субота, 27 квітня 2024 г.

Афіша Національної філармонії України на лютий 2020

Афіша Національної філармонії України на лютий 2020

Цього місяця Національна філармонія України запрошує поціновувачів інструментальної музики на концерти відомих виконавців. На гостей чекають класичні мелодії, музичні варіації та знайомі мотиви. Видання КиевVласть пропонує своїм читачам дізнатись, які музичні виступи варто відвідати.

1 лютого, субота 

Улюблена класика 

Цього вечора звучатимуть твори світової класики та улюблені танго. Вони надихають, запалюють ритмами та енергією, але водночас змальовують розпач за долю всього людства.

Окрім всесвітньо відомих танго П’яццоли та Гал’яно, цього вечора, зокрема, також можна почути вражаючу мелодію із кінофільму “Список Шиндлера” – Танго Останньої Надії” Єжи Петербурзького, авторські твори гітариста Антона Сопіги, номінанта на премію Греммі, автора “Загубленого Танго” – Володимира Винницького.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

4 лютого, вівторок 

Національний академічний симфонічний оркестр України 

На відвідувачів чекає концерт за участю Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка. Солістом виступить віолончеліст Сергій Вакуленко. Звучатиме музика класиків ХІХ століття – Роберта Шумана, Петра Чайковського, та сучасної української композиторки Вікторії Польової.

Зокрема, твір “Варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром” став першим твором для Петра Чайковського, в якому він переосмислив традиції XVIII століття. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

5 лютого, середа 

Піаніст Даніель Лебхардт

У рамках абонементу “Мистецтво фортепіанної гри” вперше із сольним концертом виступить молодий, але відомий угорський піаніст Даніель Лебхардт. Він виконає твори класиків – німців Йоганна Себастьяна Баха, Людвіга ван Бетховена та угорців Ференца Ліста та Бели Бартока.

Зокрема, звучатиме цикл на “Вільному просторі” Бели Бартока. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

8 лютого, субота

Ольга Чубарева 

Відома українська співачка Ольга Чубарева виступить у супроводі симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії під орудою диригента Георгія Куркова. Зокрема, звучатимуть популярні фрагменти із опер італійських та французьких композиторів. Ольга Чубарева – лауреатка близько десяти міжнародних і національних конкурсів. Народна артистка України Ольга Чубарева має імідж універсальної, різносторонньої співачки, який охоплює репертуар від Баха до Шенберга, від джазу до естрадної пісні.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

9 лютого, неділя

Вечір Шопена 

Українська піаністка Інеса Порошина, солістка Національної філармонії України, подарує вечір Фридерика Шопена, якому цьогоріч виповнилося би 210. Твори Фридеріка Шопена Інеса Порошина виконувала на багатьох концертних майданчиках, зокрема, на батьківщині композитора у Желязовій Волі (Польша), у місті Вальдемосса на Майорці (Іспанія), де проходить відомий фестиваль на честь композитора. Гастролювала у Польщі, Вірменії, Італії, Бельгії, Нідерландах та інших країнах. Веде активну концертну діяльність в Україні.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

11 лютого, вівторок 

Скрипаль Олег Дудниченко

Разом із легендарним Київським камерним оркестром під орудою Богдана Пущака виступить скрипаль Олег Дудниченко. Звучатимуть твори класиків – Луїджі Боккеріні, Вольфганга Амадея Моцарта та Петра Чайковського. Сучасником Вольфганга Амадея Моцарта був італійський віолончеліст і композитор Луїджі Боккеріні, музику якого нині не часто можна почути. Боккеріні – один із перших писав у жанрі струнного квінтету. Але саме його квінтети отримали першість серед європейських композиторів. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

13 лютого, четвер 

Піаніст Йожеф Ермінь

Український піаніст Йожеф Ермінь виконає сольну партію у двох концертах для фортепіано та струнних. Так, у супроводі Національного камерного ансамблю “Київські солісти” (диригент – Ігор Пучков) звучатимуть твори Альфреда Шнітке та Ігоря Щербакова.

Зокрема, класик ХХ століття Альфред Шнітке вважав себе послідовником Моцарта. Об’єднує обох митців насамперед універсальність жанрової палітри, синтез традиційного і нового, гостре відчуття трагічності і суєтності земного буття, що власне й можна почути в їхній музиці.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

14 лютого, п‘ятниця 

Танго Закоханих 

 У день Святого Валентина Київський квартет саксофоністів представляє програму “Танго закоханих”. У виконанні блискучих музикантів за участю талановитих солістів, таких як В’ячеслав Самофалов (баян), Сергій Хмельов (ударні), Олег Мороз (кларнет), Віолетта Таран (фортепіано), Марія Віхляєва (фортепіано), прозвучать безсмертні хіти Астора П'яццолли.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

15 лютого, субота

Симфонічний вимір 

У цей вечір відбудеться перший концерт абонементу “Симфонічний вимір”, який традиційно складається із шести вечорів.

