субота, 11 січня 2025 г.

День пам’яті та примирення і День Перемоги: що подивитися

День пам’яті та примирення і День Перемоги: що подивитися

З 2014 року українці відмовилися від традиційного радянського формату святкування Дня Перемоги. Тепер суспільство акцентує свою увагу на учасників війни та вшанування пам’яті, кожного хто став жертвою нацизму. Тож сьогодні пропонуємо вашій увазі сучасні військові стрічки, що варті вашої уваги. 

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

“Незламна”

Російсько-український фільм про долю легендарної снайперки Людмили Павличенко.

Людмила – снайпер. Вона – герой війни. Вона – жінка, в якої війна забрала все, проте залишила її життя. Павличенко – перша жінка Радянського Союзу, що відвідала Білий Дім.

Переглянути “Незламна” означає торкнутися до мужнього серця тендітної дівчини; познайомитися з її історією не очима, а доторкнутися душею.

Переглянути неймовірну кінострічку можна за посиланням https://youtu.be/6DYGo-EzSb0

Фільм “72 години”

Це історія протистояння двох молодих людей, двох життєвих позицій – комсомольця Олексія і зрадника Дмитра. Обидва молоді, обидва читали одні й ті ж книжки в дитинстві, вчилися в одній школі, любили одну дівчину. Але перший, не замислюючись, віддав життя за те, що вважав священним – за Батьківщину, а другий самозабутньо мучив і вбивав своїх же співвітчизників, сусідів, знайомих, колишніх однокласників.

Переглянути фільм можна за посиланням https://youtu.be/pa2llrQyLUI

Художній фільм “Червоний”

Художній фільм “Червоний” знятий за мотивами книги Андрія Кокотюхи.

Ця історія про хлопця, воїна УПА Данила Красного, що потрапляє в сталінський полон. Його намагаються зламати, підкорити, переконати, що супротив марний, бо ні Бога, ні України немає. Після непокори він потрапляє в карцер, проте начальство потай в захваті від його стійкості.

 Чи вдастся Данилу та іншим ув’язненим стати вільними дивіться за посиланням https://youtu.be/5XvULDJnU0s

Міні-серіал “Один в полі воїн”

Український чотирьохсерійний серіал про відвагу, жагу до життя і віру в себе.

Досвідчений льотчик Андрій бере участь в повітряному бою, він успішно збиває три ворожі літаки, проте й сам потрапляє в засідку і робить аварійну посадку в лісі. Розлючені своїми втратами фашисти прочісують ліс та шукають відважного капітана.

Завдяки своїй хитрості капітану вдається врятуватися від німців та ще й визволити радянського журналіста Веніаміна. Разом вони долають не легкий маршрут до найближчого табору, проте й він уже захоплений противником. Тепер ціль Андрія врятувати заручників та вижити самому.

Переглянути всі серії можна за посиланням https://youtu.be/nLVk-RzNmoM

“Книжкова злодійка”

Нетипова військова кінострічка, події якої відбуваються в нациській Німеччині напередодні Другої світової війни. Фільм показує ставлення громадян Німеччини до Гітлера та нациської символіки. Прийнято думати, що німці в усьому підтримували свого полководця та без заперечно вірили в його переконання, проте це не так.

Головна героїня – дівчина на ім’я Лізель. Читання настільки важливо для неї, що коли нацисти почали палити багаття з шедеврів світової літератури, Лізель наважується красти ці книжки.

Література дозволяє дівчині краще зрозуміти те, що відбувається в її країні і світі, вона розуміє де брехня, а де правда і розібратися для себе, що є добро, а що зло.

Лізель любила книги і ненавиділа їх. Її вабили слова, але вони були силою фюрера. Вона ненавиділа фюрера і слова. Вона пережила його і зберегла свій скарб.

Це реальна історія, оповідь якої ведеться від імені Смерті. Вона – нещадна, безжальна, вона забрала життя матері та брата Лізель, а потім – прийомних батьків та друзів, але захистила – дівчину.

Переглянути цю неймовірну стрічку можна за посиланням http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/5948-knizhkova-zlodyka.html

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

КиевVласть

Наталя Дмитрук, гурток “Кросмедіа”

Теги: юн-пресс, день памяти и примирения, фильмы о войне

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.