п'ятниця, 24 січня 2025 г.

III щорічна премія “Найкращий GR-фахівець 2020 року” оголосила переможців

III щорічна премія “Найкращий GR-фахівець 2020 року” оголосила переможців

3 грудня 2020 року Асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів провела III щорічну премію “Найкращий GR-фахівець 2020 року”.  Організатор – Асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів – визначила 12 найперспективніших проєктів у сфері розвитку бізнесового та громадського секторів. 

Переможці премії -  впливові юристи, підприємці, громадські діячі,кожен з яких зробив великий внесок в розвиток лобізму. Очільницею III щорічної премії “Найкращий GR-фахівець 2020 року” стала Катерина Одарченко – політичний консультант, засновниця та генеральний директор SIC Group, політтехнолог, лідер політичної партії “Національна платформа”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Переможці номінацій: 

1. GR-амбасадор 2020 (найактивніший діяч з інституціалізації GR-професії)

Переможець – Олександра Павленко, засновниця Pavlenko Legal Group.

2. Найкращий проєкт G2G

Переможці – Сердюченко Олексій та Чудак Віталій,  представники акціонерного товариства “Укргазвидобування”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

3. Найкращий адвокаційний кейс

Переможці – Вікторія Кіосе та Уляна Пчолкіна – розробка першого електромобілю для людей з обмеженими можливостями. На цьому прикладі ми бачимо, як лобізм на практиці може допомогти тисячам людей з обмеженими можливостями заново відчути красу світу.

4. Найкращий регіональний GR-проект

Переможець – Лірон Едері, раввин, лідер єврейської общини у Кривому Розі.

5. Найкращий міжнародний кейс

Переможець – Зоряна Ківак, ТВО Голови Правління IBOX Bank.

ТВО Голови Правління IBOX Bank є представницею нового типу українських банків, які стануть провідними в майбутньому.Акціонерне товариство “АЙБОКС БАНК” першим на ринку нашої держави відкрив рахунки для міжнародної криптовалютної біржі “Bіnаnсе”. Ще однією особливістю IBOX Bank у фінансовому секторі є створення однойменного мобільного банкінгу.

Цікаво, що IBOX Bank разом із Fintech Band  у 2017 році підготували абсолютно нову кредитну карту і мобільний додаток. Такий сміливий та водночас далекоглядний крок відкрив в Україні новий тип лобіювання криптовалют. 

6. Найкращий юридичний кейс

Переможець -  Ірина Войнарска,  президент всеукраїнської громадської організації “Правозахисна ліга”.

Як  президенту всеукраїнської громадської організації “Правозахисна ліга”, переможниці вдалося встановити засади для якісної юридичної просвіти українських школярів. Окремо затверджена програма, узгоджена з Міністерством освіти України та міжнародними партнерськими фондами, має всі шанси стати обов`язковою для шкільної на законодавчому рівні. В основі запропонованого курсу – серія навчальних уроків, що проводяться провідними українськими юристами за новими європейськими технологіями навчання. Мета проекту – поширення правової обізнаності, розуміння закону серед школярів. 

7. GR-прорив 2020

Переможець – Євгеній Дихне, президент авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України ”.

МАУ виступила двигуном поетапного відновлення пасажирських перевезень після виходу з весняного локдауну за допомогою лобіювання ПЛР-тестування в аеропортах пасажирів, які прибули з “червоної зони” або відбувають з України. 

8. Найкраща профільна асоціація

Переможець – Юлія Висоцька, директор із зовнішніх зв’язків “Ліги оборонних підприємств України”.

9. Найкращий проект у сфері GR

Переможець – Тетяна Рамус, яка через проєкт  White Ribbon Ukraine чи не вперше привернула увагу до проблеми сімейного насильства.

10. Найкращий консультант у сфері GR

Переможець – Георгій Логвінський, заслужений юрист України, адвокат року 2017-2020, Почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Георгій Логвінський вперше домігся безпрецедентного рішення Європейського Суду з прав людини, який встановив неприпустимість порушень під час досудового розслідування що стосується діяльності адвокатів. Дане рішення безпрецедентне за своїм значенням і лягає в основу боротьби за гарантування і дотримання прав адвокатів, адвокатської таємниці, захисту від незаконних дій правоохоронних органів.

11. GR комунікація

Переможець – Сергій Смєлий, член правління GR асоціації, представник осередку “СтопКор” в Кривому Розі, начальник управління Дніпропетровської області Антикорупційного комітету при Верховній раді України.

У рамках сесії “Технології моделювання майбутнього” з метою отримання аналітичної інформації про взаємодію основних політичних факторів України була розроблена політична гра для молоді, де кожен може відчути себе політичною фігурою та приймає важливі стратегічні рішення. 

12. Найкраще регуляторне рішення

Переможець – Юлія Решітько, керівниця сектору комунікацій офісу ефективного регулювання BRDO.

Завдяки консолідованим зусиллям Офісу ефективного регулювання BRDO, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства розвитку громад та територій та проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” в Україні запрацювала державна електронна система в сфері будівництва, яка включає в себе реєстр будівельної діяльності, публічний портал та електронний кабінет користувача.

Компанія  націлена на покращення умов ведення бізнесу та  інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налагодження публічного діалогу між бізнесом та владою.

КиевVласть

Теги: премия, итоги, проекты, победители, лоббизм, gr, найкращий GR-фахівець 2020 року

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.