“Симфонічний вимір” існує вже понад 20 років, є авторським проектом головного диригента філармонійного оркестру Миколи Дядюри. Цьогоріч цей проект присвячено 250-річчю від дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена, а тому має назву “Бетховен-250!” Цього вечора під орудою Миколи Дядюри французький піаніст Франсуа Дюмон виконає Перший фортепіанний концерт Людвіга ван Бетховена. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

19 лютого, середа 

Музика із кінофільмів 

У Національній філармонії України звучатиме музика із кінофільмів, яку створив один із найкращих сучасних композиторів Голівуду – Ганс Ціммер. Музичний світ Ганса Ціммера – безмежний. Всю його музику складно виконати у програмі одного концерту. Музика Ганса Ціммера вражає емоційною чутливістю звучання, яка дозволяє глядачу стати майже учасником подій кожного кінофільму. Національний академічний духовий оркестр України занурить у світ неперевершених кінострічок. 

Початок: 19:00

Квитки: від 100 грн.

20 лютого, четвер

Реквієм миру 

 “Реквієм миру” пролунає у виконанні сучасного канадського композитора Ларрі Нікеля, Київського симфонічного оркестру та хору під орудою Вікторії Кончаковської.

Цей “Реквієм” вшановує постраждалих мирних жителів всього світу, які потрапили під перехресний вогонь армій ворогуючих країн. Це – міжнародний заклик до прощення та примирення. Композиція складається із 16 частин (псалмів, літургійних текстів і поезій), де тексти 13-тьма різними мовами.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

21 лютого, п’ятниця

Музика для струнних 

У рамках абонементу виступить скрипаль Дмитро Удовиченко у супроводі філармонійного оркестру під орудою Ігоря Палкіна. Звучатимуть твори класиків ХІХ століття – француза Гектора Берліоза та німця Йоганнеса Брамса. Зокрема, єдиний скрипковий концерт Йоганнеса Брамса написано 1878 року. Концерт присвячено відомому скрипалю Йозефу Іоахіму. Це один із найбільш віртуозних творів скрипкового репертуару. Партію соло у київському концерті виконає молодий скрипаль-віртуоз Дмитро Удовиченко, якому лише 21 рік.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

22 лютого, субота 

Наталія Пономарчук 

Наталія Пономарчук виступить за диригентським пультом, а сольну партію скрипки виконає Дмитро Ткаченко. Цього разу у програмі концерту прозвучать твори класиків – Вольфганга Амадея Моцарта та Франца Шуберта. Моцартівський концерт для скрипки № 5 – останній і найвідоміший із його скрипкових концертів. Цей твір вперше виконано 1775 року в Зальцбурзі. Шуберт більше відомий своїми піснями й симфоніями. Цього ж вечора звучатимуть його Рондо для скрипки та струнних та Струнний квінтет.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

26 лютого, середа 

Піаніст Євген Громов

Виконавець представить твори 1920-х років українського композитора Бориса Лятошинського. Також звучатиме музика його сучасників – австрійців Арнольда Шьонберґа та Альбана Берґа, поляка Кароля Шимановського, росіянина Олександра Скрябіна та угорця Бели Бартока. Твори цих композиторів відображають музичний контекст творчості українського класика 1920-х років. Цей концерт – дарунок Маестро та всім поціновувачам вишуканої класики.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

27 лютого, четвер

Музика Вівальді та П’яцолли 

Цього разу звучатиме музика італійця Антоніо Вівальді та аргентинця Астора П’яццолли.

Пори року – одна із найпопулярніших тем в історії мистецтва. Зокрема, у музиці до цієї теми зверталися класики різних епох – італієць Антоніо Вівальді, австрієць Йозеф Гайдн, аргентинець Астор П’яццолла, а також – сучасний український композитор Золтан Алмаші. Перелік імен можна продовжувати…

У філософському підтексті пір року – життя людини. Від весни (народження) – до літа (розквіт), від осені (зрілість) – до зими (смерть). Музичні пори року неодмінно знаходять резонанс в серцях слухачів. 

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

28 лютого, п’ятниця 

Соколов+

У рамках проекту “Соколов+” за участю скрипаля Валерія Соколова та флейтиста Матвія Дьоміна у супроводі філармонійного оркестру під орудою Віталія Протасова звучатиме музика фіна Яна Сібеліуса та данця Карла Нільсена. Цьогоріч цим композиторам було би 155. Відомо, що Сібеліус мріяв бути скрипалем-віртуозом, але не судилося. Цікава історія вийшла із першими роками сценічного життя його Скрипкового концерту й присвятами цього твору, який має дві редакції. Цього разу легендарний твір звучатиме у виконанні українського скрипаля Валерія Соколова.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

29 лютого, субота 

Джаз Circle 3 Trio

Європейський Тур Девіда Фрізена у 2020-му почнеться саме в Україні, в Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України. Разом із “Circle 3 Trio” у супроводі Національного академічного духового оркестру України під керуванням Олексія Викулова виступлять й українці – Олексій Фантаєв (ударні) та Євген Добровольський (вібрафон). Щороку Девід Фрізен концертує містами Європи. Цьогоріч він познайомить і киян із власним американським тріо – “Circle 3 Trio”, де всі музиканти – світового рівня.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

Детальніше про концерти можна дізнатись на сайті Національної філармонії України.

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: стиль, концерти, розваги, сімейний відпочинок, класична музика, національна філармонія україни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.