четверг, 28 октября 2021 г.

Афіша театральних прем'єр жовтня 2021

Афіша театральних прем'єр жовтня 2021

Театр – невід’ємна частина культурного життя столиці. У цьому місяці на поціновувачів театрального мистецтва чекають прем’єри вистав, драматичні постановки і шоу для дітей. Видання КиевVласть пропонує читачам дізнатися, які театральні прем’єри варто відвідати цього місяця.

Національна опера України

Міжнародний фестиваль балету

Протягом трьох фестивальних днів глядачі побачать на нашій сцені виступи найяскравіших зірок світового та українського балету і молодих танцівників. Крім того, фестиваль Ballet UA стане відкритим творчим майданчиком без жанрових обмежень для яскравих, талановитих вітчизняних і зарубіжних артистів та хореографів. Кульмінацією фестивалю Ballet UA. стане Гала-концерт зірок світового балету, де разом з guest stars виступатимуть і лауреати премії "Stars. Ballet UA".

Дата: 21-23 жовтня 

Квитки: 100-1200 грн

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Данте

Лібрето Ярослава Іваненка за мотивами творів Данте Аліг’єрі “Нове життя” та “Божественна комедія”. Спільний українсько-італійський мистецький проект з нагоди 700-річчя від дня смерті Данте Аліг’єрі у співробітництві з Посольством Італії в Україні та Італійським інститутом культури в Україні.

Дата: 26 жовтня

Квитки: запитувати у касі 

Посилання: opera.com.ua 

Національний театр імені Івана Франка

Співай, Лоло, співай!

П'єса Олександра Чепалова за романом Генріха Манна “Вчитель Гнус, або Кінець одного тирана” та фільму “Блакитний ангел”. Вона за жанром мюзикл в стилі кабаре. Творці вистави пропонують глядачам поринути в запальну, невимушену і трохи фривольну атмосферу кабаре. На сцені – живий оркестр, звабливий кордебалет, кумедні клоуни і тільки жива музика, адже історія відбувається в портовому кабаре “Блакитний ангел”, а її головна героїня – неперевершена співачка Лола.

Дата: 8-30 жовтня

Квитки: 400-700 грн

Посилання: ft.org.ua/ua 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Київський національний академічний театр оперети

Прем’єра. Бродвейська історія

Це постановка за п’єсою Джона Кромвелла “Прем’єра”. У центрі сюжету – реальна історія життя відомої “зірки” Бродвею 30-40-х років минулого століття – Лоретти Тейлор. Актриса була улюбленицею провідного американського драматурга Тенессі Вільямса, вона зіграла у всіх його ранніх п’єсах, особливо підкоривши драматурга в ролі Аманди в “Скляному звіринці”.

Дата: 6 жовтня

Квитки: 300 грн

Посилання: operetta.com.ua 

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Каліка з острова Інішмаан

Ми всі хочемо кохати і бути коханими. Напевне, це головна потреба людини. І у кожного свій шлях до розуміння того, що насамперед необхідно прийняти і полюбити себе... таким, який ти є. І тоді, можливо, ти поглянеш на навколишній світ по-іншому. Історія Каліки Біллі саме про це, ця історія про пошук відповіді на головне питання в житті: “Хто я? Навіщо я живу?”. І коли людина знаходить відповідь на це питання, вона знаходить головне – сенс життя. Іноді за ці знання доводиться платити дуже високою ціною.

Дата показа: 9-30 жовтня

Квитки: 40-350 грн

Академія сміху

П'єса, у якій два персонажі – Цензор і Автор. Цензор робить свої зауваження, Автор редагує свій текст. І далеко не завжди ці виправлення шкодять драматургічному матеріалу, який розглядається. А деякі ідеї від Цензора взагалі на зразок “зумисне не вигадаєш”. Окрім “роботи” над комедійною п'єсою, вони провадять цілком життєві розмови. І, оскільки майже тиждень щодня “працюють” пліч-о-пліч, розкриваються їхні характери. В'їдливо-відповідальний Цензор і запопадливий, готовий зробити все, аби п'єсу взяли, Автор. Мистецтво змінює людей, сміх лікує. А, як відомо, у сміху, як і в суперечці, народжується істина.

Дата: 11 жовтня

Квитки: 150 грн

Посилання: rusdram.com.ua 

Догори дригом

Маленька дівчинка Ліза так вже допекла свою бабусю звичними для себе примхами, вередуванням та вимогами, що бабуся вирішила піти від своєї онуки і приєднатись до групи інших бабусь, які теж не витримали “знущань” з боку своїх дорогоцінних онуків та онучок. Вже скоро дівчинка усвідомила, що їй дуже не вистачає бабусі, що без неї  порожньо, холодно та голодно. Тому Ліза вирушає на пошуки. Разом із Красунею та добрим Розбійником вони намагаються повернути бабусь-втікачок і звільнити бабусю Лізи від дій чарівного дощу.

Дата показа: 7 жовтня

Квитки: 120 грн

Посилання: tuz.kiev.ua 

Молодий театр

Ідеальне вбивство

Станція Ремпарт – саме тут, у невеличкому американському містечку, розгортається калейдоскоп подій за мотивами оповідань Курта Воннеґута, Рея Бредбері, Ханіфа Курейші, Френсіса Скотта Фіцджеральда в інтерпретації Молодого театру.

Дата: 31 жовтня

Квитки: 200 грн

Фенілетиламін

Фенілетиламін – хімічна сполука, що виникає у мигдалеподібному тілі мозку закоханої людини та стимулює сексуальне збудження. Невеличкий готель на півдні Сполучених Штатів, за дивним збігом обставин об'єднав шість історій кохання. Кожна унікальна та не схожа на іншу. Кожна близька й зрозуміла. Тут і коханці, що тікають від буденності подружнього життя. Смішні й драматичні водночас, ці історії занурють вас у вир любовних пристрастей.

