среда, 19 мая 2021 г.

Не забудь привітати!

Не забудь привітати!

У Києві пройшла святкова хода помічників-волонтерів Святого Миколая, у якій взяли участь юні журналісти ІТА “ЮН—ПРЕС” КПДЮ та вихованці театральної студії “Неформат”.

У Колонній залі столичної мерії підлітки-волонтери  в костюмах казкових героїв вітали зі святом Миколая і Новим роком  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дарували їм подарунки, а юні актори показували інтерактивну виставу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

А ввечері біля Київської міської державної адміністрації розпочався Парад помічників-волонтерів Святого Миколая. Одягнені у новорічні костюми помічники Святого Миколая – волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, лідери дитячих та молодіжних громадських організацій, юні журналісти й актори та студенти отримали від "Національної Організації Скаутів України" Світло Миру з Вифлеєму – символ Миру та злагоди.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда подякувала волонтерам та привітала їх та усіх тих, до кого вони завітають, з прийдешніми новорічними святами. Волонтери йшли вулицями Києва та вітали киян та гостей міста зі святами.

За доброю традицією, понад 10 років поспіль під час ходи волонтери Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва, лідери молодіжних громадських організацій крокують Києвом, вітають киян, гостей міста зі святами, дарують свої посмішки, гарний настрій.

У рамках новорічної акції “Не забудь привітати” починаючи з 19 по 26 грудня волонтери будуть проводити адресні привітання для дітей, які не мають змоги відвідувати традиційні новорічні заходи  і якими опікуються центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці.

Чим більше небайдужих молодих людей, які згодні дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує, залучено до соціально-корисних справ і в свята, і в будні, тим менше самотніх, позбавлених підтримки та уваги мешканців столиці, – каже Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та глова ВМГО “Національна Організація Скаутів України” Ярослава Колобова.

“Мені дуже цікаво тут, я вперше буду волонтером”,  — з захопленням каже дев’ятикласник Григорій Демчевський, — вихованець ІТА “ЮН—ПРЕС” КПДЮ та театральної студії “Неформат”, — “Я дуже хочу, щоб діти й підлітки мали друзів, батьків, могли займатися улюбленою справою,  щоб не було самотніх людей!”

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

У рамках акції “Не забудь привітати” також відбудеться низка святкових соціокультурних заходів для дітей клієнтів мережі ЦСССДМ столиці, зокрема новорічні вистави та новорічні вечірки для дітей та молоді з інвалідністю у КМДА, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей переселенців з Криму й Донбасу, де помічники св. Миколая будуть допомагати створювати чарівну атмосферу свята.

КиевVласть

Теги: юн-пресс, волонтеры, поздравления, неформат, праздничная хода

вторник, 18 мая 2021 г.
10:28
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 19 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:28
В столичном парке “Отрадный” создали самый длинный мурал в Украине на историческую тематику (фото)
20:02
В субботу, 22 мая, в Киеве стартует фестиваль национального производителя “Made in Ukraine”
19:44
На улице Пушкинской установят мемориальную доску украинскому композитору Ивану Карабицу
19:25
В Тетіїві на Київщині капітально відремонтують приміщення школи №3
19:04
Жители нескольких домов на Троещине пожалавались Шмыгалю на тарифы “Киевводоканала”
18:47
Парламент отправил в отставку министра здравоохранения Максима Степанова
18:41
Столичную власть просят проверить законность строительства на улице Электротехнической
18:27
Жители Дарницкого района десять лет страдают от постоянных порывов теплотрассы
18:06
Прокуратура через суд требует вернуть общине две квартиры в центре Киева
17:43
За год на учете в Киеве стало на тысячу меньше безработных
17:26
ВР удовлетворила заявление об отставке министра экономики Игоря Петрашко
17:10
В рамках программы “Безопасная Киевщина” закупят микроавтобусы для СБУ
17:01
Рада уволила министра инфраструктуры Владислава Криклия
16:51
Национальный рейтинг качества управления корпоративной репутацией назвал победителей и вручил репутационные “Оскары”
Календарь событий