субота, 27 квітня 2024 г.

Задержанный во время разгона пикета около штрафплощадки журналист, возмущен действиями правоохранителей

Задержанный во время разгона пикета около штрафплощадки журналист, возмущен действиями правоохранителей

Журналист ИА “Українські новин” Дмитрий Перепелица, попавший “под руку” столичной милиции во время задержания предпринимателей устроивших пикет около штрафплощадки с изъятыми МАФами, рассказал подробности своего задержания.  

Как стало известно KV, сотрудник одного из информационных сайтов, который находился в эпицентре схватки у штрафплощадки с изъятыми малыми архитектурными формами во время освещения митинга предпринимателей, был задержан вместе с активистами.

Милиция уверяет, что журналист не имел редакционного удостоверения, поэтому правоохранители задержали его вместе с другими участниками конфликта. А как только все выяснилось - представителя СМИ опросили и отпустили.

У Дмитрия Перепелицы другое видение этой истории. В связи с этим, он написал жалобу в прокуратуру г. Киева.

“Мы просим расследовать действия сотрудников милиции на предмет препятствования профессиональной деятельности журналиста. Также мы требуем проверить на профессиональность работников пресс-службы, которые дали комментарий, что у меня не было удостоверения во время инцидента…У меня было удостоверение! Я его показывал четырем сотрудникам МВД, каждый из них на это удостоверение посмотрел, потом пришел какой-то начальник и сделал вывод, что оно недействительно. Милицейский начальник сделал такой вывод в связи из-за того, что удостоверение было не заламинировано”, - рассказал Дмитрий Перепелица.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

По словам журналиста, ему заломили руки, однако после этого сотрудники милиции его не избивали.

А вот задержанных  предпринимателей, по словам журналиста, били.

“Их били в основном ногами. У части задержанных были наручники, у части – нет. Их периодически били ногами, особенно, если они возмущались или пытались что-то сказать. Им прилетало по шее, спине, по бедрам. Ко мне силу не применяли,  и разрешили стоять, а не лежать”, - сказал Перепелица.

Напомним, 10 июля на штрафплощадку по ул. Краснова,25, съехались возмущенные владельцы "порезанных" автокофеен и пытались штурмовать штраф-площадку с изъятыми средствами торговли.

Подробнее: В Киеве задержали более 15 предпринимателей, возмущенных действиями властей

Источник: 44.ua

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, задержание, мафы, журналист, штрафплощадка, перепелица

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.