генеральний продюсер премії YUNA Павло Шилько.

Крім цього, окрема частина заходу була відведена під спецнагороди: володарями нагород за підтримку української культури та суспільства у 2022 році стали Джамала – за масштабні міжнародні благодійні проєкти; Pianoбой – за серію концертів для української армії із залученням військових виконавців; KALUSH Orchestra – за гучну і переможну презентацію України на “Євробаченні 2022”; Олександр Пономарьов та Михайло Хома – за серію успішних музичних колаборацій; MONATIK – за “ART-оборону”, перший попальбом, який вийшов під час повномасштабної війни; Тіна Кароль – за благодійність та меценатство; Артем Пивоваров – за альбом “Твої Вірші, Мої Ноти” і популяризацію української поетичної спадщини у роки війни; Фонд співачки KAMALIYA – за створення нових благодійних організацій за межами України.

Як раніше писала KВ, представників українського косметичного бізнесу запрошують на конференцію “Косметика України”, в рамках якої підприємці обговорюватимуть ринок й тенденції галузі. Свою продукцію можна буде продемонструвати на виставці, яка проходитиме паралельно й яку може відвідати кожен охочий.

Читайте: В столиці пройде конференція й виставка “Косметика України”

Фото: Марина Ємельянова

КиївВлада

Анастасія Олійник

Теги: новини києва, війна росії проти україни, напад росії на україну, концерт, нагорода, yuna, премія yuna

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.