воскресенье, 18 апреля 2021 г.

Карантинне чтиво: 5 книг про кохання за часів чуми

Карантинне чтиво: 5 книг про кохання за часів чуми

Найкращий спосіб провести час вдома з користю – прочитати улюблену книгу чи відкрити для себе нового автора. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку книжок, які дозволять відволіктись від турбот і зануритись у захопливий світ літературного слова. 

“Декамерон” (Decameron)

Автор: Джованні Боккаччо

Рік: 1351

Одна з найвідоміших збірок оповідей на запропоновану тему складається зі ста історій, які розповідають десять знатних чоловіків і жінок. Сховавшись від “Чорної Смерті” на розкішній віллі біля Флоренції, молоді люди розважають одне одного цікавими і навіть пікантними історіями. Більшість оповідей своїх персонажів Боккаччо запозичив у фольклору та міфів. Однак занурившись у реалії середньовічної Італії, автор прослідковує прямий зв’язок між своїми героями та тематикою історій. Деяких з них вражають читачів своєю відвертістю, інші – відкриваються потаємні сторони людської природи.

“Чума” (La Peste)

Автор: Альбер Камю

Рік: 1947

У легендарному романі французький письменник досліджує межі абсурду та екзистенційного пошуку. Оповідь відбувається від особи доктора, який стає свідком епідемії чуми у невеличкому містечку в Африці. Герой підкреслено об’єктивно описує все, що відбувається навкруги, включаючи кількість смертей та симптоми хвороби. Таке зображення подій контрастує з панікою довкола і надає історії іронічний відтінок. Цікавим також є те, що головний герой до останнього не піддається масовій істерії, навіть коли довкола нього починають гинути люди.

“Кохання під час холери” (El amor en los tiempos del cólera)


Автор: Ґабріель Ґарсія Маркес

Рік: 1985

Книга видатного колумбійського письменника розповість про захоплюючу історію кохання, якому непідвладні час, простір та життєві негаразди. Молода дівчина не відповіла взаємністю другу дитинства, який без пам’яті закохався у неї. Натомість, дівчина вийшла заміж за відомого доктора. Історія розвивається таким чином, що кохання молодого парубка стає сильнішим за будь-які перепони. У долі свої плани на головних героїв. Особливо напруженим сюжет стає під час епідемії чуми, яка забирає життя тисячі людей.

“Протистояння” (The Stand)

Автор: Стівен Кінг

Рік: 1978

Роман складається з трьох частин. Читач поступово знайомиться з розвитком подій разом з головними героями твору. Спочатку, внаслідок нещасного випадку, звільняють смертельно небезпечний вірус, який розробили у якості біологічної зброї. Эксперимент призвів до трагічних подій і справжньої пандемії, котра забрала життя багатьох людей. Крізь художній дискурс, автор описує низку трагедій – розпад суспільства, втрату близьких та жорстоку боротьбу за виживання.

“Инферно” (Inferno)

Автор: Стівен Кінг

Рік: 2013

Професору історії та спеціалісту по символам Роберту Ленгдону доведеться рятувати людство від небезпечного вірусу. Його розробив божевільний геній та мільярдер, який передрік загибель планети від перенаселення. Аби запобігти цьому, він винайшов біологічний вірус, який впливає на репродуктивну систему людини і викликає безпліддя. Таким чином, у разі тотального зараження, половина людства зникла б і це вирішило б проблему цивілізації. Професору доведеться не лише зустрітись з наслідками цього плану, але й зазирнути у своє минуле, щоб знайти шлях до порятунку всього людства.

Фото: 1zoom.net

КиевVласть

Наталія Грінченко

Теги: карантин, стиль, що читати, книжки, бестселери

суббота, 17 апреля 2021 г.
18:45
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Антимонопольный комитет разрешил связанной с россиянами компании взять под контроль две столичные гостиницы
17:05
СБУ поймала еще одного киевского полицейского при получении взятки (фото)
16:04
За сутки в столице умерло более полусотни больных коронавирусом
15:05
В Калитянській ОТГ реалізовуватимуть унікальний проєкт зі створення соціального шкільного підприємства
14:07
Пробное ВНО для киевских школьников перенесено на середину мая
13:19
Минулої доби серед жителів Київщини зафіксовано 965 нових носіїв коронавіруса
12:24
Из-за прорыва трубы на столичной улице Кирилловской ограничено движение
11:43
Умер писатель и бывший народный депутат Украины Владимир Яворивский
11:02
Почти 15 тысяч носителей коронавируса выявили в Украине за прошедшие сутки
10:10
Жители Святошинского района Киева жалуются на нехватку площадок для собак
09:09
От коронавируса умер глава Подольского района Киева Виктор Смирнов
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 апреля 2021 года
пятница, 16 апреля 2021 г.
20:44
В Киев вернулась синяя рука
20:23
Киевские власти призывают религиозные общины обеспечить видеотрансляции вместо массовых богослужений
Календарь событий