четвер, 12 грудня 2024 г.

Дитячий садок для собак

Дитячий садок для собак

Майже кожен з нас відвідував дитячий садок: грався на майданчику, їв манну кашу, ненавидів тиху годину. Та чи чули ви про садок в якому вихованцями є не тільки люди, а й собаки? Цим вже не здивуєш мешканців багатьох країн світу, та в Україні такі дитсадки почали працювати лише два роки тому. Виникає питання, для чого їх взагалі придумали та чи є в них реальна потреба?

 Кінологи стверджують: собаки – дуже соціальні тварини, відсутність соціалізації часто призводить до деструктивної поведінки – негативного ставлення до себе та оточуючих. Часто молоді собаки, що залишаються самі на тривалий час починають відчувати нудьгу вперемішку з тривогою, наслідок: нездоровий пес та пошкоджені меблі в квартирі. Якщо хазяїн собаки приділяєте багато часу роботі, а домашнього улюбленця нема з ким залишити, такий садок вирішить його проблему. Собаці нудно точно не буде: там він отримає необхідну турботу, спілкування з друзями, фізичну та психічну підготовку. Вдень гратиметься і навчиться гарним манерам, його погодують, та ще й підготують місце для сну.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

 Проте, при такій кількості переваг також є негативна сторона закладу. По-перше, не кожна собака підходить для дитячого садка. Собакам, в яких проблеми зі здоров’ям чи рухливістю, старшим собакам та молодим щенятам  навколишнє середовище може здатись незвичним і неприємним, водночас дитячі садки не підходять для занадто активних собак. Хоча грати цілий день з друзями може подобається тварині, бувають моменти виснаження, коли йому хочеться заховатись від метушні, тоді кінологи можуть відвести вихованця в окрему кімнату, де він зможе побути на самоті. Дитячий садок може допомогти вирішити деякі проблеми поведінки проте, можливо, погіршить інші. Собаки можуть підібрати шкідливі звички, такі як стрибки на людей або меблі, або навіть надмірно грубу гру. Також перебування собаки в садку може завдати йому фізичної шкоди, адже трапляються бійки, та при залучені кваліфікованих спеціалістів суперечки відбуваються рідко.

Загалом власники подобається такий спосіб соціалізувати собаку, часто помічають позитивні зміни в поведінці свого домашнього улюбленця після відвідування дитячого садка.

КиевVласть

Юлія Кишковська

Теги: юн-пресс, собаки, социализация, любимцы, пишут дети

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.