Ігрові втілення книжкових світів
Іноді книжкові світи захоплюють нас настільки, що ми не можемо відійти від прочитання фантастичних та епічних історій, ще довго фантазуючи та додумуючи, малюючи собі деталі вигаданих світів. Завдяки відеоіграм написаним на основі книжок ми знову і знову поринаємо на сторінки улюблених романів.
Ігри по книгам та фільмам, реальним подіям з життя та історії – все це не нове. Ми стикаємося з тим, що улюблених персонажів, чи то кіно, чи то книги намагаються втілити для нас ще в якомусь форматі, зазвичай, інтерактивному.
Перенести всі деталі і точно відтворити сюжет книги нереально, так само, як і зняти фільм на основі роману передаючи зміст розділ в розділ. В таких роботах зазвичай використовують просто книжковий шаблон або роблять ніби продовження історії, яка завершилася в книзі.
Ми зібрали найкращі ігри які були написані на основі книжок.
The witcher
Гра написана по культовій історії про Відьмака, Анджея Сапковського. Завершена вона була на початку 90-х років, перевели серію романів в 2007, в тому ж році вийшла перша гра.
Сюжет побудований на виконанні місій, вбивстві монстрів, прийнятті рішень, які впливають на історію. Ви управляєте Геральтом із Рівії, який подорожує по світу та вбиває різних тварюк.
Рішення, які ви приймаєте за Відьмака, змінюють сюжет, ця тема перенесена з книги. Саме це робить гру незвичною та цікавішою за інші.
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Гра створена на основі науково- фантастичного роману " Пікнік на узбіччі" Аркадія та Бориса Стругацьких. Потім відбулася широка екранізація ( інтерпретація) під назвою "Сталкер" і по ній було написано ще одну книгу під назвою "Сталкер" .
Дії відбуваються в Чорнобилі і за його межами після вигаданого взриву другого реактору. Гравець управляє сталкером – людиною, яка очищує і досліджує заражені місцевості. По дорозі йому зустрічаються мутанти та аномальні зони.
Metro 2033
Розповідь була опублікована на просторах інтернету в 2002 році, після чого стала популярною і була надрукована в 2005 році. "Metro 2033" Дмитра Олексійовича Глуховського – науково- фантастична пригода про сучасне російське суспільство.
Сюжет гри розвивається в постарокаліптичній Росії,де після ядерної війни люди почали жити в підземних тунелях. Головний герой захищає свою станцію від потаємної небезпеки, комуністів, нацистів чтевертого рейху і мутантів.
Інтерпретація гри дуже схожа на "Сталкер", але не дивлячись на це, залишається захопливою та атмосферною.
The Wheel of Time
"Колесо часу" Роберта Джордана – збірка з 10 романів. Гра не отримала належної уваги під час її випуску, тому що її джерело було популярне тільки серед завзятих гравців. Але, не зважаючи на складність, гра досить хороша фантастичним оформленням, сюжетом та архітектурою.
Поціновувачі серійних ігор також відмічають увагу до деталей ( наприклад: можливість стріляти не тільки прямо, а й зигзагом).
Shadow Complex
Гра написана за мотивами книги Орсона Скотта "Імперія". У ній розповідається про Другу американську громадянську війну між лівими і правими. Виконання її видалося досить цікавим, хоча очікуваного захвату не принесло.
Але вона стала натхненням для гри "Тіньовий комплекс", в якій сюжет місцями переплітається з книгою "Імперія".
Літературне коріння гри " Тіньовий комплекс" може бути непомітним, але все-таки принесло в світ розваг одну з найкращих ігор в стилі екшн.
Отже, ми можемо бачити, що ігри також являються своєрідним мистецтвом, поєднуючись та взаємодіючи з фільмами та книгами. Маючи свою яскраву візуальну складову та неповторні сюжети. Цілі історії та світи розкриваються нам в сучасних іграх, показуючи нам багатогранність цієї сфери.
Читайте:
Где в Киеве самые красивые террасы
Фото: cubiq