пятница, 22 января 2021 г.

Дитячий садок для собак

Дитячий садок для собак

Майже кожен з нас відвідував дитячий садок: грався на майданчику, їв манну кашу, ненавидів тиху годину. Та чи чули ви про садок в якому вихованцями є не тільки люди, а й собаки? Цим вже не здивуєш мешканців багатьох країн світу, та в Україні такі дитсадки почали працювати лише два роки тому. Виникає питання, для чого їх взагалі придумали та чи є в них реальна потреба?

 Кінологи стверджують: собаки – дуже соціальні тварини, відсутність соціалізації часто призводить до деструктивної поведінки – негативного ставлення до себе та оточуючих. Часто молоді собаки, що залишаються самі на тривалий час починають відчувати нудьгу вперемішку з тривогою, наслідок: нездоровий пес та пошкоджені меблі в квартирі. Якщо хазяїн собаки приділяєте багато часу роботі, а домашнього улюбленця нема з ким залишити, такий садок вирішить його проблему. Собаці нудно точно не буде: там він отримає необхідну турботу, спілкування з друзями, фізичну та психічну підготовку. Вдень гратиметься і навчиться гарним манерам, його погодують, та ще й підготують місце для сну.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

 Проте, при такій кількості переваг також є негативна сторона закладу. По-перше, не кожна собака підходить для дитячого садка. Собакам, в яких проблеми зі здоров’ям чи рухливістю, старшим собакам та молодим щенятам  навколишнє середовище може здатись незвичним і неприємним, водночас дитячі садки не підходять для занадто активних собак. Хоча грати цілий день з друзями може подобається тварині, бувають моменти виснаження, коли йому хочеться заховатись від метушні, тоді кінологи можуть відвести вихованця в окрему кімнату, де він зможе побути на самоті. Дитячий садок може допомогти вирішити деякі проблеми поведінки проте, можливо, погіршить інші. Собаки можуть підібрати шкідливі звички, такі як стрибки на людей або меблі, або навіть надмірно грубу гру. Також перебування собаки в садку може завдати йому фізичної шкоди, адже трапляються бійки, та при залучені кваліфікованих спеціалістів суперечки відбуваються рідко.

Загалом власники подобається такий спосіб соціалізувати собаку, часто помічають позитивні зміни в поведінці свого домашнього улюбленця після відвідування дитячого садка.

КиевVласть

Юлія Кишковська

Теги: юн-пресс, собаки, социализация, любимцы, пишут дети

пятница, 22 января 2021 г.
13:49
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:40
Віталій Кличко: столична влада веде переговори з кількома виробниками вакцини від коронавірусу
16:24
В 2020 году больше всего таможенных платежей в бюджет уплачено за легковые автомобили, - Киевская таможня
16:04
Более двух десятков светофорных объектов установили столичные коммунальщики в 2020 году
15:43
“Укрзализныця” планирует запустить дополнительную электричку по направлению Киев-Коцюбинское-Ирпень-Буча
15:28
В “Киевтеплоэнерго” пояснили получение киевлянами “космических” платежек за отопление
15:02
В Бориспольской колонии осужденных незаконно привлекли к дисциплинарной ответственности
14:40
Главу Департамента земресурсов КГГА и директора “Киевзеленстроя” просят проверить информацию о продаже участка в парке “Совки”
14:23
Ход строительства ЖК “Медовый-2” в январе
14:04
Гимназия А + получила статус школы Международного Бакалавриата
13:46
Кабмин поручил местным властям проверить, все ли дома престарелых оформлены должным образом
13:44
В Министерстве образования пояснили, как будут работать учреждения образования с 25 января
13:27
“Тарифная” сессия Киевоблсовета отменяется из-за бюрократии, - Ярослав Москаленко
13:22
Кличко поздравил украинцев с Днем Соборности (видео)
13:03
На столичном Печерске избили журналистов
12:41
За сутки от COVID-19 в Киеве умерли 14 человек
Календарь событий