середа, 11 грудня 2024 г.

Наповнюємо душі любов’ю

Наповнюємо душі любов’ю

В ІТА “ЮН-ПРЕС” відбувся 10-й щорічний міський фестиваль-конкурс авторської прози, поезії та пісні  „Як тебе не любити…

Кохання і любов – це слабкість людей, перед якою вони безсилі. Кожна клітина тіла відчуває це почуття і чим сильніше прислухаєшся, тим більше воно бере тебе у полон. Колись, не так уже й давно, і не за тридев’ять земель, а зовсім поруч, у королівстві “ЮН- ПРЕС” вирішили створити свято. Таке, щоб кожен міг вважати його своїм, щоб від нього тепло розливалось по серцю. А що може бути сильнішим за любов? А як ще можна отримати найбільшу втіху, як не поділившись власною творчістю та почуттями? Порадилися “ЮНПРЕСівці” та й заснували літературний конкурс авторської прози, поезії та пісні  „Легенда про кохання”, аби знайти та відзначити найталановитіших майстрів “проби пера”. А три  роки тому  літературно обдарована молодь Києва мала можливість представити свої роботи в новому формат і- “Як тебе не любити…”. Адже любов – це не лише кохання. А й любов до матері, до музики, до друзів, до Батьківщини…

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Роботи літераторів-початківців оцінювали справжні професіонали:  Анна Похно, письменниця,  фелінолог, кандидат медичних наук; Марина Куценко,поетеса, актриса театру і кіно, фотожурналіст; Михайло Цибулько, керівник ансамблю духових інструментів  зразкового естрадно- духового оркестру “Юність”  КПДЮ.

Конкурсанти номінації „поезія ” порадували слухачів і витонченістю рим, і безпосередністю викладення; цікавою сюжетністю і широтою гамми почуттів. Це було настільки натхненно та щиро, що, здавалось, починаєш думати віршами і шукати сенсу між рядками.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ІІІ місце в номінації “Поезія” отримала Софія Андрущенко, II місце дісталося Анастасії Калініченко і Евеліні Тупіченко, на I місці – Марія Карпова і  Діана-Катерина Редько.

У номінації “Проза” перемогу виборола Анна Косцова зі своєю сагою про Київ,  ІІ місце  дісталося Кирилу Матюхі, а ІІІ – Анастасії Пономаренко.

Цікавою була номінація “Акторська майстерність”. Досить несподівано журі віддали перевагу Анастасії Носок за майстерне виконання  пейзажних замальовок. Дуже талановитою й яскравою актрисою виявилася Катерина Редько, а Олександр Кухар настільки тонко й оголено передав настрій і почуття бійця, який повернувся з війни, що викликав сльози не лише у дорослих, а й у підлітків.

Номінація “Авторська пісня”  піднесла сюрприз. Надзвичайно яскраві емоції подарували учасникам і гостям  фестивалю-конкурсу юні артисти  естрадного ансамблю “FEEL SOUND” Центру дитячої та юнацької творчості Дарницького району столиці. Вони виконали не лише авторську пісню “Дарниця талантами славиться” учасниці ансамблю Уляни Холохоренко, а й вразили майстерним виконанням сучасних пісень. Недаремно вони розділили призове місце з зовсім юним вихованцем ансамблю “Експромт” Ярославом Забіякою, який на акордеоні виконав власний музичний твір – веселу полечку “Запашний сонях”.

Веселий настрій позитивні  враження подарували юні музиканти естрадно-духового  оркестру “Юність” та ансамблю “Експромт” Київського Палацу дітей та юнацтва. А вихованці театральної студії “Юність” ДЮК “Олімпія” в літературно-музичній композиції показали, як  кохання зберігає бійців на війні.

 Кожен учасник конкурсу отримав подарунки від Київського Палацу дітей та юнацтва, сертифікати на знижку  в оплаті навчання в Київському Міжнародному університеті йіі професійні поради від членів журі. За їх словами, з кожним роком рівень професіоналізму юних дарувань підвищується, тому залишається лиш уявляти, що ж чекає на нас наступного року. 

 На запитання “Що б Ви порадили учасникам конкурсу?” члени журі були одностайними:

– Читайте. Перш за все читайте багато і навіть те, що здається важким чи не подобається. Чим більше прочитаного, тим більше ви знаєте того, що вже створено і тим більша вірогідність, що ви вигадаєте щось нове. А у творчості це найголовніше.

Цьогорічний конкурс завершився. Він відкрив нові таланти, знову прийняв щорічних учасників, помітивши їхній розвиток та самовдосконалення. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Наталя Плохотнюк

Теги: новости киева, киев, конкурс, фестиваль, юн-пресс, юн-прес, фестиваль-конкурс авторської прози, поезії та пісні

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.