субота, 27 квітня 2024 г.

Записатись онлайн в “електронну чергу” можна до 15 відділень “Центру комунального сервісу”

Записатись онлайн в “електронну чергу” можна до 15 відділень “Центру комунального сервісу”

Комунальний концерн “Центр комунального сервісу” (ЦКС) має розгалужену мережу сервісних центрів по всьому Києву та точки прийому “крокової доступності”. Центральні сервісні центри (10 районних відділень) працюють з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00 та щосуботи – з 9:00 до 16:00, без перерви на обід. Точки “крокової доступності” працюють здебільшого з 9:00 до 18:00 по буднім дням. Також ЦКС пропонує 15 адрес, доступних для попереднього запису до “Електронної черги”.

Про це KV повідомили в прес-службі ЦКС.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Перевірити графік роботи та підібрати зручну адресу можна на сайті ЦКС.

Районні сервісні центри, зокрема, є більш завантаженими у порівнянні з точками “крокової досяжності”. Тому для запобігання утворення черг та покращення якості роботи сервісних центрів ЦКС, у 15 відділеннях наявна електронна черга, тобто – програмно-апаратний комплекс, який вирішує проблему розподілу потоків відвідувачів за типом питань та кількістю часу перебування в черзі, створюючи комфортні умови для очікування.

Усього ЦКС пропонує 15 адрес, доступних для попереднього запису до “Електронної черги”. Записатись можна у будь-який центр, незалежно від адреси проживання, оскільки усі точки прийому працюють за принципом “єдиного вікна”.


У середньому до одного районного сервісного центру щоденно звертається 140 – 150 споживачів житлово-комунальних послуг. Окрім “живої” черги співробітники центрів здійснюють прийом мешканців Києва за попереднім записом (близько 60-ти осіб на день).


Також відповідно до 7 статті 38 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” особи з інвалідністю першої та другої груп мають право на позачергове обслуговування на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності та підпорядкування, які надають будь-які послуги населенню, вимоги якого виконуються “Центром комунального сервісу” і у разі пред’явлення відповідного посвідчення, обслуговування здійснюється позачергово.

Загалом, більшість питань не потребують відвідування сервісних центрів, оскільки на сайті “Центру комунального сервісу” працює “Дистанційне обслуговування”, де в онлайн-режимі можна замовити опломбування лічильників, змінити кількість проживаючих для нарахувань, заповнити форму для укладення договору розстрочки по сплаті заборгованості тощо.

Для миттєвої сплати усіх спожитих комунальних послуг за електронним рахунком, споживачі користуються особистим кабінетом ЦКС, в якому без комісії можна розрахуватися “карткою киянина”.

Фото: ЦКС

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, новини києва, задолженность, коммунальные услуги, жку, график работы, цкс, рассрочка, комунальні послуги, центр комунального сервісу, електронна черга, ЖКП, дистанційне обслуговування, договір розстрочки, точки прийому, мережа сервісних центрів

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.