суббота, 17 апреля 2021 г.

Карантинне чтиво: книжки для саморозвитку

Карантинне чтиво: книжки для саморозвитку

Найкращий спосіб провести час вдома з користю – прочитати улюблену книгу чи відкрити для себе нового автора. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку книжок, які дозволять відволіктись від турбот і зануритись у захопливий світ літературного слова. 

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” (Seven Habits of Highly Effective Peoples)

Автор: Стівен Кові

Рік: 1989

Книга-бестселлер пропонує широкій аудиторії нову цілісну технологію для вирішення проблем, які трапляються у повсякденному житті, особистих відносинах, а також професійній діяльності. Вивчивши усі принципи, які лежать в основі запропонованої методики, людина зможе правильно, а найголовніше – ефективно впливати, реагувати і змінювати обставини. Цей процес відкриває велику кількість можливостей для розвитку власного “Я” і тренування важливих навичок спілкування.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Монах, який продав свій Феррарі” (The Monk who Sold his Ferrari)

Автор: Робін Шарма

Рік: 1996

Геніальна у багатьох сеансах книга розповідає незвичайну історію життя адвоката-мільйонера Джуліана Ментла, який пережив душевну кризу у своєму житті. Те, що змінило його багатьом здається казкою та фікцією. Проте герой віднайшов душевний спокій у давній культурі та практичних знаннях, які передавались з покоління у покоління. Занурення у цю культуру чекає також і на читачів. Завдяки книзі можна дізнатись техніки і методики радісного мислення, слідування своїм принципам та життєвому призначенню, розуміння сили свого розуму, безцінність часу, важливість відносин з близькими людьми і життя теперішнім.

“Вийди із зони комфорту” (Come Out of your Comfort Zone)

Автор: Браян Трейсі

Рік: 2013

Раніше книга виходила під назвою “З’їж цю жабу прямо зараз!” Книжка дуже чітко описує методи власної дисципліни, формування цілей, способів і мотивації, які допоможуть впевнено йти до своєї мети та успіху і не відволікатись на сторонні справи. Книга є також результатом тридцятирічного вивчення питань, які стосуються правильного розподілу часу. Це допоможе будь-кому сконцентруватися на власних цілях і впевнено йти уперед, навіть якщо доведеться покинути власну зону комфорту і зазирнути у невідоме. Книга чудово мотивує та урізноманітнює погляди на звичні речі.

“Важливі роки” (The Defining Decade)

Автор: Мег Джей

Рік: 2014

Девіз книги – “Вивчити і пізнати самого себе”. Таким чином авторка і доктор психології Мег Джей намагається надихнути молоде покоління міленіалів до пошуків свого місця у цьому непростому світі. Для цього вона пропонує зазирнути у найважливішу декаду життя кожної людини – період між 20 та 30 роками. Робота написана на основі реальних історій людей. Книга підсумовує цей матеріал і з легкої подачі, просто і доступно, пояснює як влаштована наша психіка. Авторка розкриває такі теми як кар’єра, кохання, здоров’я, а також важливість їх розвитку на період фізичного та ментального дорослішання.

“Будь кращою версією себе” (Edgy Conversations)

Автор: Ден Вальдшміт

Рік: 2020

Автор книги розповість, чому так важливо знати самого себе аби досягти успіху. Після дослідження тисячі історій відомих людей зі сфери науки, політики, економіки, спорту, автор робить кілька життєствердних висновків. Не дивлячись на життєві негаразди, людина може досягти успіху. Аби довести свою ідею, автор розповідає про кухаря, який переміг рак та отримав 3 зірки Мішлен, лікаря, який звільнився і відкрив власну фірму та інших. Книга буде корисною для тих, хто прагне досягти певних результатів у своєму житті, знайти натхнення і просто отримати задоволення від життя.

Фото: english-skype.net

КиевVласть

Наталія Грінченко

Теги: карантин, стиль, що читати, книжки, бестселери

суббота, 17 апреля 2021 г.
18:45
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Антимонопольный комитет разрешил связанной с россиянами компании взять под контроль две столичные гостиницы
17:05
СБУ поймала еще одного киевского полицейского при получении взятки (фото)
16:04
За сутки в столице умерло более полусотни больных коронавирусом
15:05
В Калитянській ОТГ реалізовуватимуть унікальний проєкт зі створення соціального шкільного підприємства
14:07
Пробное ВНО для киевских школьников перенесено на середину мая
13:19
Минулої доби серед жителів Київщини зафіксовано 965 нових носіїв коронавіруса
12:24
Из-за прорыва трубы на столичной улице Кирилловской ограничено движение
11:43
Умер писатель и бывший народный депутат Украины Владимир Яворивский
11:02
Почти 15 тысяч носителей коронавируса выявили в Украине за прошедшие сутки
10:10
Жители Святошинского района Киева жалуются на нехватку площадок для собак
09:09
От коронавируса умер глава Подольского района Киева Виктор Смирнов
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 апреля 2021 года
пятница, 16 апреля 2021 г.
20:44
В Киев вернулась синяя рука
20:23
Киевские власти призывают религиозные общины обеспечить видеотрансляции вместо массовых богослужений
Календарь событий
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
16 апреля 2021 г. 19:55
Парад броварских жен: Наталья Гунько может сменить Александра Склярова на посту спикера Киевоблсовета
Две фракции Киевского областного совета сделали очередной шаг к реформе коллегиального органа. В числе конечных целей: смена руководства совета, правки регламента и пересмотр персонального состава комиссий. Неизменным останется разве что присутствие жен видных броварских политиков в президиуме коллегиального органа. Правда, и в их рядах произойдет ротация. Так, ожидается, что супруга мэра Броваров Марина Сапожко из “Батькивщины” лишится своего поста первой вице-председательницы облсовета. В то же время, жена парламентария от “слуг” и броварского бизнесмена Анатолия Гунько Наталия будет пересажена из кресла в сессионном зале в кресло спикера совета Киевщины. Голоса за нее готовы дать как коллеги по областной “Слуге народа”, так и представители других фракций, которые помимо консолидации нового большинства сейчас активно заняты приближением даты заседания.