З контрольованих окупантами територій Вишгородського району вдалося евакуювати другу групу людей
![З контрольованих окупантами територій Вишгородського району вдалося евакуювати другу групу людей](/project/resources/2022/03/resized/two_column_66qrqTX8.jpg)
На Вишгородщині триває евакуація людей. Вже вдруге українській владі вдалося вивезти тих, хто потребує допомоги, не зважаючи на відсутність зеленого коридору і підступні обстріли росіян.
Про це, як передає KV, повідомив депутат Київоблради Ярослав Москаленко на своїй сторінці у facebok.
“Вивезення продовжується, незважаючи на відсутність зеленого коридору. Все відбувається завдяки злагодженій роботі хлопців з Нацполіції. Евакуйованих перевозимо до Вишгорода, де одразу приймає місцева влада і розміщує в готелі, або охочих доправляє автобусами на залізничний вокзал”, – повідомив він.
Читайте: КМДА: ніч в Києві пройшла спокійно, нагадуємо, де розташовані гуманітарні та інші штаби
Фото: Москаленко у Facebook