п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Вони пройшли: список депутатів Узинської міської ради на місцевих виборах 2020

Вони пройшли: список депутатів Узинської міської ради на місцевих виборах 2020

На минулих місцевих виборах до Узинської міської ради (Білоцерківський р-н, Київська обл.) пройшли 26 депутатів від шести політичних партій, серед яких ВО "Батьківщина" отримала 7 мандатів, "Слуга народу" – 6,  "За майбутнє" – 5, “Європейська Солідарність” та  ОПЗЖ вибороли по 3 мандати, ВО “Свобода” – 2.

Про це KV стало відомо з повідомлення на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

З 10 політичних партій, що прийняли участь у місцевих перегонах 2020 в Узині 6 політичних сил поділили між собою 26 депутатських мандатів.

Депутати від партії ВО "Батьківщина": тимчасово не працюючий Андрій Письменний, помічник директора в ТДВ "Узинський цукровий комбінат" Юлія Коваль, секретар Узинської міської ради Іван Кибенко, директор ФГ "Киричок" Руслан Киричок, начальник відділу в Узинській міській раді Ганна Василенко, ФОП Олег Невідомський, ФОП Віталій Лучко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Депутати від партії "Слуга народу": вчителька в приватному загальноосвітньому навчальному закладі "МІДГАРТ" Юлія Собачко, вчитель в закладі загальної середньої освіти Узинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Віктор Павлієнко, ФОП Людмила Олініченко, підприємець Олександр Король, голова фермерського господарства "Заграва" Валерій Хітьов, лікар- стоматолог в комунальному неприбутковому підприємстві "Узинська міська лікарня" Олеся Федак.

Депутати від партії "За майбутнє": голова правління ТОВ ФК "Агро-Лідер-Україна" Євгеній Гудзенко, завідувачка ФАП с. Сухоліси (с.Сухоліси, Білоцерківський р-н) Олена Ракова, начальник відділу економічної, інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Узинської міської ради Світлана Полякова, начальник відділу земельних відносин, комунальної власності та архітектури Узинської міської ради Андрій Олефіренко, директор КП "Узинзеленбуд" Наталія Коломієць.

Депутати від партії “Європейська Солідарність”: ФОП Роман Бачинський, менеджер відділу маркетингу з логістики  в сільськогосподарському виробничому комплексі "Розаліївський"  Тарас Мойсєєнко, головний спеціаліст з кадрової роботи Узинської міської ради Альона Узун.

Депутати від партії ОПЗЖ: ФОП Оксана Кот, головний спеціаліст відділу моніторингу ринку, придбання та реалізації матеріальних цінностей Управління державного матеріального резерву Єгор Окладов, пенсіонер Любов Атланова.

Депутати від партії ВО “Свобода”: кредитний фахівець в банку "ПУМБ" Ольга Нерубайська, тимчасово не працюючий Володимир Торба.  

Как сообщала ранее KV,  на минулих місцевих виборах до Сквирської міської ради  (Білоцерківський р-н, Київська обл.) пройшли 26 депутатів від восьми політичних партій, з них ВО "Батьківщина" та “Європейська Солідарність” отримали по 5 мандатів,"Слуга народу" – 4, "За майбутнє" – 3, та по 2 мандати отримали “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”, ОПЗЖ та "Наш край".

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Узинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: vklook.ru

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киевщины, местные выборы 2020, центральная избирательная комиссия, выборы мэров, узинский городской совет

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.