субота, 25 травня 2024 г.

Юлия Тимошенко прокомментировала снятие ограничений на финансирование армии

Юлия Тимошенко прокомментировала снятие ограничений на финансирование армии

Парламент поддержал инициативу "Батькивщины" по снятию ограничений на финансирование армии.

Об этом KV стало известно из заявления главы партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко во время брифинга.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Речь идет о законопроекте №7100, принятом в первом чтении и в целом голосами 347 народных депутатов.

"Украина должна полагаться на себя. И, прежде всего, нашей силой, нашей надеждой, нашей защитой является наша славная армия, наши Вооруженные силы. Отныне ограничений по финансированию украинской армии, ВСУ и системы обороны существовать не будет", – подчеркнула Юлия Тимошенко.

Эти ограничения, по ее словам, были устранены разработанным командой "Батькивщины" законопроектом №7100, который накануне подписали все лидеры фракций. Документ позволит существенно усилить украинскую армию, предоставив приоритет в ее финансировании.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"Наша команда предложила путь, который еще никогда не использовался в Украине, но он даст толчок к решению вопроса. На период военной агрессии принятый закон предусматривает, что все 100% казначейского счета, все 100% доходов бюджета находятся в распоряжении правительства, и он сможет своим решением выделить необходимые на оборону и армию средства", – объяснила лидер "Батькивщины".

Также она добавила, что 355 нардепов поддержали предложение о безотлагательном подписании законопроекта №7100 Председателем Верховной Рады и направлении на подпись президенту.

"Это первый шаг, который мы сейчас сделали, и будем дальше делать, чтобы заработал наш военно-промышленный комплекс, и страна почувствовала, что наши Вооруженные силы усиливаются ежедневно", – заверила Юлия Тимошенко.


Читайте: Юлия Тимошенко предложила план реакции на вторжение России – Объединяться и укреплять армию 

Фото: пресс-службы партии

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, новости украины, мнение, позиция, рф, батькивщина, финансирование, юлия тимошенко, вр, армия, агрессия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.