субота, 27 квітня 2024 г.

За покупку поддельных результатов ВНО из ВУЗов могут отчислить десятки детей украинских богатеев и чиновников

За покупку поддельных результатов ВНО из ВУЗов могут отчислить десятки детей украинских богатеев и чиновников

Генеральная прокуратура обнародовала списки абитуриентов, получивших места в вузах незаконно. По данным ведомства, с 2008 года Центр оценивания качества образования завысил около 2000 результатов ВНО. Из них более 200 – в 2014-2015 годах.

Об этом KV стало известно из сообщения издания "Студвей".

По информации здания, в списках числятся внучка народного депутата и заслуженного врача Украины Татьяны Бахтеевой, дочь экс-главы "Укрзализныци" Василия Гладких, сын экс-заместителя начальника управления Государственной пенитенциарной службы в Харьковской области Евгения Барыша и ребенок председателя Мироновской районной государственной администрации Игоря Черногода.

Также в список попали студентка ВНМУ имени Н.И. Пирогова Людмила Игоревна Кушнир (информация о вероятных родителях: отец – Игорь Кушнир, президент ПАО ХК "Киевгорстрой") и студент КНЭУ Борис Борисович Горбанский (информация о вероятных родителях: отец – Борис Михайлович Горбанский, экс-директор Департамента государственных закупок и государственного заказа МЭРТ; мать – Горбанская Ирина Витальевна, первый заместитель начальника Государственной финансовой инспекции в г. Киеве)

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Отмечается, большинство фамилий родителей не обнародовали из-за недостаточного количества доказательств, но проанализировав больше чем сотню имен, очевидно, речь шла не только о чиновников самых высоких рангов или олигархов. В основном родители, чьих детей подозревает прваоохранители, являются госслужащими среднего звена и предпринимателями.

"Поэтому, кроме финансовой составляющей коррупции, страну охватила эпидемия кумовства. Мы ежедневно ругаем власть за продажность, хотя настоящая продажность начинается в маленьких городских администрациях, местных правоохранительных органах и на мощных военных заводах", – отмечает издание.

Как сообщала KV, в сентябре 2015 Игоря Ликарчука уволили с должности директора Украинского центра оценивания качества образования (УЦОКО) по его заявлению.

Напомним, после разразившегося скандала относительно несанкционированного вмешательства в систему оценивания качества образования, Кабинет министров принял решение отстранить директора Украинского центра оценивания качества образования (УЦОКО) Игоря Ликарчука от исполнения обязанностей на время проведения расследования.

Читайте: За поддельные результаты ВНО из ВУЗА отчислили студентов

КиевVласть

Алиса Данилова

Теги: новости киева, генпрокуратура, внешнее независимое оценивание

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.