п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Для творця найголовніше та найприємніше - бачити, що його творчість поважають і цінують

Для творця найголовніше та найприємніше - бачити, що його творчість поважають і цінують

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Можливо для більшості це свято і не має великого символізму, проте його велике значення розуміють не тільки ті, хто причетні до видавництва, а всі, хто генерує творчість, особливо, якщо має бажання її монетизувати.

На сьогоднішній день, коли у кожного в кишені є смартфон, усі бажаючі можуть знайти контент на свій смак і розсуд, навіть не оплачуючи підписки на кіносервіси, музичні додатки, ігри та допоміжні програми. Проте при цьому споживач несвідомо знижує бажання автора робити будь-який контент, впливаючи на його якість, а також спонсоруючи піратство.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Автори піратських сайтів викладають туди контент, придбаний за свої кошти, при цьому розміщуючи там оплачувану рекламу, таким чином заробляючи. Це вигідно як йому, так і споживачу, оскільки той у свою чергу економить кошти. Втрачає при цьому автор.

Важливо розуміти, що спонсорувати будь-яку творчість важливо. Скачуючи книгу з інтернету, читач губить потенціал автора, оскільки він не отримає свою фінансову винагороду за неї та можливо відмовиться від письменницького майбутнього.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Викладаючи матеріал чужого авторства на свою сторінку у соціальних мережах, людина набиває собі аудиторію. Проте не вказавши справжнього автора, він втрачає своїх потенційних читачів. Виходить, що людина наживається на чужій роботі.

Ось що думає на цей рахунок активна користувачка соціальних мереж, поетеса, авторка багатьох прозових творів, а також учасниця літературних вечорів від Ursus Poetry Валерія Болобан:

“Я обожнюю ділитися своєю творчістю! Для мене чи не найголовнішим хобі є ділитися контентом зі своїми підписниками – вірші, проза, думки про книги, фотографії… Відгуки тих, хто за мною слідкує надзвичайно мене надихають! Проте не один раз зустрічалася з тим, що мої авторські твори викладали на сторонні сторінки у соціальних мережах. Дізнаючись про це мені стає вкрай неприємно. Якби моїми віршами ділилися, залишаючи мої контакти – це було б здобутком. Проте коли їх просто викладають, або ще гірше, видають за свої – це вкрай неприємно. Для творця найголовніше та найприємніше – бачити, що його творчість поважають і цінують.”

Нам не варто забувати про важливість вдячності автору за працю. Незалежно від того чи це професійний автор, чи хлопець, що тільки почав музичну кар'єру -  їх вклад у творчість варто цінувати, а їх стараннями варто не наживатися, а надихатися.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV

КиевVласть

Валерія Нестеренко “Репортери”

Теги: юн-пресс, авторское право, день книги

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.