субота, 2 листопада 2024 г.

“Фотоувеличение”: классический триллер о молодом фотографе вновь покажут на больших экранах

“Фотоувеличение”: классический триллер о молодом фотографе вновь покажут на больших экранах

В кинотеатре “Жовтень” в повторный прокат выходит фильм итальянского режиссера Микеланджело Антониони “Фотоувеличение”. Впервые премьера киноленты состоялась еще в 1966 году и получила “Золотую пальмовую ветвь” Каннского кинофестиваля. О том, почему ни в коем случае нельзя упустить из виду саспенс-триллер о фотографе по имени Томас специально для KV рассказывает Егор Шевцов.

Фильм Микеланджело Антониони не зря считается одной из лучших работ известного итальянского режиссера. Его кино представляет из себя смесь драмы и триллера, которая скрывается за детективной историей. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На самом деле, режиссер формирует визуальное повествование вокруг ответа на вопрос об объективности реальности, заснятой на негативе фотопленки, и создает слепок “свингующего” Лондона 1960-х годов. Благодаря этому фильм воспринимается в качестве экзистенциальной притчи с глубоким потенциалом для изучения любителями интеллектуального кино.

По сюжету, молодой, но уже успешный фотограф Томас (Дэвид Хеммингс) делает случайный кадр, при увеличении которого замечает, что, возможно, заснял в парке убийство неизвестного ему человека. Позже он встречается с женщиной со снимка по имени Джейн (Ванесса Редгрейв), а еще через время замечает пропажу негативов. 

Фильм сначала может показаться зрителю напряженным детективом, но благодаря обманным приемам режиссера и игре с философскими смыслами становится скорее размышлением о поиске объективности в реальности, в которой существует главный герой.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Успех фильма “Фотоувеличение” Микеланджело Антониони обоснован правдивым отражением эпохи. Режиссер не боится как восхищаться жизнью в Лондоне 60-х годов, так и критиковать ее. Он показывает, как выглядит город изнутри и что скрывается за закрытыми дверями, когда люди остаются наедине друг с другом и собственными мыслями. 

Прямолинейность сцен сексуального характера, фотосессий с моделями и ночных вечеринок сменяется иносказательностью прогулок по городским улицам, диалогов между персонажами и взаимодействия с окружением. Зритель замечает, что мир вокруг фотографа живет по своим привычным правилам, которые тот не в силах изменить. Остается только принять его и двигаться дальше.

Фото: imdb.com

КиевVласть

Егор Шевцов

Теги: новости киева, досуг, стиль, культура, кино, искусство, кинотеатр Жовтень

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.