среда, 26 января 2022 г.

Афіша театральних прем'єр грудня 2021

Афіша театральних прем'єр грудня 2021

Театр – невід’ємна частина культурного життя столиці. У цьому місяці на поціновувачів театрального мистецтва чекають прем’єри вистав, драматичні постановки і шоу для дітей. Видання КиевVласть пропонує читачам дізнатися, які театральні прем’єри варто відвідати цього місяця. Нагадуємо, що відвідування вистав у “червоній” зоні можливе при наявності сертифікату про повну вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту.

Національний театр імені Івана Франка

Безталанна

Цей  найпопулярніший драматичний твір одного із засновників українського професійного театру, актора, режисера, драматурга Івана Карпенка-Карого.  І не лише його, а й усієї національної спадщини в цілому. В центрі оповіді любовний трикутник: Варка-Гнат-Софія. Їхні взаємини становлять головну сюжетну лінію драми. Проте автор пропонує непростий, а більш глибинний варіант осмислення та занурення у вічну категорію – Кохання, Любов, що даруються лише обраним. Вона буде існувати доти, доки існує Життя, Людство, Світ.

Дата: 9 грудня-26 січня

Квитки: 40-700 грн

Посилання: ft.org.ua/ua 

Київський національний академічний театр оперети

Амадеус

Життя митця можна зробити нестерпним, знищити його фізично, забути його могилу, але він все одно буде жити у своїх творах. Сюжет побудовано навколо Антоніо Сальєрі –  віденського композитора, який на той час вже є відомим, успішним та щасливим. Але все змінюється, коли в місто переїздить молодий хуліган Вольфганг Амадей Моцарт. Сальєрі, який колись дав богові обітницю, розуміє, що ніколи не зможе написати таку геніальну музику, яке б праведне життя він не вів. І попри особисте захоплення творіннями Моцарта, придворний композитор намагається  усіма можливими способами принизити Амадея і знищити його. Втім навіть хворий і покинутий усіма, Моцарт пише геніальну музику, і Сальєрі розуміє, що програв, і лишається єдиний шанс на славу після смерті – змусити повірити всіх, що це він вбив Моцарта.

Дата: 9-10 грудня 

Квитки: 60-700 грн

Посилання: operetta.com.ua 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Музика кохання. Бенефіс Лариси Кадочникової

В основі вистави пʼєса М. Кадо “Жорж і Фридерик.Вона та Він” про найвідоміший роман ХІХ століття – кохання видатної французької письменниці Жорж Санд та геніального польського композитора Фридерика Шопена, який тривав майже десять років. Атмосфера дійства, сама історія про творчість і народження романтичних взаємин двох великих людей, зіткана з музики, поезії та візуальних образів. Згодом вона змінюється, як і почуття та стосунки героїв, відображаючи драму та світ унікальної творчості Ж. Санд та Ф. Шопена. Вистава не випадково названа “бенефісною”, оскільки головну роль у ній виконує неповторна Лариса Кадочникова. Роль, про яку вона мріяла не один рік.

Дата показа: 11-19 грудня

Квитки: 200 грн

Посилання: rusdram.com.ua 

Театр на Липках

Легенди Бахчисарая

Увесь колорит кримськотатарських традицій та культури — у новій постановці “Легенди Бахчисарая”. Це казка-феєрія, яка поєднала однією темою сюжети чотирьох народних кримськотатарських казок “Подорожні”, “Ложка солі”, “Місто сімдесяти ремесел”, “Заповіт гончара”. Це актуальні історії про любов, зраду, стосунки батьків і дітей, друзів та ворогів. Кримськотатарські танці, автентична музика та мудрі істини “оживатимуть” у прем’єрній виставі на сцені Театру юного глядача на Липках.

Дата показа: 21-26 грудня

Квитки: 120 грн

Посилання: tuz.kiev.ua 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Молодий театр

Капітанська дочка

Безглузда подорож, спокійна служба за стінами фортеці, нудьга, що в далекому краї підштовхує до романтичних переживань. Та в одну мить розмірене життя розлітається на друзки. Хаос та жорстокість поглинають всесвіт. Буря затьмарює сонце. І щоб встояти, має народитися Поет. Тільки він здатний перетворити жах на казку. Тільки пристрасть та любов здатні зазирнути звіру в очі й не кинутися навтьоки, а викликати його милість. “Капітанська дочка” – спадок Пушкіна людству, спроможний рятувати нас у часи нової хвилі хаосу та жорстокості. 

Дата: 10 грудня

Квитки: 100-250 грн

Замах на самотність

“Женитися – не дощик переждать”, –  стверджує народна мудрість. Саме тому чоловіки зазвичай неохоче стають до шлюбу. І саме тому деякі жінки вигадують безліч хитрощів, приманок та пасток, щоб окільцювати своїх обранців. Ця війна триває вічність, і не буде їй кінця. Вистава за п'єсою найвідомішого ізраїльського абсурдиста Ханоха Левіна у гротескному прочитанні Молодого театру через призму гумору, відвертості та парадоксу вдивляється в душу звичайної людини, аби знайти відповідь на питання, що найбільше хвилює людство, – як стати щасливим.

Дата: 10 грудня

Квитки: 200 грн

Жага моря

Голова Максима йде обертом, він переїхав до іншого міста, щоб втекти від неприємних спогадів. Проте досвід каже, що від себе нікуди не втечеш. Стати “правильним”, як вимагає суспільство, але бути нещасливим? Чи жити своїм життям, нічого не приховуючи? Автор п'єси – учасник курсу “Майстерня Молодого. Драматург#2”. Мета проекту – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх охочих – глядачів та фахівців з новими п’єсами. Результат цієї тривалої роботи – створення шести п’єс. Драматургічний матеріал було опрацьовано режисерами та акторами Молодого театру.

