четвер, 25 квітня 2024 г.

FFFACE.ME запустила NFT-колекцію Ukrainian Power Artifacts на підтримку української армії

FFFACE.ME запустила NFT-колекцію Ukrainian Power Artifacts на підтримку української армії

Українська студія FFFACE.ME запустила NFT-колекцію Ukrainian Power Artifacts. Цим дропом (музичний термін) студія прагне закласти базис важливого культурного сліду: сучасна Україна – це символ бойового духу, незгасної надії та безумовної Сили. Усі кошти отримані від її продажу будуть перераховані на підтримку Збройних сил України.

Про це KV стало відомо з релізу компанії.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“У такі часи, як зараз, з'являється дуже сильний творчий імпульс, завдяки якому народилася концепція NFT-колекції Ukrainian Power Artifacts. У ній кожен із лотів є буквально об'єктом сили, в який ми вклали наш імпульс, що сформувався під час бомбардувань, евакуацій та психологічних випробувань. Покупці кожного з цих артефактів отримають цей імпульс і стануть сильнішими, так само як покупець оригінального предмета мистецтва отримує частинку душі автора”, – наголосив CEO FFFACE.ME Дмитро Корнілов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Перша робота з NFT-колекції Ukrainian Power Artifacts – Mother of Power – була продана першого ж дня. Це зображення київського монументу Батьківщина Мати, яка охороняє Землю від небезпеки, що насувається. Власник цієї роботи отримав захист від вторгнення в особистий простір та негуманної поведінки у свою сторону.

https://foundation.app/@ffface/uapower/1 

[файл зображення]

Друга робота – Soul Power містить зображення українського діджитал інфлюенсера Астри Стар (@starr.astra), яка, здається, тримає весь світ на своїх плечах. Зверху нависає невидимий загрозливий образ. Ця робота про силу, яка активується попри візуальну крихкість образу та нерівність сил. За концепцією, автор роботи отримає здатність активувати приховані духовні ресурси та вміння знаходити рішення у найскладніших ситуаціях спираючись лише на себе.

Діджитал інфлюенсерка також є продуктом студії. З початку війни Астра почала вести “Щоденники війни”, в яких описує події в Україні та власні переживання під час них.

За кожну сторіс користувачів з репостом “Щоденників війни” інфлюенсерка донатить 50 гривень ($1,6) в фонд @savelife.in.ua, що допомагає українській армії.

https://foundation.app/@ffface/uapower/2 

[файл зображення]

Фінальна робота просякнута особистим досвідом. Це випадкова фотографія, яку зробив СЕО студії Діма Корнілов, коли ховався у бомбосховищі. Світло наприкінці вестибюля фарбує стіни синьо-жовтими фарбами, створюючи містичну візуальну метафору. Власник цієї роботи отримає здатність бачити вихід з будь-якої ситуації.

https://foundation.app/@ffface/uapower/3 

[файл зображення]

Фото: FFFACE.ME

КиевVласть

Теги: новини україни, NFT, допомога збройним силам україни, Ukrainian Power Artifacts

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.