п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Жители Гавриловки и соседних сел вышли на митинг из-за деятельности местной птицефабрики

Жители Гавриловки и соседних сел вышли на митинг из-за деятельности местной птицефабрики

20 мая в селе Гавриловка активисты провели митинг против деятельности компании “Комплекс Агромарс” (ТМ “Гавриловские курчата”). Жители окрестных сел намерены выходить под стены Верховной Рады, Кабмина и Администрации Президента, чтобы заставить компанию действовать в рамках закона.

Об этом KV рассказала депутат Вышгородского районного совета Ирина Побидаш.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

”Акция против экологически вредной деятельности "Гавриловских курчат" состоялась. Всем, кто пришел и приехал - низкий поклон.

Это первый важный шаг к тому, чтобы заставить владельцев птицефабрики действовать в рамках действующего законодательства. Вонь, могильники и стоки - медленная смерть для природы и людей, проживающих на территории деятельности предприятия”, - говорит она.

По ее словам, на митинге присутствовали жители окрестных сел.

“Жителей Гавриловки на митинге присутствовало не так много, как могло бы. Пришли также небезразличные люди из Синяка, Демидова, Козаровичей, Раховки, Тарасовщины. Также присоединилась общественная организация “Евросила”. Митинг проходил в Гавриловке на площади перед школой, нашей целью не было, чтобы кто-то из чиновников вышел и что-то пообещал. Этот вариант уже давно пройден и не дает результатов”, - рассказала она.

Побидаш также отметила, что 31 мая они планируют провести митинг под стенами Верховной Рады.

“Местные жители собрали подписи для обращения в высшие государственные структуры. 31 мая планируем провести акцию под Верховной Радой. Такие же мероприятия будем проводить под Администрацией Президента и Кабмином. Возможно, вручим обращения с подписями лично. Главная наша цель - заставить “Агромарс” действовать в рамках законодательства”, - резюмировала она.

Напомним, как ранее сообщала KV, 11 мая в селе Гавриловка Вышгородского района в очередной раз вспыхнул конфликт вокруг деятельности компании “Комплекс Агромарс” (ТМ “Гавриловские курчата”). Местные жители обозлились не невообразимый смрад, идущий со стороны предприятия, а местные депутаты и активисты нашли целые могильники курей. Теперь вопросом будет заниматься полиция.

Читайте: Гавриловский бунт. Жители Вышгородского района ополчились против птицефермы за экоцид

Фото: соцсети

KиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, митинг, вышгородский район, гавриловка, Ирина Побидаш, гавриловские курчата

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.