субота, 27 квітня 2024 г.

Заступник керівника ОП Татаров захищає Микитася - гендиректор “Укрбуд Девелопмент” Майборода

Заступник керівника ОП Татаров захищає Микитася - гендиректор “Укрбуд Девелопмент” Майборода

Заступник керівника Офісу Президента (ОП) Олег Татаров (на фото ліворуч) продовжує захищати екснардепа й колишнього власника корпорації “Укрбуд” Максима Микитася (на фото праворуч), якого сьогодні було затримано в Дніпрі за намагання дати хабара меру міста Борису Філатову. Саме Татаров, працюючи в “Укрбуд”, допоміг Микитасю отримати підряд на будівництво квартир для співробітників Нацгвардії.

Про це KВ стало відомо з інтерв’ю інтернет-виданню Цензор генерального директор “Укрбуд Девелопмент” (компанія входить до складу “Укрбуд”) Олега Майбороди.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Після того, як Микитась звинуватив Татарова у вирішенні питань "Укрбуду" та заволодінні його майном через свого тестя, Микитасю було висунуто підозру щодо викрадення людини в грудні 2020 року. У березні він виходить із СІЗО і знімає всі обвинувачення щодо Татарова. Мені відомо, що Татаров через свою довірену особу домовився з Микитасем про співпрацю: Микитась не обвинувачує Татарова, а той допомагає зняти всі обвинувачення з Микитася про викрадення людини та сфабрикувати справу щодо мене та Федотенкова щодо "рейдерства Укрбуду" і таким чином вимагати неіснуючих "вкрадених" 100 млн доларів. Насправді, Микитась є достатньо небезпечною та авантюрною людиною, яка не зупиняється ні перед чим для досягнення своєї мети”, – сказав Олег Майборода.

Він нагадав, що восени 2019 року в поліції було зареєстровано справу щодо погроз про його вбивство з боку Максима Микитася, але справа не розслідується. Влітку 2020 року в поліції було зареєстровано справу щодо погроз життю Майбороди з боку дружини Микитася, але і ця справа не розслідується.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“На початку 2021 року в поліції було зареєстровано справу про планування викрадення дитини – мого сина сім’єю Микитасів. У поліції є докази та свідок, але справа не розглядається і до тепер. У вересні 2021 року знову в поліції було зареєстровано справу щодо хуліганських дій Микитася стосовно особисто мене. Але і ця справа не розглядається. Зрозуміло, що Татаров, маючи вплив на всю правоохоронну систему країни, не дає хід цим справам, захищає Микитася, більше того, допомагає у протиправних діях проти мене на користь Микитася”, – впевнений гендиректор “Укрбуд Девелопмент”.

Читайте: Олег Майборода заявил, что побаивается за свою жизнь после освобождения из СИЗО экс-президента “Укрбуда” Максима Микитася

За словами Майбороди, Татарова в 2014 році було взято на роботу в “Укрбуд” “тільки для вирішення певних не юридичних питань”.

“Як і більшості працівників керуючого складу компанії, Микитасю потрібні були люди, які в змозі вирішувати специфічні питання не фахового напрямку. Так, Татаров мав змогу вирішувати всі питання із силовими структурами, Генеральною прокуратурою, Антимонопольним комітетом і судами різних ланок, що він і робив, отримуючи за це певну винагороду”, – повідомив Майборода.

За його словами, завдяки Татарову Микитась на вигідних для себе умовах підписав інвестиційні угоди на будівництво житла на землях МВС, “а саме проєкти: пр. Перемоги, 109; вул. Кутузова, вул. Зарічна”.

“По-друге, Татаров закривав справи до структур компанії з боку МВС. Третє. Татаров закривав питання з Антимонопольним комітетом щодо Чорнобильських проєктів та Шулявського мосту. Четверте. Він вирішував питання в судах, – наголосив гендиректор “Укрбуд Девелопмент”. – Деякі подробиці щодо діяльності Татарова та Микитася були мною передані під час недавнього допиту, який був зі мною проведений, до правоохоронного органу, єдиного із існуючих в Україні, якому я довіряю. Також я передав документи з підписом Татарова, що підтверджують факт отримання грошей від Микитася в 2014-2019 роках на вирішення корупційних питань”.

Олег Майборода сказав, що працював з Максимом Микитасем з 2008 року.

“Ми постійно розвивались, росли. Починали з невеликих об’єктів житлової інфраструктури, а в 2019 році в стані будівництва було вже 26 об’єктів. Після обвинувачень НАБУ щодо обміну квартир для Національної Гвардії в "Укрбуд девелопмент" почались проблеми. Обігових коштів стало вкрай недостатньо для завершення чинних проєктів. Крім цього, на той час Микитась брав участь у позачергових виборах до Верховної Ради, витратив на це 6 млн доларів, але програв. Узагалі, у цей період Микитась витрачав великі суми, як-от на купівлю акцій “Метробуд”, на входження до проєкту будівництва Русанівського мосту та інші, – розповів Майборода.

Нагадаємо, сьогодні співробітники НАБУ затримали Максима Микитася на спробі дати хабар меру Дніпра Борису Філатову.

Читайте: Екснардепа Микитася викрили на спробі підкупу мера Дніпра: пропонував 22 млн євро за контракт на будівництво метро

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини києва, новини україни, укрбуд, максим микитась, корупція, офіс президента, олег татаров, кримінальні справи

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.