вторник, 30 ноября 2021 г.

Хто я? Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм

Хто я? Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм

Хто я?  Над цим питанням треба подумати. Почну зі свого імені – Владислава.

Владислава – це слов’янське ім’я, яке означає “та, що володіє славою”.

Владислава — впевнена в собі, цілеспрямована і заповзятлива натура з активною життєвою позицією. Вона не залежить від думки оточуючих її людей і від обставин. Швидше навпаки, така дівчина буде вперто йти до своєї мети, а долати перешкоди вона буде неординарними і несподіваними способами. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Саме це я прочитала, коли вперше стало цікаво що означає моє ім’я.

Я вважаю себе хорошою людиною. Не настільки, щоб віддати останнє, але хорошою в сенсі, що допоможу настільки, наскільки вистачить зусиль. Я не ангел, але й не демон. Я - звичайна людина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Я надійна подруга, хороша донька (хоча часом псую нерви батькам), старанна студентка. Багато хто, прочитавши ці слова, можуть сказати : “Ну просто пай-дівчинка”. Але це не зовсім так.

У мене є свої мрії та прагнення, свої принципи та ідеали, свої переваги та недоліки. Я - людина, яка має свої сумніви.

Я людина, яка думає, яка розмірковує про сенс життя. Але головне: я прагну зробити своє життя таким, яким саме я хочу його прожити. Щоб воно не здавалося тьмяним і нецікавим, я сама наповнюю його змістом! Я дію, а не стою на місці!

Це мій шлях. Моє життя. Але його не можна відокремити від життя інших, адже саме з багатьох “я” складається цілий світ. Тому, можливо, я — частинка світу?

Хто я ще? Ну, те, що людина, так це 100 %. Дві руки, дві ноги, все за стандартом.

Хто я? Дівчина. Істота навіжена, шкідлива і не в міру вперта. Але я добра. Хто я? Особистість. Особистість, яка шукає себе, розвивається. Гучна заява? Можливо.

“Що я люблю і що ненавиджу?” Хмм… Я не шукаю відповіді на це питання, однак чітко усвідомлюю речі, які викликають у душі протилежні відчуття. Я не вмію придушувати свої миттєві рефлекси, не в змозі закривати очі на те, що мене відкрито дратує. Нізащо не захочу вдати задоволення, коли всередині шторм. Мій характер – це бомба уповільненої дії. І це не мої слова. Я трохи егоїстична, різка, доволі імпульсивна, не завжди думаю про те, що говорю. Але я говорю правду. І багатьом ця моя риса не подобається. Я не зла, і не жорстока, однак точно не альтруїстка.

Так що ж я люблю? Люблю, коли не надягають маски крутості і не вдають з себе розумніших, ніж є насправді. Люблю, коли говорять правду, якою б вона не була. Люблю і водночас ненавиджу критику. Ніколи не дозволяла критикувати себе незнайомим людям, адже вони не знають мене і не мають на критику в мій бік ніякого права. Я люблю приємні слова в свій бік, але не в захваті, коли говорять, що я красива і розумна (ало, люди, це ж очевидно, я і без вас це знаю. Так, з самооцінкою у мене все чудово). Також люблю впевнених у собі людей (але не нарцисів).

Я обожнюю тварин. Особливо котів. Люблю квіти – букети, вазони, не важливо. Обожнюю дивитись на зоряне небо. Відчуття неначе я в космосі зовсім одна, а навколо – лише вони, зірки. Люблю запах повітря після грози. Воно чисте і дихається легко. Люблю дивитись на море, слухати шум хвиль. Люблю солодке, дуже сильно. Люблю стояти біля плити, коли готує мама, і нюхати запах їжі. А після слів “Пахне? Ну то не нюхай, а йди за тарілками” біжу стрімголов за своєю. Люблю особисті перемоги і коли останнє слово залишається за мною.

Люблю читати книги. Михаїл Булгаков, Микола Гоголь, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Майкл Льюїс, Джордж Мартін, Еріка Леонард Джеймс… і це не весь список. Люблю музику. На сьогоднішній день моїм улюбленим співаком є MELOVIN. Люблю дивитись комедії та жахи. Інколи “тягне” на драми та мелодрами. Люблю друзів “на все життя” (хоча у мене таких поки що немає). Люблю свою сім’ю.

А тепер про те, що ненавиджу. Я не люблю, коли мене ображають, тобто називають такою, якою я не є. Ненавиджу хворіти.

Мені не подобається, коли сміються над помилками інших. Адже будь-яка помилка — це не біда, а безцінний досвід. Ненавиджу брехню і лицемірство. “Королів” і “королев”, які в житті ще нічого не досягли, а вже строять із себе незрозуміло що.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Що ще я не люблю? Овочі. Але є виключення. Також дешеві понти. Просто бісять. І люди, які їх використовують здаються просто смішними. Ненавиджу, коли лізуть в душу і коли намагаються зробити з мене ідіотку. Не люблю, коли не дзвонять і не пишуть, хоча обіцяли. Не люблю, коли близькі люди та друзі віддаляються, не говорячи причину.

Зневажаю людей, які жорстоко поводяться з тваринами — б’ють їх або ображають. Впевнена, вони можуть заподіяти зло і людям. Ненавиджу, коли не отримую відповідей на свої питання і злюсь, коли не можу дати їх сама.

Я майже завжди пунктуальна, тому не дуже люблю поспішати, наздоганяти та запізнюватися (навіть якщо це відбувається рідко). Ненавиджу підкорятися і від когось залежати. Також намагаюся уникати нудних і докучливих людей.

Мабуть, на цьому перелік моїх “люблю-ненавиджу” можна закінчити. Як бачите, у мене досить непростий характер.

Владислава Олійник, 2 курс оптико-механічний коледж КНУ ім. Т. Шевченка

КиевVласть

Теги: мнение, дети, подростки, проблемы, взросление, юн-прес, самоанализ

вторник, 30 ноября 2021 г.
20:04
В ночь на среду, 1 декабря, в Деснянском районе проведут промывку водопроводных сетей
19:58
На столичной Троещине вандалы повалили Ханукию
19:42
Данишевская формально освободила место для Князева во главе Верховного Суда
19:34
Темпы ввода в эксплуатацию нового жилья в Киеве вырастут, - коммерческий директор “Интергал-Буд” Лаевская
19:25
Четырех директоров фирм подозревают в хищении 181 млн гривен средств АО “Артем-банк”
19:13
KAN Development опубликовали ролик о строительстве ЖК UNIT.Home в ноябре
19:06
Вместо Руснака президент назначил главным контрразведчиком СБУ Поклада
19:04
Завтра, 1 декабря, в центре Киева будут ограничивать движение, общественный транспорт изменит работу (схемы)
18:43
Сильный ветер ломал деревья в Киеве и обесточил десятки населенных пунктов на Киевщине (фото)
18:38
На День провокатора Нацкорпус кличе вийти на Майдан
18:37
КГГА планирует одолжить у Европейского инвестиционного банка еще 100 млн евро
18:21
KAN Development обнародовали данные о строительстве ЖК “Файна Таун” за ноябрь
18:04
В Бучі триває капремонт дороги вулиці Горького в рамках “Великого будівництва”
17:46
У школи Київщини відправили чергову партію комп’ютерів, - “За Майбутнє”
17:26
Суд вынес приговор жителю Обуховщины за разбойное нападение и грабеж
17:23
“Велике будівництво”: триває капремонт автодороги вулиці Назарія Яремчука в Бучі
Календарь событий