вівторок, 26 листопада 2024 г.

Как празднуют Пасху в разных странах мира

Как празднуют Пасху в разных странах мира

19 апреля украинцы отметят Светлое Христово Воскресение и Пасху. В честь этого важного для христиан дня, KV делится традициями проведения праздника, которые присутствуют в культурах разных стран.

США

В Америке Пасха считается не менее важным праздником, чем Рождество. Люди участвуют в разнообразных коллективных играх, парадах и посещают церкви. Символом праздника в США считается пасхальный кролик. Классической игрой в этот день считается катание пасхальных яиц. Игра заключается скатывании пасхальных яиц с небольшой горки и по специальным дорожкам. Яйца символизируют камень, который скатился с Гроба Господня перед воскрешением. Ежегодно проходит мероприятие “Катание пасхальных яиц у Белого дома”, которое стало традицией еще при президенте Ратерфорде Берчарде Хейсе в 1878 году.

Источник: tripsavvy.com

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Великобритания

В Великобритании Пасха считается самым важным праздником в году. Пасхальные яйца здесь символизирует перерождение Христа. Люди украшают их в разные цвета, используя непохожие друг на друга техники и узоры. Дети верят, что пасхальный кролик прячет яйца в саду и их нужно там искать. Еще более популярной традицию окрашивать пасхальные яйца сделал король Эдуард I, который заказал подготовить к празднику 450 яиц в 1290 году.

Источник: englisch-hilfen.de

Франция

Во Франции принято думать, что шоколад и сладости на Пасху приносит не кролик, а специальные летающие колокольчики. В знак уважения к Иисусу Христу церковные колокола не звонят между пятницей и пасхальным воскресением. Когда звон колоколов возвращается воскресным утром, это символизирует возвращение Христа. Люди делают огромные омлеты и посещают специальные пасхальные рынки. В честь праздника во всех магазинах продаются шоколадные фигуры в виде колоколов и яиц.

Источник: theculturetrip.com

Германия

В Германии есть необычная традиция наряжать пасхальное дерево. В парках и на площадях местные жители наряжают деревья с помощью самодельных крашенных яиц. Если у людей на домашних участках есть деревья, то они могут выбрать самое больше из них и тоже украсить его. Некоторые также посещают Музей пасхальных яиц или разжигают пасхальный костер. 

Источник: tripsavvy.com

Индия

Несмотря на то, что в Индии проживает всего 2,5 процента христиан, у них все равно проводятся пасхальные фестивали. Особенно в северо-восточных частях страны. Западный штат Индии Гоа отмечает праздник с карнавалами, уличными играми, песнями и танцами. Все дарят друг другу шоколад, цветы, фонарики и подарки.

Источник: rd.com

Украина

Обычно в ночь перед воскресением после полуночи начинается пасхальная служба во всех украинских храмах. (В связи с карантином христиан просят отказаться от посещения церкви, заказывать освященные пасхальные кексы и яйца с помощью служб доставки, а также смотреть богослужения онлайн.) Среди украинцев считается традицией поздравлять друг друга с Пасхой словами: “Христос Воскрес!”. В ответ можно услышать фразу: “Воистину воскрес”. Существует поверье, что в этот день нужно вставать до рассвета, чтобы почувствовать Божественную благодать и  гармонию с миром вокруг.

Источник: vsviti.com.ua

Фото:newsweek.com

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: стиль, праздник, пасха, традиции, торжество, Пасха 2020, как отмечать

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.