Дата:  17 грудня

Квитки: 250 грн

Посилання: molodyytheatre.com 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Театр на Печерску

Іранська конференція

Представники світової інтелектуальної еліти – професора університетів, політолог, військкор, дружина прем’єр-міністра Данії, священик, знаменитий диригент, іранська поетеса – збираються в Копенгагені для вирішення “іранської проблеми” – порушення прав і свобод людини через військові конфлікти на Близькому Сході. Поступово питання про те, хто винен і як вирішувати проблему переростає в роздуми про людину і сенс життя, а міркування про трагедію загибелі цивілізації переходять до розмов про особисте та найпотаємніше.

Дата: 2-3 грудня

Квитки: 250 грн

Твій хтось

Коли є автор, зведений у ранг національного надбання, цікаво підкрастися під ці “хрестоматійні котурни” і зустрітися віч-на-віч із людиною. У виставі “Твій хтось” на матеріалах листів, щоденників і драматичних творів Лесі Українки відкривають її справжню – ексцентричну, сильну, вольову, щасливу у багатьох речах жінку, яка кохала та була коханою. Звісно, вона боролася із тяжкою хворобою. Але ця боротьба була ще однією сходинкою для того, щоб прориватися до вищих сенсів, і відкривати європейську Україну.

Дата: 16-17 грудня

Квитки: 250 грн

Посилання: newtheatre.kiev.ua

Київська опера

Ромео і Джульєтта 

Чи закінчилася боротьба кланів Монтеккі та Капулетті разом із падінням завіси у п’єсі Шекспіра? Мабуть, ні, адже класичний текст щоразу оживає у нових інтерпретаціях. А можливо, змагання родів ніколи не припиняється та постійно живе у колективній свідомості людства як архетипний образ невблаганного зла, котре стоїть на заваді щирому коханню. “Ромео і Джульєтта” Шарля Гуно у Київській опері – це позачасовий простір вічного повернення. Тут за рамками-стінами криється щирість та вірність, за скелями непорозуміння ховається сила кохання, а люди… Людям залишається притаманним усе людське.

Дата: 10 грудня

Квитки: 100-350 грн

Посилання: kyivoperatheatre.com.ua 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Дикий театр на Сцені 6

Карбід

Ця вистава за мотивами роману Андрія Любки. Після падіння у відкритий каналізаційний люк, учителю історії Тису приходить ідея як об’єднати Україну та ЄС. Треба збудувати тунель, провести всіх українців у ЄС, і ЄС нічого не залишиться, як прийняти Україну до свого складу. Тис йде з цим планом до місцевих бізнесменів-контрабандистів, їм ідея подобається, але не з патріотичних міркувань. Щоб почати будівництво – потрібно домовитись з місцевою адміністрацією. Та дає згоду на будівельні роботи, але під виглядом спорудження фонтану до незалежності України. У всіх учасників задуму є свої інтереси, і згодом мрійливий Тис стає зайвим у ньому.

Дата: 20 грудня

Квитки: 250-500 грн

Посилання: facebook.com

Театр Золоті ворота

ІН∙ШІ

Кожного дня ми чуємо і бачимо багато історій з життя різних людей, одні проходять повз нас, інші залишаються з нами, перетворюючись на музику в наших вухах, на слова на наших устах, на ритми в наших серцях. Кожного дня ми бачимо ІНШИХ і не знаємо, чи є серед нас місце для них? Що робить їх ІНШИМИ? Вони просто опинилися не в той час не в тому місці? Життєві обставини виявилися сильнішими за них? Чи може їм хтось допомогти? Чи може людина сама зупинити насильство, що чинять над нею?

Дата: 10-23 грудня

Квитки: 400 грн

Посилання: zoloti-vorota.kiev.ua

Театр особистості

NEW YEAR HITS

Перед Новим роком так хочеться якнайшвидше опинитися в казці і душевно провести вечір із коханою людиною чи з родиною. Концерт “Новорічні хіти” – саме те, що потрібно. 2 години новорічного настрою. Добірка улюблених святкових джазових стандартів та новорічно-різдвяних шлягерів, на яких виросло не одне покоління! Всесвітньо відомий український “Щедрик”, музика з новорічних фільмів і, звісно, ​​авторські композиції зроблять вечір незабутнім. Дует видатного піаніста, джазового композитора та автора дев’яти виданих альбомів Павла Ігнатьєва та вокалістки, актриси, лауреата міжнародних джазових фестивалів Катіко Пурцеладзе можна сміливо назвати найніжнішим джазовим дуетом країни. Їхні пісні наповнені красою, чуттєвістю та легкістю, такими необхідними всім, хто хоче відчувати справжні емоції в музиці. Чарівним доповненням музичного вечора стане водяна анімація у виконанні Ангелини Золотої.

Дата: 12 грудня

Квитки: 250-400 грн

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Це все вона

Головні герої — мама і підліток. Після смерті батька син все більше часу проводить за комп’ютером, а мама прагне налагодити з ним контакт. Після кількох невдалих спроб повернути теплі сімейні стосунки офлайн, вона таємно реєструється в соціальній мережі під вигаданим ім’ям. Тоффі і Тауерський Ворон, за аватарками яких ховаються мати і син, стають близькими один одному настільки, що не уявляють як далі з цим жити.

Дата: 11 грудня

Квитки: 260-500 грн

Посилання: osobistosti.com.ua

КиевVласть

Анастасія Хіценко

Теги: театр, дикий театр, вистави, Національна опера України, афіша, молодий театр, київський академічний театр ляльок, Театр на Печерску, театр оперети, театр Івана Франка, театр золоті ворота, театр особистості

среда, 26 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 26 января, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 января 2022 года
вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
Календарь событий