среда, 23 июня 2021 г.

Звернення секретаря Бориспільської міськради Владислава Байчаса до Президента України

Звернення секретаря Бориспільської міськради Владислава Байчаса до Президента України

13 січня 2021 року секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас ініціював проведення наради з головами фракцій та представниками політичних партій “Наш край”, “Слуга Народу”, ВО “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Голос” та “Європейська Солідарність”. Головна тема – звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо зниження тарифів на газ та електроенергію для населення.

Про це KV повідомили в Бориспільській міській раді.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Підвищені тарифи — непосильні для пересічного українця і ми, представники місцевої влади, були обрані людьми, щоб відстоювати їхні права та інтереси. Тому було прийнято рішення написати офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського від імені та в інтересах мешканців Бориспільської громади з проханням взяти під особистий контроль термінове розв’язання питання щодо зниження тарифів на газ та повернення пільгового тарифу на електроенергію на перші 100 кВт год”, — зазначив Владислав Байчас.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Ініціативу Владислава Байчаса підтримали голови та представники фракцій політичних партій, представлених у Бориспільській міській раді: Володимир Шалімов (“Наш край”), В`ячеслав Деркач (“Слуга Народу”), Володимир Борисенко (“Європейська Солідарність”), Володимир Сидоренко (ВО “Батьківщина”), Євгеній Грона (“Опозиційна платформа – За життя”), Віталій Горкун (“Голос”).

Володимир Шалімов, “Наш край”: “Моя думка як лідера фракції “Наш край”: як можна було так односторонньо підвищувати тарифи, знаючи, що для більшості вони зависокі? Як уряд міг це дозволити, заздалегідь знаючи,що більшість населення їх не витягне? Ні газ, ні електроенергію, бо у них просто немає на це коштів. Тому ми вважаємо, що це звернення актуальне і ми будемо захищати наших виборців, наших людей. Треба буде їхати до Кабміну — поїдемо!”.

В`ячеслав Деркач, заступник голови фракції “Слуга Народу”: “Це дуже важливе і болюче питання не тільки для Бориспільської громади, а й для всієї України. Тому ми підтримуємо ініціативу Владислава Байчаса щодо звернення до Президента України з проханням переглянути тарифи і зробити їх доступними та прийнятними для кожного мешканця”.

Володимир Сидоренко, ВО “Батьківщина”: “Ми завжди підтримували і боролися за добробут мешканців нашої громади. Ми всі йшли на вибори і обіцяли людям, що будемо відстоювати їх права та інтереси. Тому безсумнівнопідтримуємо цю ініціативу, адже у важкі часи епідемії та економічного спаду в країні потрібно йти людям назустріч”.

Євгеній Грона, “Опозиційна платформа — За життя”: “Наша фракція завжди підтримувала і буде підтримувати всі ініціативи, які сприятимуть покращенню життя мешканців громади. Адже на виборах вони висловили нам свою довіру і ми не можемо їх підвести”.

Володимир Борисенко, “Європейська Солідарність”: “Це звернення є архіважливим. А маємо на сьогоднішній день те, що маємо”.

Віталій Горкун, “Голос”: “Звернення важливе, як і ситуація, що складається вцілому в Україні. Ми вже бачимо, що вже в інших містах спалахують протести. Єдине, чи виправить це зараз ситуацію, адже стане додатковим навантаженням на місцевий бюджет?”.

Фото: надане прес-службою Бориспільської міської ради

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киевщины, новости украины, мнение, тарифы, Владислав Байчас, бориспольский горсовет, обращение к президенту, владимир борисенко, новости борисполя, владимир шалимов, Владимир Сидоренко, виталий горкун, вячеслав деркач, новостия киевской области, евгений громан

среда, 23 июня 2021 г.
19:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:26
В Киеве открыли очередную мини-скульптуру проекта “Шукай”
20:04
На этой неделе в столице на базе медучреждений начнут работать прививочные бригады
19:44
На Площади Звезд у ТРЦ Gulliver открыли звезду группы The Hardkiss (фото)
19:26
Кличко поручил рекламировать патронатное воспитание
19:04
Из Днепра достали труп мужчины
18:41
Возле станции метро “Ипподром” в Киеве начинается строительство крытого бадминтонного комплекса
18:25
В Украине зафиксирован “индийский” штамм коронавируса, - Данилов
18:01
Киевоблсовет добавил денег на популяризацию имиджа КОГА
17:58
В области проведут инвентаризацию земель за более чем 17 млн гривен
17:43
40 медучреждений Киева получили вакцину Пфайзер
17:22
Столичный хозсуд вернул кинотеатр “Киев” предыдущим арендаторам
17:03
В Киеве проверяют сообщения о минировании нескольких ТРЦ, отелей и центрального ж/д вокзала
16:55
В Раде зарегистрирован закон о санкциях, вводимых через СНБО
16:46
В Белой Церкви завтра, 24 июня, из-за дорожных работ изменится работа общественного транспорта
16:24
В этом году девять киевских пляжей отмечены международной экологической наградой “Голубой флаг”
Календарь событий