середа, 27 листопада 2024 г.

Обережно, робота! або Як мене мало не завербували в “Tiens”

Обережно, робота! або Як мене мало не завербували в “Tiens”

Мало кого вже здивуєш оголошеннями про пошук співробітників в офіс чи на склад. Проте, що ми отримаємо, прийшовши на таку співбесіду, розповім далі.

Умова отримання посади одна - придбання навчального пакету та продукції компанії на суму понад 11 тисяч гривень. Без цього на роботу тебе ніхто не візьме. Однак, про це керівництво озвучує лише в останній день стажування і всіляко вмовляє викупити так звану франшизу на безпрограшний бізнес. Слова про те, що в тебе немає грошей не приймаються.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"


В одному з вагонів столичної підземки побачила саме таке оголошення про роботу в офісі.

Розвішують їх співробітники компанії, але куди саме запрошують, чомусь не зізнаються.

До чого така загадковість, дізнаюсь згодом. Як виявилось, працювати я буду в компанії “Tiens” Україна або більш відомій в народі як “Тянь Ши”.  Але, про це людей повідомляють аж на другий день стажування, мабуть, щоб не встигли начитатись відгуків та втікти. Про те, що треба буде щось продавати, теж ані слова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Телефоную за вказаним номером, жіночка по той бік слухавки призначає мені співбесіду. Знаходиться так званий “офіс” на столичній Оболоні. Заходжу в середину, на рецепції мене зустрічають співробітники з бейджиками “адміністратор” та вказаними імям та прізвищем. До речі, цікавий факт, що у компанії Tiens незалежно від посади співробітника, прийнято звертатись на імя по-батькові, так, мабуть, солідніше.

У холі ще близько п’яти-семи людей. Проте, до кінця співбесіди ця цифра збільшиться вдвічі.

Заповнюю анкету і до мене виходить мій наставник. У ході розмови я декілька разів запитую на яку посаду претендую та як називається компанія, у якій збираюсь працювати. Проте точної відповіді на свої запитання не отримую. Мені, як і іншим, лише сказали, що буду помічником керівника.

Далі, як розповіли колишні співробітники компанії, вже за шаблоном, мені мають передзвонити ввечері після “наради” та сказати чи затвердили мою кандидатуру. Дзвонять роботодавці стандартно з 19 по 21 годину.

І ось, я в компанії! А ще мені невимовно поталанило, адже я та інші новачки будемо працювати у новому офісі, який відкриває 8 зірковий співробітник Надія Таран  у центрі столиці на вулиці Саксаганського (м Університет).

На перший погляд компанія не викликає особливих підозр. Звичайна маркетингова структура, продаєш, виконуєш план та отримуєш свій відсоток.  Ось і сама керівниця офісу. За її словами ми прийшли займатися сюди... бізнесом?

Стажування у компанії триває 4 дні. За цей час людей активно “обробляють” за допомогою технік НЛП (нейролінгвістичного програмування) і, звичайно, обіцяють безхмарне майбутнє та казкові заробітки. І головне: ніяких пірамід, виключно маркетингові стосунки!

Також, тут ходить власна валюта, яка діє по всьому світу. Це стажерам пояснюють на лекціях “Фінансовий план” і як додаток, дають  таблички, у яких розписані статуси співробітника та відсоток, який він матиме від продажу:

На вигадування назви валюти довго часу не гаяли, назвали стандартно, умовна одиниця. Одна така умовна одиниця дорівнює курсу 32 грн при продажу товару і 24 грн при нарахуванні відсотка співробітнику. Виникає питання, чому ж така несправедливість? ПОДАТКИ! Відповідає нам лектор. Компанія чесно сплачує всі податки за своїх співробітників, тому вираховує їх із доходів працівників.

Наступним етапом заняття є пояснення статусів співробітників (також є у таблиці). Новачок, прийшовши у компанію та виконавши умови роботодавця, має статус 5 зірок.

Далі йде система накопичення, чим більше ти продаси товару, тим швидше  закриєш рівень і побудуєш команду з якою і створюватимеш свою  справу. То чим же ми прийшли сюди займатись, запитання без відповіді?

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Закривши статус 8 зірок можна претендувати на бронзового, срібного та золотого Лева — почесні нагороди Tiens. Завершивши ці перегони на виживання, найвитриваліший може спокійно стати пенсіонером компанії у будь-якому віці.

Компанія “Tiens” заснована в Китаї у 1995 році. Її представництва розміщені у 190 країнах світу. Наразі є однією з найбільших постачальників дієтичних добавок та оздоровчих приладів на ринку України. 

КиевVласть

Валерія Самошина

Теги: новости киева, юн-пресс, работа, поиск работы, Tiens, Тянь Ши

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.