п'ятниця, 13 грудня 2024 г.

Міжнародна музична спільнота запустила благодійні проекти для підтримки українських авторів

Міжнародна музична спільнота запустила благодійні проекти для підтримки українських авторів

На початку березня цього року рада директорів світової авторської спільноти CISAC створила благодійний фонд Creators for Ukraine для збору коштів на підтримку творців та біженців, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через військову агресію росії. Також за ініціативи товариства музичних авторів Artisjus було створено проект Songs For Ukraine, який популяризує українську музику у світі.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на офіційній сторінці CISAC у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Музичні товариства з усього світу окрім засудження агресії рф та призупинення виплат роялті російським ОКУ (організаціям колективного управління), направили фінансову допомогу у благодійний фонд Creators for Ukraine, серед них: американське товариство композиторів, авторів і видавців ASCAP, британська організація PRS for Music, найбільша ОКУ Канади SOCAN, чеська організація OSA, латвійська ОКУ AKKA/LAA, італійське товариство авторів і видавців SIAE, ірландська організація IMRO, товариство європейських авторів та композиторів SESAC, європейська авторська асоціація GESAC, міжнародна рада музичних творців CIAM, португальська організація SPA, міжнародна організація About Writers & Directors Worldwide та інші партнери ГО “УААСП”. 

Зібрані кошти направляються до волонтерських організацій, які опікуються українськими біженцями за кордоном, на гуманітарну допомогу, яка надається Україні, іншу допомогу постраждалим, а також перераховуються на рахунок ГО “УААСП” для виплати авторам. Кошти з першого траншу у розмірі 2,7 млн грн було розподілено між 228 правовласниками, так в першу чергу допомогу отримали: люди похилого віку, жінки, особи, що перебувають в зоні активних бойових дій та захисники в ТрО. Другий транш фінансової допомоги у розмірі майже 6 млн грн буде виплачено ще 450 авторам, які мають договір з ГО “УААСП”.

Глобальне співтовариство CISAC у партнерстві з 228 авторськими товариствами у всьому світі підтримали проєкт Songs For Ukraine. Головна його мета – популяризувати творчість українських виконавців через цифрові платформи, ефірне мовлення та інші сервіси, а також збільшити потік роялті до творчої спільноти України. Людей закликають ділитися своїми улюбленими українськими культурними відкриттями в соцмережах, використовуючи хештег #SongsForUkraine.

Songs For Ukraine – це проста, але блискуча схема допомогти українським творцям, щоб їхні твори звучали по всьому світу. Я хотів би, щоб платформи та мовники приєдналися до кампанії та зробили все можливе, щоб підтримати її”, – наголосив президент CISAC Бьорн Ульвеус.

Угорським музичним товариством Artisjus створено веб-сайт, який пропонує плейлисти з популярною українською музикою в різних жанрах, з яких мовники можуть вибрати треки. До них увійшли композиції таких музикантів: “Скрябін”, “ТНМК”, Kalush, The Hardkiss, “Антитіла”, “Друга Ріка”, Latexfauna, Kazka, Go_A, Onuka, “Океан Ельзи”, “Бумбокс”, “Один в каное”, Тіна Кароль, Сергій Бабкін, Alyosha та інших. 

Нагадаємо, у торговельних залах мережі магазинів “Аврора” та “АТБ” звучатимуть пісні відомих українських виконавців, які обʼєднались для підтримки жителів міста Тростянець.

Читайте: В Україні стартував віртуальний благодійний фестиваль СХІД-РОК

Фото: CISAC

КиївВлада

Наталія Грінченко

Теги: війна росії проти україни, стиль, благодійний проект, Creators for Ukraine, Songs For Ukraine

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.