п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Чому я пішла вчитися на психолога?

Чому я пішла вчитися на психолога?

У моєму житті відбувається дуже багато щасливих поворотів. Випадковостей. Усі вони трапляються вчасно і тоді, коли це необхідно.

Так, у класі восьмому я вирішила кинути танці, сім років наполегливих тренувань не принесли задоволення, я так і не знайшла спільної мови в колективі. І не змогла досягнути бажаного рівня. Однак, через декілька днів я вже почала ходити на  гурток "Слово" вчитись журналістиці, бо дорогою додому зустріла в маршрутці однокласницю, яка дуже захоплююче розповідала про молоду і дотепну викладачку, місцеву журналістку. До того ж, заняття були безкоштовними, але проводились у той же час, що і танцювальні. Плюс моя невизначеність щодо того, чим я хочу займатися, зробила свою справу: вирішила, що піду, принаймні, спробую.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Мені сподобалось: знайшла однодумців, друзів, поїздки не без пригод, конкурси, а ще величезне бажання втекти зі школи вплинуло на мій наступний крок – вступати до коледжу. На журналістику. Обирала з-поміж трьох: Шевченка, Грінченка чи Міжнародний. В останній не пройшла, другий нагадував шкільні стіни, а для мене це дорівнювало пеклу, ну й залишився Шевченка, щоправда, нічого спільного з червоним корпусом на Володимирській він не має: тепла атмосфера і холодні коридори. І  знову повезло: бюджет, 30 місце з 30.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Настав час здавати ЗНО. У групі заговорили про можливість паралельного навчання на заочній формі в універі – усі ці розмови обходили мене стороною, ба більше, я запевняла, що ЗНО не здам: кажуть, що воно ділить життя на до і після. Брехня. Не ховається там монстр навпаки милі тітоньки. Тому про паралельне навчання я нікому не розповідала. Навіщо, коли це не було у  планах. І тут, сидівши поруч з подругою у машині  і повертаючись з татом додому, вона мала необережність сказати, що збирається вступати на політологію. Тато, звісно, здивувався і наступні дві години почав говорити про плюси одночасного отримання двох дипломів. Мовляв, подай документи, а там як вийде. І, вийшло.

Постав вибір філологія чи філологія. Усе було вирішено. Залишилось визначитись з вузом: так як авіаційний стояв перший в пошуку, бо назви розташовувались за алфавітом він і підкорив моє серце.

Але, про запас ще було подано заявок 15 до інших університетів Києва.

За 5 хвилин перед від'їздом на море думаю: може не всюди треба здавати біологію, щоб пройти на психологію? Одним оком гляну і буду вибігати на автобус. Глянула і таки подала документи до авіаційного ще й на психологію.

Повернувшись додому, перший дзвінок був саме від НАУ:Доброго дня, ви пройшли на практичну психологію. Можете завтра подавати документи. Ви будете у нас навчатись?

- Та, взагалі-то я хотіла на філологію...

Ну дивіться, тут бажаючих багато, можете прогавити свій шанс.

Подзвонила мамі, порадилась, вирішила: мову на курсах вивчу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

У моїй голові дуже багато тараканів, (так кажуть рідні), складний характер. "Незручний". От чому я почала шукати пояснення у психології. Важко мені буває жити із собою – веду внутрішню боротьбу. Втомлююсь іноді. З мамою були складнощі і це не від підліткового віку, це від дитинства. У школі ніяких друзів. Словом, наодинці цікаво було мені шукати відповіді на глибокі питання.

Я бачу, як змінюється моє життя, коли користуюсь психологічними порадами/методами. Мрію гармонізувати себе, точніше побороти або приручити своїх демонів  і створювати проекти соціального характеру.

КиевVласть

Юлія Смусь

Теги: юн-пресс, взросление, самопознание, индивидуальность

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.