понеділок, 13 січня 2025 г.

Новая постановка оперы “Богема” продолжит восхищать киевского зрителя

Новая постановка оперы “Богема” продолжит восхищать киевского зрителя

Украшением декабрьского репертуара Национальной оперы Украины беспорно будет ярчайшая премьера этого сезона – опера “Богема” Джакомо Пуччини. Ее со сцены театра можно будет увидеть 11 декабря. Особенность этой постановки в том, что в нее вложили душу как украинские, так и итальянские мастера.

Об этом KV сообщили в Национальной опере.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Киевская постановка одной из самых популярных в мире опер Джакомо Пуччини “Богема” – совместный украинско-итальянский культурный проект. Он реализован при поддержке посольства Италии и Итальянского института культуры в Украине. Координатор проекта – Никола Франко Баллони.

Режиссер-постановщик “Богемы” Итало Нунциата, на счету которого уже шесть спектаклей на сцене Национальной оперы, решил приблизить сюжет оперы к современном зрителю на сто лет. Теперь герои “Богемы” живут, творят, влюбляются и умирают в 50-х годах двадцатого века. 

“Пятидесятые годы были выдающимся периодом для Франции и Европы. Тогда на небосклоне появились большие артисты и писатели, в кино и театре начали двигаться иным образом. Это был период расцвета искусства после ограничений военных лет. В искусстве все стало более приближенным к жизни. Сейчас мы как бы перебрасываем мостик в тот период, чтобы наладить фидбэк с современным зрителем”, – говорит Итало Нунциата.

Кроме Итало Нунциата, над новым прочтением “Богемы” работали дирижер-постановщик – Николай Дядюра, хормейстер-постановщик – Богдан Плиш, сценография и костюмы – Мария Левитская.

Также в спектакле участвует народный художественный коллектив “Детская опера” под руководством заслуженного работника культуры Наталии Нехотяевой.

11 декабря главные партии исполнят Виктория Ченская (Мими), Дмитрий Иванченко (Рудольф), Вячеслав Базир (Марсель), Сусанна Чахоян (Мюзетта), Александр Бойко (Шонар), Владимир Тишков (Коллен), Богдан Тарас (Бенуа), Александр Милев (Альциндор), Руслан Танский (Парпиньоль).

Читайте: В Парижских мансардах… “Богема”

Фото: Нацопера

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, опера, национальная опера украины, премьера, джакомо пуччини, богема, Итало Нунциата

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.