неділя, 22 травня 2022 г.

Чому я пішла вчитися на психолога?

Чому я пішла вчитися на психолога?

У моєму житті відбувається дуже багато щасливих поворотів. Випадковостей. Усі вони трапляються вчасно і тоді, коли це необхідно.

Так, у класі восьмому я вирішила кинути танці, сім років наполегливих тренувань не принесли задоволення, я так і не знайшла спільної мови в колективі. І не змогла досягнути бажаного рівня. Однак, через декілька днів я вже почала ходити на  гурток "Слово" вчитись журналістиці, бо дорогою додому зустріла в маршрутці однокласницю, яка дуже захоплююче розповідала про молоду і дотепну викладачку, місцеву журналістку. До того ж, заняття були безкоштовними, але проводились у той же час, що і танцювальні. Плюс моя невизначеність щодо того, чим я хочу займатися, зробила свою справу: вирішила, що піду, принаймні, спробую.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Мені сподобалось: знайшла однодумців, друзів, поїздки не без пригод, конкурси, а ще величезне бажання втекти зі школи вплинуло на мій наступний крок – вступати до коледжу. На журналістику. Обирала з-поміж трьох: Шевченка, Грінченка чи Міжнародний. В останній не пройшла, другий нагадував шкільні стіни, а для мене це дорівнювало пеклу, ну й залишився Шевченка, щоправда, нічого спільного з червоним корпусом на Володимирській він не має: тепла атмосфера і холодні коридори. І  знову повезло: бюджет, 30 місце з 30.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Настав час здавати ЗНО. У групі заговорили про можливість паралельного навчання на заочній формі в універі – усі ці розмови обходили мене стороною, ба більше, я запевняла, що ЗНО не здам: кажуть, що воно ділить життя на до і після. Брехня. Не ховається там монстр навпаки милі тітоньки. Тому про паралельне навчання я нікому не розповідала. Навіщо, коли це не було у  планах. І тут, сидівши поруч з подругою у машині  і повертаючись з татом додому, вона мала необережність сказати, що збирається вступати на політологію. Тато, звісно, здивувався і наступні дві години почав говорити про плюси одночасного отримання двох дипломів. Мовляв, подай документи, а там як вийде. І, вийшло.

Постав вибір філологія чи філологія. Усе було вирішено. Залишилось визначитись з вузом: так як авіаційний стояв перший в пошуку, бо назви розташовувались за алфавітом він і підкорив моє серце.

Але, про запас ще було подано заявок 15 до інших університетів Києва.

За 5 хвилин перед від'їздом на море думаю: може не всюди треба здавати біологію, щоб пройти на психологію? Одним оком гляну і буду вибігати на автобус. Глянула і таки подала документи до авіаційного ще й на психологію.

Повернувшись додому, перший дзвінок був саме від НАУ:Доброго дня, ви пройшли на практичну психологію. Можете завтра подавати документи. Ви будете у нас навчатись?

- Та, взагалі-то я хотіла на філологію...

Ну дивіться, тут бажаючих багато, можете прогавити свій шанс.

Подзвонила мамі, порадилась, вирішила: мову на курсах вивчу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

У моїй голові дуже багато тараканів, (так кажуть рідні), складний характер. "Незручний". От чому я почала шукати пояснення у психології. Важко мені буває жити із собою – веду внутрішню боротьбу. Втомлююсь іноді. З мамою були складнощі і це не від підліткового віку, це від дитинства. У школі ніяких друзів. Словом, наодинці цікаво було мені шукати відповіді на глибокі питання.

Я бачу, як змінюється моє життя, коли користуюсь психологічними порадами/методами. Мрію гармонізувати себе, точніше побороти або приручити своїх демонів  і створювати проекти соціального характеру.

КиевVласть

Юлія Смусь

Теги: юн-пресс, взросление, самопознание, индивидуальность

неділя, 22 травня 2022 г.
18:20
Під Макаровом на Київщині розпочалося відновлення мосту через річку Здвиж
17:40
Змінені правила отримання водійського посвідчення
17:10
Київ надав гуманітарну допомогу персоналу підприємств та установ зони відчуження, - Кличко
16:20
З 22 травня на Броварщині комендантська година триватиме з 23.00 до 05.00
15:30
На Київщині виявили ще двох вбитих окупантами мирних жителів
15:08
Верховна Рада продовжила військовий стан до 23 серпня
14:16
Українські волонтери стикнулися з проблемою ввезення до країни гумдопомоги
14:05
У Київському ботанічному саду пік цвітіння бузку
13:15
У Бородянці вже монтують модульне містечко для постраждалих від війни
12:05
Рашисти вже втратили в Україні понад 29 тисяч вояків та 1285 танків, - Генштаб ЗСУ
11:45
Протягом 21 травня на Київщині знешкоджено 211 вибухонебезпечних предметів, - КОДА
11:16
Атмосферне повітря в Броварах за основними показниками відповідає нормі, - Сапожко
10:05
На Київщині під час польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій
09:38
У ДТП загинув прокурор Андрій Степанчук
09:28
У Києві 22 травня ярмарки пройдуть у чотирьох районах міста (адреси)
09:01
Московити завдали ракетний удар по Запоріжчині
Календар подій
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
20 травня 2022 г. 13:55
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
Державна служба та органи місцевого самоврядування (ОМС) відтепер ще більше залежатимуть від начальників військових адміністрацій (ВА), утворених в умовах воєнного стану. В деяких випадках ВА перебирають на себе повноваження обласних та районних рад. Там, де ВА в силу тих чи інших причин немає, на час війни підсилюються повноваження голів громад – якщо на то є підстави воєнного характеру, голови будуть керувати одноосібно, без виконкомів та депутатів, але знов-таки під чуйним керівництвом начальників обласних ВА. Ба більше, закон, що взагалі-то стосується ВА та ОМС, розширює повноваження… президента і Верховної Ради (ВР), даючи їм право робити кадрові перестановки, оминаючи обов’язкові процедури мирного часу.