понеділок, 8 серпня 2022 г.

Под Киевом пройдет музыкальный фестиваль “ІСКРА”

Под Киевом пройдет музыкальный фестиваль “ІСКРА”

23 и 24 июля в старом советском санатории “Хвиля” в 20 минутах от Киева состоится танцевальный нон-стоп фестиваль “ІСКРА”. В программу войдут выступления диджеев, футбольный турнир и панельная дискуссия. 

Об этом KV стало известно из информации с официальной страницы события в Facebook.

Фестиваль “ІСКРА” – двухдневное мероприятие, которое организовано командой ночного клуба “Bassiani”. Фестиваль должен стать объединяющим звеном для постсоветской музыкальной сцены и западной танцевальной индустрии. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Киев был выбран в качестве локации не случайно, а из-за его удобного географического расположения на границе Западной Европы и постсоциалистических стран. Такое пересечение также касается сферы культуры из-за одновременной близости европейских и постсоветских тенденций для украинцев.

В рамках фестиваля “ІСКРА” состоится панельная дискуссия на тему “Андеграунд, который восстает из постсоциалистического пепла”. Там выступят спикеры из Киева, Тбилиси и Белграда. Они расскажут истории об андеграундных культурах своих городов.

Также пройдет домашний футбольный турнир, который объединит любителей спорта в сборе благотворительных средств. Команды-участники турнира будут представлять проекты “Bassiani”. “Іскра”, “20ft Radio”, “Veselka”, “Planet B”, “Rhythm Buro” и “Kultura Zvuka”.

Ввиду того, что фестиваль “ІСКРА” будет двухдневным мероприятием, организаторы предлагают размещение для гостей, которые пожелают остаться на локации. Гости смогут проживать в ограниченном количестве номеров в санатории, которые надо заранее забронировать, или расположиться в зоне для кемпинга.

Во время фестиваля “ІСКРА” состоятся нон-стоп выступления артистов, среди которых Artem Ikra, Ateq, Borys, Call Super, Christian AB b2b Quest, David, DVS1, Etapp Kyle b2b Daria Kolosova, Hector Oaks, Human Margareeta, Hvl Live, Igor Glushko, Breaker, Pavel Plastikk и многие другие.

Стоимость билетов для посещения фестиваля “ІСКРА” составит 1250 гривен. Приобрести их можно онлайн. Мероприятие начнется 23 июля в 18:00 и продлится до 12:00 25 июля.

Пишите нам на почту: [email protected]

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: новости киева, досуг, стиль, куда сходить, культура, фестивали, музыка, іскра

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.