Дата: 14 жовтня

Квитки: 300 грн

Ін’єкція безсмертя 

За п’єсою “Засіб Макропулоса”. Красива жінка, світова зірка, яка має абсолютно все: гроші, славу, увагу залицяльників. Її бажають, кохають, боготворять. Проте вона байдужа до життя, але така пристрасна, аби жити. Емілія приїздить до маленького патріархального містечка, гастролі зірки перевертають все з ніг на голову, її таланту поклоняються всі навкруги.

Дата: 8 та 17 жовтня

Квитки: 150-400 грн

Посилання: molodyytheatre.com 

Київський академічний театр ляльок

Вовк та семеро козенят

Сюжет вистави вам та вашим дітям буде знайомий: хитрий Вовк хоче вкрасти козенят, поки матінки Кози немає вдома. Але це вистава для сучасних дітей та батьків, тому мама Коза займатиметься з козенятами йогою і фітнесом, замість базару купуватиме своїм діточкам смаколики у знайомому нам супермаркеті. А підступний Вовк намагатиметься бути схожим на Козу, але у цьому йому допомагатимуть Півень-артист, Баран-стиліст з фешн агенства та Свинка-піцайоло з модного закладу харчування.

Дата показа: 10-31 жовтня

Билеты: 100-200 грн

Рапунцель

Прекрасна дівчинка на ім'я Рапунцель живе разом із відьмою у високій вежі. Відьма полюбила її, як рідну дочку, і заховала до високої башти. Відтепер все життя Рапунцель це очікування, коли її мати (насправді зла Відьма) завітає до неї. Дівчинка виростає у своїй клітці у прекрасну дівчину. І одного дня до її башти приходить прекрасний Принц.

Дата: 9-17 жовтня

Билеты: 100-200 грн

Посилання: akadempuppet.kiev.ua 

Театр на Печерску

Море-океан

Одного дня готель на узбережжі, на пливкій межі між океаном і суходолом, між життям і смертю, покличе до себе стомлених людей: священика, що пише дивні молитви, художника, який морською водою малює портрет моря, хвору дівчину, старого професора, колишню коханку. Море прийме душі тих, хто після кораблетрощі опинився на плоту — цвинтарі на хвилях серед безкраю. Той, хто дивом вижив, також завітає до готелю. Однак, він шукатиме помсти.

Дата: 29 жовтня

Квитки: 300 грн

Посилання: newtheatre.kiev.ua

Київська опера

Аладдін

Джерелом натхнення балету “Аладдін” стали: пам’ятка середньовічної арабської та персидської літератури “Книга тисячі і однієї ночі”, сюжети відомих кінофільмів та анімації, створених за мотивами східних казок. Дива і магія, якими насичені казки, надають відчуття дивовижного в повсякденності.

Дата: 8-10 жовтня

Квитки: 100-350 грн

Посилання: kyivoperatheatre.com.ua 

Дикий театр на Сцені 6

“Антрацит. День Стійкості”

Вистава "Антрацит. День стійкості" розповідає історію шахтарських страйків. Український театральний режисер Павло Юров та британська режисерка Вікі Торнтон вже три роки працюють над великим проектом "Дім шахтарства", який має на меті повно показати життя шахтарів Донбасу. В рамках проекту буде зняте кіно і створений мюзикл. Деякі матеріали відзняті на Донбасі увійдуть у виставу. Проект виконується ГО "Точка дотику" в партнерстві з Grand Duke Films Limited та Диким Театром за підтримки Українського Культурного Фонду та Європейського Союзу за програмою House of Europe.

Дата: 23 жовтня

Квитки: безкоштовно, необхідна реєстрація

Посилання: facebook.com

Фото: karavan.ua

КиевVласть

Анастасія Хіценко

Теги: театр, дикий театр, Національна опера України, вистави, київський академічний театр ляльок, афіша, Театр на Печерску, молодий театр, театр оперети, театр Івана Франка

четверг, 28 октября 2021 г.
07:15
Сегодня, 28 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 октября 2021 года
среда, 27 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
Полиция за 37 млн гривен заказала реконструкцию кинологического центра фирме с уголовным шлейфом
20:05
33 центри і 205 пунктів щеплень: повний перелік адрес, де на Київщині можна вакцинуватись
19:41
На Киевщине задержали подозреваемого в похищении человека и завладении криптовалютой стоимостью 2,5 млн долларов
19:31
На Осокорках откроют один из самых масштабных экологических парков в Украине
19:22
Строители “стеклянного моста Кличко” выиграли тендер на строительство учебно-тренировочной базы рядом с незавершенным Ледовым стадионом
19:05
Профільні міністерства презентували результати щодо реалізації проєктів у межах Нацстратегії безбар’єрності
18:43
У рамках “Великого будівництва” в капремонт дороги на Білоцерківщині спрямують 132 млн гривень
18:26
От Кличко требуют объяснений по поводу съездов с Подольско-Воскресенского моста через озеро Радунка
18:06
Столичные коммунальщики несут убытки из-за ковидных скидок на аренду муниципальной недвижимости
17:43
Нардепы просят Зеленского дать Музею истории Киева статус национального
17:24
“Велике будівництво”: на Київщині ліквідовують проблемні ділянки на дорогах
17:01
У Білоцерківській школі №18 за 21 млн гривень побудують їдальню
16:46
За прошедшие сутки в аэропортах Киева обнаружили 10 поддельных COVID-сертификатов
Календарь событий