субота, 4 травня 2024 г.

З міст Суми, Тростянець, Краснопілля у бік Полтави за два дні вивезли понад 60 тис. людей, - Ірина Верещук

З міст Суми, Тростянець, Краснопілля у бік Полтави за два дні вивезли понад 60 тис. людей, - Ірина Верещук

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій доповіли про результати дводенної роботи щодо перших "гуманітарних коридорів". Перші зрушення є і на Київщині – евакуйовано понад 20 тисяч осіб.

Про це KV стало відомо з повідомлення віце-прем'єрки, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"З міст Суми, Тростянець, Краснопілля у бік Полтави за два дні ми вивезли понад 60 тисяч жінок, дітей, маломобільних, людей похилого віку. Всі, хто потребував, змогли виїхати. З міста Ізюм до міста Лозова Харківської області важко, складно, але вдалося виїхати близько 3 тис. осіб. При цьому до Ізюм було завезено необхідні медикаменти, продукти, вода – понад 100 тонн", – говорить вона.

Крім того, продовжується евакуація з Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля. Так, лише за вчорашній день евакуйовано близько 20 тисяч осіб. Евакуація триває і зараз. З Ворзеля також евакуйовано із будинку "Малятко" 52 дітей, а із пологового будинку 55 породіль. На цьому напрямку загалом є великі складнощі, особливо напроїзді блокпосту "Стоянка".

У місто Енергодар також було доставлено більше 100 тонн допомоги. Проте у напрямку Волноваха-Покровськ з 5 березня включно влада намагається відкрити гуманітарний коридор і наразі безрезультатно. Проте місцеве керівництво військово-цивільні адміністрації зі своєю командою всупереч забороні намагаються допомогти населенню. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Роблять все можливе аби забезпечити і організувати гуманітарні коридори керівники Луганської, Київської, Полтавської, Сумської, Запорізької та Харківської ВЦА 

"Я не можу мовчати. Я буду говорити щохвилини, щогодини. Я  буду звертатися до усього світу: допоможіть Маріуполю. Там реальна гуманітарна катастрофа. Ми не змогли сьогодні знову, вкотре відвезти туди, навіть, гуманітарний вантаж. Ні вода, ні медикаменти, ні продукти не потрапили до людей, які під тотальним обстрілом ось уже який день поспіль. Авіаудари, які знищили пологовий будинок, побачив весь світ" – говорить вона.

І вкотре звернулася до народів світу вплинути на своїх лідерів і вони допомогли, щоб гуманітарні коридори в Україні запрацювали і допомогли закрити небо над Україною.

Нагадаємо, сьогодні, 10 березня, в Україні були відкриті гуманітарні коридори для евакуації мирного населення. Маршрути відкрились з 9-ї ранку з Сум, Тростянця, Ізюму, Маріуполя, Волновахи, Бородянки.

Читайте: В Україні знову відкрито гуманітарні коридори для евакуації – маршрути

Фото: скріншот з відео

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новини україни, евакуація, маршрути, автобуси, війна з рф, гуманітарні коридори, агресія росії, населення

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.